• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Fender Bender İzle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HDTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 109 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre:
  • Tarih:

  New Mexico küçük bir kasabada,-(Makenzie Vega) eski bir lise kız ehliyetini almış 17 yıl önce bir kazadan onu içine alır, masum (Bill Sage) özür dileyen bir yabancıyla kişisel bilgi alışverişi.

  Korku sözde ustaları neresi, adı Mark Pavia genellikle buluyor. Ama Pavia büyük bir korku filmleri — “Gece İlanı” yaptı ve nihayet yönetmen koltuğuna Fender Bender “için geri Fender Bender döndü. Neredeydin, Mark? Seni özledik! Bu sefer, Çığlık ile işbirliği içinde! Fabrika ve Soğutma, Pavia slasher film alır. Bu bebek onun vasıtasıyla ve onun orijinal bir fikir dayalı senaryo yazdığı, yönettiği ve üretmek oldu. Ve biz ne tarz oldukça iyi bir ektir. Bu (Çıplaklık ve küfür) bir PG-13 korku daha fazla olmasına rağmen, hala gore payına sahip ve gerçekten pacing işleme biçimi öne çıkmaktadır. Sinematografi Tyler Cushing çeşitli şeyler hakkında endişe oluşturmak için ve bizi gergin tutmaya yetecek kadar kamera hover onun sağlar.

  Fender Bender İzle

  Hikaye de güzel bir hikayesi vardı. Katilin kimliğini sıkıca erken kurulmuş olsa da, erkek arkadaşı (ya da eski) bir hile erkek arkadaşı da önemli bir rol oynar… ve kapıda belirip biri olacağını kim tahmin seyirci kalıyor. Ve kim daha tehlikeli, peşinde bir katil ya da sarhoş ve duygusal bir eski erkek arkadaşı? “Fender Bender” kesinlikle bir hit büyük olması için Gece Pilot “olarak etmeyecektir, fakat hala her temelde yapılan fazla TV korku ve bilim-kurgu film için-çok daha iyi. Pavia klasik hikaye anlatımı ve shies ucuz korkutuyor ve korkunç CGI uzak dayanır. Belki de “Sharknado” serisi hariç, SyFy hiç bu Soğutucu ile açıklanması ne kadar yakın geldi.

  Bu tür filmler için bağımsız değişkenlerin iki kümesi vardır.Bir yandan aktörlerin kamera önünde olmak için mücadele için bir şans verir. Gebe olan diğer taraftaki insanlar böyle filmler böyle hikayeler ve insanlar bir kamera yakınlarındaki başlamak için izin verilmelidir bile değil.

  Fender Bender

  Bu veba gibi önlemek için ve film izlemek için film seçerken yeteneklerini kararınızı sorgulamak bu türden filmler. Bu ikinci kategoriye giriyor. Bu bir korku filmi yapmaya başladılar bu yana yapılan tüm klişe vardır.

  Zor film bu tür özgünlüğü belli bir düzeyde vermek ve ilginç ve ticari açıdan yapmak gerçekten değil. E al.kült klasikler ve karlı olmaya gitti bir Sonraki’ Sen ‘gibi filmlerin g.

  Fender Bender kategorisinde yeni bir şey sunuyor. ‘Missable film’ tanımı. Hikaye-çizgi amatörce, korkutan çocuksu, gore çok fazla olmayan mevcut ve oyunculuk unutulabilir.
  Bu vahşet dönemi ‘bir dönüş olduğunu iddia eden bazı yorumları gördüm. Bu konuda her şeyi söylüyor. Ucuz, kötü yazılmış senaryo, zayıf yönü ve eski bir şapka. Slasher dostumuz aslında bir şey yapmak için 49 dakika sürer. Tüm zamanların en iyi slasher olduğunu. Bir banka memuru gibi, hareket ve beyin bir arıza varmış gibi konuşuyor ve de kafasında, ama kimse fark etmiyor ucube ‘diyerek’ kırmızı neon bir ok olabilirdi. -Kolu keskin bir kapı gibi görünüyor ne ile insanları öldürmek, gel sıvacı – Mala seviyor ve bir salyangoz ondan kaçamıyordu çok yavaş. Saf ve aptal oldukları için kurbanları ölmeyi hak ediyor. Arsa açıktır ve sonunda çok daha fazla. Oyunculuk fena değil, senaryo berbat olduğunu söylemek, ama sırf saçma, gülünç. Bu saçmalık için daha iyi bir başlık ‘cinsiyet bender, çünkü hiç belli nedenlerden dolayı olurdu, katil bir gimp gibi giyinmiş suçları yürütmek için seçer. Bir bacağı Büyükannem bu pislik depar olabilir ve zıpladı (ok) vardı. Eğer zayıf bir zihin varsa bu saçmalık zevk olabilir, ama eğer bir beyin varsa, o film için bu Cadılar Bayramı-klişe, sıkıcı, zavallı izlerken zaman ve/veya para kaybetmeyin.
  Tekrar hoş geldin, Mark Pavia. Lütfen kendini özletme.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Bill Sage
  • Oyuncu Cassidy Freeman
  • Oyuncu Lora Martinez-Cunningham
  • Oyuncu Makenzie Vega
  • Oyuncu Steven Michael Quezada
  • Yönetmen Mark Pavia

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Fender Bender İzle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD"

  1. Tuğçe 23 Şubat 2017 22:42

   Gerilim Filmleri Slm sayfa süper ötesi güzel, teşekkürler Fender Bender İzle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD Tuğçe Niğde

  Fender Bender İzle 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD