• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Galaksinin Koruyucuları 2 Türkçe Dublaj 1080p Abd Donmadan HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 246 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 122
  • Tarih:

  Galaksinin Koruyucuları 2 Türkçe Dublaj 1080p Abd Donmadan HD İzle

  Galaksinin koruyucuları harika bir film. Gördüğüm en iyi süper kahraman filmi olduğunu söyleyebilecek bir şeyim yok. Sadece sana bir ömür boyu etkileyici set parçaları ve yeterince aksiyon var, duygusal bir yapısı var ve aslında her bir karakter hakkında bakım için olsun. Genel olarak bu film tüm gerekli heyecan ve gösteriler ile doldurulur ve birinci sınıf bir aksiyon filmi. Ayrıca ciddiyet komedi değeri büyük bir karışımı ve bir anlaşma vardır.
  Filmin olası bir kahraman Quill kötü kumandan Ronan tarafından imrenilen bir küre çalmak metal karşılaştık Han Solo kalıp (Chris Pratt), eksantrik bir silahşor. (Zoe Saldana) üst suikastçisi, yeşil tenli Gamora, objeyi kurtarmak için gönderir o zaman, çift kilitli kendilerini, sadece yürüyen bir ağaç olan (Bradley Cooper) rakun ve onun Yardımcısı (Vin Diesel) taşıyan galaksinin en olası ödül avcıları – silah ile birlikte bulabilirsiniz. Tüm aktörler karakterleri tasvir harika bir iş yapmak, gerçek insanlar hissediyorlar. Onları ve mücadelelerini tanımak ve onlara bağlı olmak.
  Galaksinin Koruyucuları 2 Türkçe Dublaj
  Detay isteyenler için: etkileri en çarpıcı, mükemmel, hikayesi satır zorlayıcı, komedi zaman mükemmel 99.5% ve sürpriz gerçekten işe yarayan bir hat tipik bir süper kahraman geyiği vardı oyunculuk. Gerçekten yeterince stresli olabilir ne delicesine sadece Galaksinin eğlenceli ve eğlenceli Veliler kelimenin tam anlamıyla iki-saat-artı çalışma zamanı için. Yine de bu benim en sevdiğim aktör olan güreş zorlanıyorum. sonuçta, bu film de gerçekten zekiceydi, aksiyon sahneleri sürükleyici ve gerçekten yapılır, gerçekten bazı karakterler ve ben bir sevinmedi için endişelenecek. Bu gör.Galaksinin koruyucuları filmi bugüne kadarki en iyi Marvel filmlerinden biri ve gerçekten iyi bir bilim kurgu. Film bir çok açıdan güçlü, olağanüstü bir karakter, büyük dünyalar, duygusal ve esprili.
  Kendini onun deyişiyle Peter Quill, ya da Star-Lord, herkes istediğiniz gibi görünüyor bir obje çalıntı galaksinin uzak köşelerinde, atıldığı yerin zeki bir adam. Diğer dört karakter, Gamora suikastçı, Destroyer, Rocket raccoon ve Groot, Drax gelişmiş insansı ağaç üzerine kaza ve beş olası bir takım oluşturmak öldürülür. Karakterler gerçekten iyi sunulan, duygusal çekirdek güçlü ve geri hikayeler çekici. Kısacası, gibi ilginç ve kolay. Hepsi harika anlar var ve daha fazla ve daha fazla isteyen tutmak bize. Roket, özellikle, öfke yönetimi sorunları ve parlak bir astarlar ile göstermek çaldı. Kendi gündemlerini bir araya gelip insanların her bir grup görmek çok güzeldi, bu dinamik gerçekten işe yaradı. Star-Lord bu ağırlığı çok yapılan ve çok sempatik oldu.
  Galaksinin Koruyucuları 2
  Bu film bundan sonra da Thor ve Kaptan Amerika 2 henüz koyu temalar büyük görmek için ferahlatıcı oldu kendini çok ciddiye almak yok. Veliler çok eğlenceli, esprili diyalog, karakterler (ve seyirci) birbirine sarmasını, mükemmel bir yazı. Film macera dur, olmayan çok eğlenceli ama daha dramatik Temalar ile dengelemek için zaman da bilir. Manzara ve dünyanın muhteşem, görsel efektler üst çentik vardır. Veliler çizgi roman bir okuyucu olarak atılan bazı küçük motifleri mutlaka düzenli izleyiciler tarafından yakalanmış olabilir, ama çizgi roman okuyucuları kesinlikle çok müteşekkir olacak görmek çok güzeldi.Galaksinin Koruyucuları 2
