• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Eşit — Equity İzle 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HDTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 117 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 100
  • Tarih:

  (2016) sermaye Meera Menon tarafından yönetildi. Naomi Bishop, özel şirketler halka ARZ ile almak olan Wall Street yöneticisi güçlü bir yüksek-Anna Gunn yıldız. Halka Arz (IPO duruyor.) Kamu dokuz şirket satın aldı, ama en son çaba ona kısa düştü. Şimdi, başka bir şirket ile çalışıyor ve kamu onu almak için fırsat için mücadele veriyor.

  Eşit — Equity İzle

  Naomi’nin sevgilisi olan James Purefoy oynar Michael Connor, hedge fon kaynağı. Ama kendi emelleri olan sadık olan Alysia Reiner oynar Samantha, Naomi Yardımcısı. Federal Hükümet için çalışan Sarah Megan Thomas canlandırıyor Erin Manning. İşini keşfetmek ve kurumsal suç cezalandırmak, ve bunu çok iyi yapıyor. Bu aktörlerin hepsi üç rollerini çok iyi.

  Bana bilmediğim bir dünya bakış verdi, çünkü bu film hoşuma gitti, ve ben gerçekten bilmek istemiyorum. Oyunculuk süperdi, dekorlar harikaydı, her şey yolunda gözüküyordu ve gerçek hissettim. Dediğim gibi, Eğer Eşit arsa gerçekçi olup olmadığını bilmiyorum, ama zenginlik, güç duygusu ve hırs benim için gerçekti.

  Bir çok Wall Street dramaları bu kaplama güçlü bir kadın karakter vardı. Ne yazık ki, hiçbiri taklit yiğenlerim biri istediğim biri vardı. ABD yatırım bankacılığı sektörünün egemen erkek adresi için pek çok sorunları vardır. Hiçbiri düşünceli bir şekilde ele alındı.

  Equity İzle

  Teknoloji balonu patladı sonra tekrar ABD konut piyasasının çökmesi sonrasında, haber, yatırım bankaları ve suç işleyen bankacılar hakkında hikayeler ile doluydu. Yüksek profesyonel yaklaşım ödenen ve sonuçta Eşit yasadışı dünyasına arası nasıl yapımcılar hem de izleyiciler için büyüleyici yem sağlayabilir. Eşitlik yine ıskalamış.

  Kadınlar tarafından yazılmış bir film, bir kadın tarafından yönetilen ve pek çok kadın rolleri biz kadınlar bu kadar çok karikatür verebilir?

  Görünen ya da gerçekten hissettiğim şey ticaret zemin ve küçük dünyanın en büyük yatırım bankası ticaret kat için bir yol olduğunu.

  Bloomberg için sponsor kredi okurken güldüm.
  Gerçi bu film çıktı ve finansal bir drama makul bir faks sunar kota yerine getirmek için tasarlanmış gibi, ama demek ki kalıyor … bir amaç duygusu, roller bayanları dışında yoksun.

  Ürün tehdidi olmadan yaygara kurumsal ve mali egomaniacs ile sıkıcı bir yolculuk. Tüm görmüştük. Mali filmler bir gariplik var; spor filmleri gibi, tüm gerçek şey çok daha sıkıcı. Finansal medya ve daily news ekranda servis her şeyden daha heyecan verici ve riskli.

  Eşit Full İzle

  Uğraşları duygusu taşır bu film gerçek suçu: finans kadın portre açık adresi ve sonuç komposto haşlanmış mülayim bir puding. Eğer niyetiniz polemik olsaydı, bir monografi daha iyi olabilirdi. Bilgi kazanmak için bir tuzak tatlım kullanan polis hikayesi-çizgi-gülme ve oldukça korkunç ekran yazıyor. Acımasız espri girişimleri gevşek ve genel hikaye Eşit saldıran yazan bir yazar tarafından bayat, yeniden olsa bile, keskin iletişim senaryoda diğer korkunç lekeleri örtbas olurdu.

  Düzenleme ve yönetmenlik bu iyilik elini de vermez: clunk, gider, sonuna kadar clunk.

  Ben cam tavanı kırmaya çalışan bir kadın hakkında bir film olarak görmüyorum. Zor bir hikaye, bazı güçlü, acımasız ve kurnaz rakiplerine karşı kimdir odaklı, hırslı kişi olarak görüyorum. O seçti hayat, ve o yaşıyor Eşit hayatı. Mutlu bir hayat değil, kazansan bile. Pek filmde mutlu bir an. Olması hırs ve ihanet hikayesi için hazırlanmış.

  Bu film, Rochester, NY mükemmel Küçük tiyatroda gördük. İyi DVD üzerinde çalışacak.

  Not: Sermaye korkunç 5.4 IMDb rating var. Normalde hiç bu kadar düşük puan sinemaya giderdik. Derecelendirme baktığımda kadın filmi sevdim ve Erkekler film nefret eden ancak, belli oldu. Kadınlar daha IMDb Eşit için her zamanki gibi, çok fazla insan oy. Yani, eğer insanlar bir film nefret ediyorsanız, o derece daha düşük, Eğer kadın böyle bir şey yok. Öneri … rating görmezden ve kendiniz görün.

  Eşit Fragman İzle

  Kadın bir yönetmen tarafından yönetilen kadına yönelik finansal film bir dram var. Bu kadınlar tarafından güçlü yapar. Perspektif üzerine ilk deneyim oldu, bu yüzden tek olabileceğini düşünüyorum. Görünüyor, Marj Çağrısı gibi ‘mali ilgili filmleri seven o, ‘Büyük Kısa’, ‘Glengarry Glen Ross’ vesaire de bundan keyif alacak kadar kötü değil. Beklemek ne olacak bu film başlığını sadık kaldı, bu yüzden biraz daha, ama bir şey yok.

  Konuşmayı beklenmedik dönüşler vardır. Özellikle karakterler, o da kadın. Meslektaşları bağlılık ve güven meselesi. Ne olursa olsun, şirket her zaman sonuç sizin hakim. Hızı yavaş görünebilir, ama daha iyi ikinci Eşit izle yarısında olur. Film gerilim tür dönüştü ve küçük bir sürükleme ile sona erdi tatmin edici olsa.

  Anna Gunn çok iyi olduğunu ve burada başka bir yetenekli kadın yönetmen Meera Menon var gibi görünüyor. Bu film aynı tema üzerinde meslektaşı kadar popüler değil, erkekler Wall Street gerilim yani. Ama biraz hoşuma gitti ve sonradan kötü bir fikir değil, bu hikaye sona erdikten sonra nasıl görünüyor. Nihayet, bu yüzden bant genişliği dışından olanlar mutlu izlerken bitmeyecek, dolayısıyla film kalite değerlendirme, ama kaybedecek seçilen izleyiciler için.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Anna Gunn
  • Oyuncu Carrie Preston
  • Oyuncu Craig Bierko
  • Oyuncu James Purefoy
  • Oyuncu Margaret Colin
  • Yönetmen Meera Menon

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Eşit — Equity İzle 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD