• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Fildişi Oyunu Full HD İzle- The Ivory Game Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 100 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 112
  • Tarih:

  Fildişi Oyunu The Ivory Game ABD filmi 2016 8.7 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırFildişi Oyunu The Ivory Game filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Fildişi Oyunu The Ivory Game -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Fildişi Oyunu Full HD İzle

  Arkasında tüm altyapı bilmek, yerel satıcıları için çalışan yerel katiller, yabancı bayilere (genellikle Çin) zengin müşteriler. Bunun sinematografi Güney Doğu Afrika’da Fillerin doğal yaşam alanı ziyaret etmek ve her şeye ve kaynakların ezici eksikliği karşı onları korumaya çalışan insanlarla tanışmak alınır gibi nefes kesici. Tanzanya, Uganda, Zambiya çalışmaya hevesli yaban hayatı korumacılar bilmek ve pişiriciler ve tüm yasadışı ağ mücadele için motivasyonlarını tanımak olsun. Bu ağ hakkında bilgi sızdırmayı Wildleaks arkasındaki adam bir Örgütü tanımak ve gizli onlarla Çin’de bayileri ile toplantılar gidiyoruz.

  Bu bir gerçektir hariç tüm belgesel pişiriciler ve geniş bir ağ ortaya çıkarmak için hayatlarını tehlikeye atan gizli ajan chase görüntüleri ile birinci sınıf bir korku filmi gibi geliyor.

  (Bence) yeterince karmaşık hakkında söylenen benim için küçük bir eksi olsa da,akıllı ve duygusal hayvanlar olan Filler vardır. Yapabilirler yani, üyeleri öldürüldü ya da öldü ve ritüel olarak düşünebiliriz birlikte ölü kemikleri, yas olduğu noktalar ziyaret ettiler. (Ancak şempanzeler daha düşük seviyede) araçları kullanabilirler. Yunuslarla birlikte ve kendi sergilerler formları maymunlar tanıma ve mükemmel bir hafızası var.

  Filler de insanlar için bazı sorunlara neden, özellikle kentleşme ve insan nüfusunun doğal yaşam alanları bir sürü iddia Asya’da rağmen, Fildişi için fil büyük soykırım sadece Fildişi karaborsada çok daha büyük bir şeyin göstergesidir. Doğal çevremize insan yıkıcı bir ilişki genişleme işaretidir. Küresel ısınma tarafından belirtildiği gibi doğaya saygı, ve vahşi doğa daralma çoğunlukla sadece hiç gerekli bir dekorasyon olarak görmüş olduğunuz hayvanlar hakkında sh*t vermiyoruz.

  Fildişi Oyunu

  Filler, korkunç cinayetin bir son vermek için dünya çapında herkesin gözü açılacak gibi ben şahsen, bu film serbest bırakılması için minnettarım. Bu filmi izledikten sonra bir okul projesi yaptım ve bu sorun hakkında çok daha ilginç bilgiler buldum. Favori bölümlerimden biri gizli bir iş oldu. Kimin sorumlu olduğunu bulma ile ilgili olduğunu herkes harikaydı. Hareket her şey mükemmel araştırmam ile uyuşuyor, ve gerçekten bu sorunu ele alan iyi bir film. Film izlemek için başka bir neden yasadışı işlem gören Fildişi kabukları insanların miktarı için perspektif koymak için esas olan. Miktarı çok endişe verici, ve birçok fil öldürülüyor üstün olduğunu resim. Eğer öldürmekle aynı hızla devam edilirse, artık Kuzey Afrika Filleri olacak ve nüfusun daha asla bir şans olacaktır. Filmi birçok kez sorun adreslerini olarak şimdi ya da asla, kesinlikle öyle. Eğer hiçbir şey tespit edilirse, o zaman Afrika’da Filler sonun olur. Son olarak, bir sahne herkes Fildişi yakıyorlarmış ne olduğunu görmesi gerekiyor. Umarım Fildişi ticareti yasağının bu sefer çalışıyor. Film izle!

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu -
  • Yönetmen Kief Davidson
  • Yönetmen Richard Ladkani

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Fildişi Oyunu Full HD İzle- The Ivory Game Turkce Dublaj 1080p