• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Çin Seddi Türkçe Dublaj Donmadan HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke: ,
  • İzlenme: 241 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: (1s 44dk)
  • Tarih:

  Yani, bu bir Çin filmi için ilk defilem. (SÜRPRİZLER) Yüzüklerin Efendisi izlerken heyecan aynı duygu hissettim diyebilirim. Hobbit daha Büyük bir Duvar gibi bile.

  Uzun bir film 10 en az adil bir inceleme gibi, bir film izlemek için tereddüt etmeyin kötü yorumları ile, yüzlerce film seyretmek ettik ve biliyorduk. Negatif halkın sesini görmezden. Kendi görüşleri ile hasta alsınlar.

  Çin Seddi Türkçe Dublaj Donmadan HD İzle

  “Great Wall”, ölümcül bir patlayıcı, sadece 60 yılda bir uyanır canavarlara karşı bir savaş yakalanmak “Siyah Toz” elde etmeye çalışan William (Matt Damon), bir paralı asker gibidir. İyi olacağına şüphe edenler, sözlerime dikkat: Bu filmi hafife almayın. Filmi bitirmek için tüm yol bir sürpriz oldu. Oyunculuk harikaydı, görseller harikaydı, sinematografi nefes kesici ve aksiyon inanılmazdı. Matt Damon Çin Seddi Türkçe Dublaj Donmadan HD İzle sadece bir kelime, çok iyi olmasına rağmen her zaman (hatta Mandalina bile) kahraman olarak iyi bir performans verir. Andy Lau da ilk 20 filminde Stratejisti Wang gibi harikaydı.
  Öncelikle, bu film çok şeyi doğru yapıyor. Kenar kesme değil, modern standartlara film yapımı olmasına rağmen kostüm tasarımları harika, set tasarımları çok inandırıcı ve CGI. Müzik skoru besteci akılda Çinli bir seyirci vardı ama belki daha iyi olabilirdi.

  Oyunculuk herhangi bir Oscar kazanmak ama duygu ve bağ bazı gerçek anları görmek ve iyi ya da heyecanlı bir yay ile bir veya iki sahne değil ama inanmazlar. Ayrıca, Tian Jing güzel bir gülümseme vardır ve üniformalı gerçekten iyi görünüyor. O kendi kendine özgü standart Çin Seddi Türkçe Dublaj Donmadan HD İzle olabilir ama çekici bir kadın kurşun kesinlikle “pozitif ekler”.

  Çin Seddi İzle

  Tüm bu övgü o zaman neden gerçekten harika bir film olmanın yetersiz? Özet benim de belirttiği gibi sadece çok fazla komplo cihazlar ile aşırı yüklü. /Doğu oldukça zayıf, biraz hayal kırıklığı ve hızlı bir çerez kesici son vererek şapkalı Çin Sembolizm ile dolu ihanet West/canavar/aksiyon/masal ve kurtuluş/Romantik/fantastik film karşılayan bir kahraman. Seyirci asla duygusal karakterlere Çin Seddi İzle yatırım almak için yeterli zaman vardır. Çok az komut çalışıyor, ama sadece tüm bunu yapmak için yeterli zaman değil ve sonunda film arsa elemanları ve karakterleri keşfetmek için yapar.

  Yine de, hiç kötü filmi izlemeden hikayeyi oku kezzap insanlardan hak edecek kadar iddialı bir film kesinlikle değil. Gerçekten hayran ağırladı ama değil.

  Çin Seddi

  En büyük sürpriz Tian Jing oynadığı kadın başrol, İngilizce gerçekten çok iyi ve şaşırtıcı bir şekilde oldukça akıcı bir şekilde konuşabiliyor. (Bu filmde olmasını beklemiyorum) William Dafoe da çok büyüktür. Lu Han (Evet EXO-L! EXO Luhan!) sahne bir hırsız. Küçük bir rol olmasına rağmen, filmde benim en sevdiğim karakter ve oyunculuk gerçekten çok iyi. Benim eleştiri arsa var. Bu temel Çin Seddi fikir Çin kültürünün karışımı ile Bağımsızlık Günü gibi. Gerçekten çok işe yaradı, ama *SPOİLER UYARISI olsa!!!* Kraliçe öldürmek ya da hepimiz ölürüz.” yazarlar hadi, bundan daha iyisini yapabilirsin. Başka bir uzunluğudur. 100 dakikalık bir film ölçekli bu tür bir hikaye için yeterli değil. Eğer sadece stüdyo 2 saat gibi yaptı, hikaye anlayışı daha fazla karakter gelişimi için daha iyi olurdu.

  Ayrıca, tüm olumsuz yorumları anlamak, özellikle Çin Seddi Çinli izleyiciler yok. Bir Çin-Endonezya olduğumu ve kesinlikle bu filmi seviyorum. Amerikalı olmanın ana yol hakkında eleştiri gördüm. * Sana söylüyorum, filmde 5 ana yol vardır, ve *SPOİLER UYARISI!! Bunlardan 3 Çinli, Artı odak IMO çoğu Çin ana karakter yönlendirilmektedir. Film Harika Duvar efsanesine dayalı olmayan Çin Seddi başka biri. Bu fantastik bir filmdir, tabi ki değil! Filmin başında adını bile anmadı!!! Bana göre, bu olumsuz yorumları sadece bu film için nefret vardır. Çoğu film görmedim ve sadece sebepsiz yere nefret ediyor bence.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Andy Lau
  • Oyuncu Jing Tian
  • Oyuncu Matt Damon
  • Oyuncu Pedro Pascal
  • Oyuncu Willem Dafoe
  • Yönetmen Yimou Zhang

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Çin Seddi Türkçe Dublaj Donmadan HD İzle