• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Fırtınalı Hayatlar Full HD İzle- Genius Turkce Altyazılı 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 102 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 104
  • Tarih:

  Fırtınalı Hayatlar Genius ABD filmi 2016 6.6 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Fırtınalı Hayatlar Genius -Genius Keyifli seyirler.

  Fırtınalı Hayatlar Genius Full HD İzle- Genius Turkce Altyazılı 1080p

  Bu mükemmel film eleştirmenlerden olumsuz yorumlar almak ne kadar zor anlayamıyorum. Film müdavimlerinin düşündüğüm için taze bir nefes gibi. Maxwell Perkins, halk için iyi bir kitap getirmek “istediğini söyledi bir editör de düşünceli, zeki ve son derece eğlenceli bir bak. Yaptı, bize filmin odağı olan Fitzgerald, Hemingway ve Thomas Wolfe eserlerini getiriyor. Birlikte önemli bir şey yaratmak çalışan (Perkins ve Wolfe) iki zıt tarihsel bir bakış açısı kazandırıyor. Perkins Fırtınalı Hayatlar Genius Full HD İzle- Genius Turkce Altyazılı 1080p asil bir ahlaki merkezi, güzel Firth tarafından underplayed ile güçlü bir ana karakter. En son ne zaman birini asilce bir filmde oyunculuk gördük? Aksine, hayattan daha büyük ve yozlaşmış Wolfe (hiçbir fikrim Wolfe Jude Law oynadığı, film Hukuku karakteri kendini sokar sonrasına kadar vardı). Bu gerçek bir hikaye aslında daha da çekici hale getirir. Hem Fitzgerald ve Hemingway yazılarında tecrübeli on beş yaşındaki kızım Dahi görmek beni teşvik etti. İkimiz de uzak coşkulu yürüdü; seni başka bir yere taşınması gerçekten çok iyi bir film gördükten sonra hissettiğin. Yönetmen, yazar, aktör ve besteci/ skorer bütün halka büyük bir film getirmek için bir getirmek için birinci sınıf bir iş yaptı.

  Fırtınalı Hayatlar Full HD İzle

  Ben, burada diğer yorumcular gibi, bu film büyük övgü aldı anlayamıyorum. Zaten bazı olumsuz yorumlar okudum ama ne olursa olsun bu filmi görmek istedim, güçlü oyuncuları ve konusu yüzünden vazgeçtim. Bu iyi yazılmış, harika davrandı film tarafından mest oldu. Ve gerçekten dokunaklı bir sonu boyunca zorlayıcı. Belki de bugünün eleştirmenleri en iyi süper kahraman filmleri ile heyecanlı olabilir. Büyük edebiyat üreten yer yaratıcı sürecine büyük Fırtınalı Hayatlar Full HD İzle oyunculuk ve nadir bir görünüm seven herkes için, bu filmi görmelisiniz. Firth Scribner editör Max Perkins gibi Colin gibi Jude Law muhteşem ve çok Thomas Wolfe rolüyle hareket ediyordu. Ayrıca Laura Linney ve Nicole Kidman için tebrik ederim. Bayıldım!

  (Colin Firth) Max Perkins Hemingway, Fitzgerald yardım eden dahi Scribner Dergisi editörü, ve Wolfe ikonik Amerikalı yazar olmak. İzlenmeye Dahi, Michael Grandage tarafından drama emin bir anlayışla yönetilen, çoğunlukla Thomas Wolfe (Jude Law) hikaye. Suskun Max okuyucuların eline iyi kitap. “ise emin kitaba ait yazar yapmak için gerekli rehberlik sağlar.”

  Film engrossingly Perkin-pv yerleştirilir rağmen, Wolfe coşkulu kişiliği ve bitmeyen enerjisi ile hakimdir. Firth oynuyor muhafazakar ama yaratıcı düzenleyici olarak Perkins ederken, Kanun-üst Dom Hemingway yaptığı film, harika oyunculuk dönüş anımsatan görmek nedeni budur. Hukuk sadece hiç Wolfe olarak daha iyi olmuştur.

  Fırtınalı Hayatlar

  Manik Wolfe ile ilgili söz konusu olduğunda diğer ilham perisini, Aline Bernstein, unutulmaz akıllı ve hassas biri olarak filmin sepya bak NYC 1929 ayarı ve Nicole Kidman için uygundur. Louise Perkins olarak Laura Linney sivilceli, düşük enerji maçta kaybetmiş olsa da, genel müsterih ona güzel kimi seyirci düşkün büyüdü bir Perkins için taşır.

  Efsanevi Çalışmalar editörü Maxwell Perkins ve gösterişli yazar Fırtınalı Hayatlar Thomas Wolfe arasındaki ilişki hakkında yönetmen Michael Grandage film Dahi genellikle ılık eleştiriler aldı. Ben bir editör mutluluk için nihayet bazı ekran zaman alıyor! Wolfe ruh olan, isteklerini bir yazar ve çıkış kolayca toplanmıştı değildi, Perkins deneyimi olan biri tarafından bile. Sonuçta, halka kişisel zorluklar, özellikle Ernest Hemingway ve F. Scott Fitzgerald ile diğer büyük beden kişilikleri ve yazarların eserleri getirmişti.

  Genius Full HD İzle

  Wolfe ikinci kitabında yaptığı gibi 5 bin sayfalık bir kitap ile geldi kim bugün bir yazar selamlamak istiyorum o çarptı kapıyı hayal etmek kolay, Zaman ve Nehir. Okunabilir bir kitap haline zorlu görev Düzenleyicisi İkilemi özetler, Perkins dediği gibi, “çok daha iyi kitaplar yazmak, ya da sadece farklı bir hale getirir.” Bir hala 5.000 sayfa-iri 900 farklı, tamam mı? Ve daha iyi, en azından okumak, çok daha fazla anlamında.

  Colin Firth, Perkins, filmin neredeyse tamamını sırasında şapka Genius Full HD İzle takar ki, onun karakteri zor yazar onun üzerinde bir kapak tutmak için çalıştı belki de sembolik. Wolfe gibi Jude Law çirkin, nadim, sarhoş ve duygusal döner. Çok güzel Roman gibi aslında. Onun performansı tutarlı ve her zaman ilginç olmuştur. Wolfe hep dökülmüş bir şekilde kontrol edemeyen onun içine bir sürü kelime bir adam olarak gösteriyor.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Colin Firth
  • Oyuncu Guy Pearce
  • Oyuncu Jude Law
  • Oyuncu Laura Linney
  • Oyuncu Nicole Kidman
  • Yönetmen Michael Grandage

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Fırtınalı Hayatlar Full HD İzle- Genius Turkce Altyazılı 1080p