  Tüm Galaksinin Koruyucuları harika bir saatti. Mizah inanılmaz karakterler, canlı görüntü, harika diyaloglar, çok, müziği güzel, hikaye heyecan vericiydi. Bu harika macera ve büyüleyici karakterleri ile uzun zamandır aklımda olacak.Sinema sadece bizim kuşağın Star Wars izlemiş gibi hissediyorum yürürken inceleme Yeni Bir Umut oldun!(Her ikisi de çizgi roman ve film) büyük bir Marvel hayranı olarak bu film mükemmel oyuncular onları oynamak için ne Veliler mükemmel bir seçim yaptı ve başlamıştı duymak beni çok mutlu etti. Onun büyüklüğü için sadece dökme düşündüğüm kişi benim için en büyük sürpriz Dave Bautista oldu ama onun teslim tarihinde Drax nokta oldu. Chris Pratt hala mükemmel iken en duygusal sahneler, bazı filmlerde teslim de komik oldu.Bu filmde CGI süper bir film çok fazla CGI daha fazla nefret ettiğim bir şey yok ama tamamen kayıp olduğumu Veliler de iyi oldu. Hiç görülmemiş bir alanı çok iyi bak, savaşlar inanılmazdı ve Groot ve Rocket hiç bozulmuyor (kenara ağacı ve bir rakun olmaktan) baktı.Gunn bunun için mükemmel bir yönetmen, komedi, aksiyon ve duygu onun sesi, onun dengesini mükemmel ve GOTG yönetmenlik kolay bir iş olurdu harmanlanmış. DC hala sabit almak için çalışıyoruz Adalet Ligi olacak, Marvel konuşmaya ağaç ve bir Rakun ile bir film yaptı ve HARİKA oldu!!!Kötü bir performans tüm yuvarlak ve çizgi roman hayranları dağılmış bazı baş sallama ve göz kırpma ile mutlu olacak. Henüz üst Marvel film muhtemelen, ilk Demir Adam tüm eylem ve Avengers mizah ile yepyeni bir his vardır. Benden 10 yıldız, eğer bir çizgi roman veya bilim kurgu fan olsa bile, bu film herkes için bir şey vardır.Hall H Comic-Con’da Marvel Galaksinin Koruyucularını ilk ilan ettiğinde iki yıl önce oturan hatırlıyorum. Bu başlık Kaptan Amerika için ortaya koymaktadır: topuklar üzerinde Kış Askeri ve Thor: Karanlık Dünya, ve ilk tepkim mutlak bir karışıklık oldu. Ne Galaksinin Koruyucuları oldu? Kaynak malzeme ile tamamen yabancı ve ekibi yalnızca tek bir cümle konuşabilir olan bir silah konuşan rakun ve mücadele ağaç bir yaratık özellikli öğrendikten sonra, daha şaşkın bile değildi.
  James Gunn Hall H filmi için ilk fragman sergilemek için sahneye çıktığında hızlı ileri için Comic-Con 2013. Marvel hiç hemen aşık oldu ve onu daha fazla görmek için sabırsızlanıyorum bu kutunun dışında şimdiye kadar önce yapmıştı çok farklı bir şey oldu. İlk trailer-Comic-Con izleyici tarafından alınan rağmen, genel halk film ilk duyurulduğunda vardı aynı şekilde başlarını çizilmeye gibiydi. Marvel hayranları bu, hiç şüphesiz isterdim ama bu tuhaf küçük sci-fi bilinmeyen karakterler gerçekten işe oyuncuyla haşarılık?
  Cevap Galaksinin Koruyucuları-kitap filmi, ama çok iyi bir film, dönem yapılan çizgi roman yaptı çok iyi değil, sadece bir Evet kocaman”. Unutulmaz karakterler, neşeli bir bilim-kurgu bir dizi ile büyüyen bir uzay Operası-fi güzel fark dünyalar mizah ve eğlenceli, çılgınca yaratıcı aksiyon sahneleri, ve neredeyse kesintisiz bir baraj ile boğuşma. Kahramanları kaybedenler ve misfits, tuhaf bir derleme, CG-filmin en duygusal ve insan anları bazı sağlayan Roket ve Groot oluşturulan ve harika. Marvel olabilirsiniz çünkü Gunn onun vizyonu gerçekleştirmek için fırsat izin verdiği için alkışladı olmalıdır, bu film dümende başkasıyla kadar iyi olmazdı.
  Galaksinin Koruyucuları 2, dışında diğer Marvel teklifleri ayırır farklı bir kişiliği vardır, ama aynı dünyada var olduğunu izleyiciler hatırlatmak için yeterli tanınabilir unsurlar vardır. İki saatten az overclock, film de etkileyici dengeli bir hızda tutar, bu sorunu önlemek için birçok süper kahraman filmleri kurbanı olan enflasyon. Ben tamamen ekranda olacak ve kredi tekrar izlemek için hazırdım rulo başlar başlamaz her şeyi ile büyülenmiş olmadığım tek bir an bile hatırlamıyorum.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Chris Pratt
  • Oyuncu Dave Bautista
  • Oyuncu Vin Diesel
  • Oyuncu Zoe Saldana
  • Yönetmen James Gunn

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Galaksinin Koruyucuları 2 Türkçe Dublaj 1080p Abd Donmadan HD İzle