• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Cinayet Felony Turkce Dublaj 720p Avustralya Donmadan HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 165 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 105
  • Tarih:

  Cinayet Felony filmi 2013 6.1 720p 2013 Avustralya 720p Turkce Dublaj FelonyCinayet Felony filmini izlemek için buradasınız. Yorum yapmayı unutmayınız. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Cinayet Felony -Turkce Dublaj FULL HD İZLE.

  Cinayet Felony Turkce Dublaj 720p Avustralya Donmadan HD İzle

  Sınıf, bu Sydney-yansıtmakta sıkıca sarılmış bir suç drama film 2014 yılında Avustralya filmleri için yıldız çalışma devam etmek için Bu Son Saat ve Kader bir şekilde ayarlayın. İyi bir insan ödediğimiz bedel ne kötü bir hata yapmanız için gereken ahlaki açıdan Cinayet Felony Turkce Dublaj 720p Avustralya Donmadan HD İzle belirsiz soru: Joel Edgerton, Suç fırsatlar zeki ve yavaş yanan bir senaryo ile. Faili meçhul bir cinayet umanlar hayal kırıklığına uğrayacak; gerilimi çok hassas bir Hızı ile inşa edilmiş ve oldukça karmaşık bir arsa ya da bir şok faktörü virajlarla fazla karakter gelişimi katmanlıdır. Karakterler Cinayet Felony Turkce Dublaj İzle çok ilginç ve sürükleyici eşit dizide muhteşem oyuncular bağlanabilir. Edgerton saygın dedektif, kişisel olarak karışık bir durumla başa çıkmak zorunda kalır ve nüans ve ağırbaşlı yüce bir performans sergiliyor o bir aile babası ve her Cinayet Felony Turkce Dublaj 720p Avustralya Donmadan HD İzle yönüyle bir numaradır olarak yol açar. Ama sadece o değil: Jai Courtney usta Tom Wilkinson eski okul değerlerini kaybetmiş, deneyimli Bölüm Başkanı gösterme şansı barındırıyor iken blok rolü üzerinde yeni polis onun için ağırlık ve incelik getirmek için, Zor ölüm (Jack Reacher, İyi Bir Gün) konser destekleyen sert çocuk bir mola alır. Özel bir söz de puan moody tamamen sansasyonel ve kendi duygu getiriyor olan Bryony Marks, gitmem gerekiyor. Nedeniyle büyük ekranda bu yakalamak için, ama sen üstüne ‘bu DVD listesini görmek mümkün olacak olası değil sınırlı bir sürüm.

  Cinayet Felony Turkce Dublaj İzle

  Filmin arkasında kavramı, Tom Wilkinson (müthiş bir performans) Dedektif Carl Summer gibi eski topraklar, içki son travmatik bir tutuklama ile ünlü olduktan sonra hata yapma başına (Joel Edgerton) Malcolm Toohey gibi çalışkan Dedektifler, (Jai Courtney) kuvvet Jim Melic yeni başlayanlar için çok hassas bir tasviri polis ciğerini. Odak kazara vurdu ve Toohey ve bisiklet arasındaki genç) (içme olan Toohey yardım için çağırır ama karşılaşma rolünü örtbas etmeye karar verir adam bir polistir. çünkü yerel polis tarafından durduruldu ama tutulduğu bir kontrol noktası aşağıdaki sürme çalışacak olsa, diğer iki polis eşit dönüm noktasında: Yaz vurmak için tutuklanan … … önlemek için ve çalıştırmak için bir hikaye uydurmak için Toohey söyler, ortak Melic olamaz birlikte Yaz yeni sürüş haklı bu bir gerçek ve onu teselli (Sarah Roberts) yaralı çocuğun annesi arıyor. Gerginlik takar ve genç oyuncunun durumu bozulur ve bu üç dedektif yaşıyor. Toohey karısı rağmen (Melissa George) kuvveti güvenliği için ve üç polis Toohey uydurma hikayesini korumak, Yaz ısrarı gerçeği söylememesi için ona cesaret, Toohey suçluluk basmış ve olay ve durumlarla onu fikrini değiştirmeye başlar. Yaz Toohey zayıflığı hoşgörüsüz ve (ona uzanan desteğine rağmen çocuğun annesi için uygunsuz bir önceden yapılmış olan) mücadele Melic vahşice beyin hasarı sonucu Yaz saldırılar. Üç polis bu gerçeği gerçekle kurgu arasındaki ince çizgi ve etkisi kariyerleri üzerinde yürümek gerekir.

  Edgerton oynuyor Malcolm Toohey. Birkaç içkiden sonra, bir Cinayet Felony Turkce Dublaj 720p Avustralya Donmadan HD İzle bisiklet sürme bir çocuk vurduğunda eve götürüyor. Çocuk bir kask takmıyor ve kanıyor. Panikledi, Malcolm sağlık ekiplerini çağırıyor. Öyle bir şey görmüştü o bir şey görmedin o çocuk olduğu ortaya çıktı başlangıçta diyor. Daha sonra köşeyi döndü gibi bir araba kuyruk ışıkları gördüğünü söylüyor.

  Bu farklılık yeni bir dedektif Jim Melic (Courtney) tarafından belirtilmektedir. Courtney ortağı Wilkinson bir usta, Carl Yaz (). Melic olaydan işlenen anlamıyor. Arabaya el koydular, bir şey için değildi, ve Malcolm açıklamada tutarsızlık hiç sorgulanmayan.

  Melic davasında delil toplama, özellikle çocuğun annesi toplantıdan sonra saplantı haline gelir ve ona ilgi haline geldi. Yaz, diğer taraftan, soruşturma durmasını istiyor. Malcolm? Vicdanı onu öldürüyor.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Jai Courtney
  • Oyuncu Joel Edgerton
  • Oyuncu Melissa George
  • Oyuncu Sarah Roberts
  • Oyuncu Tom Wilkinson
  • Yönetmen Matthew Saville

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Cinayet Felony Turkce Dublaj 720p Avustralya Donmadan HD İzle