• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Çin Seddi Türkçe Altyazı Donmadan HD İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke: ,
  • İzlenme: 213 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: (1s 44dk)
  • Tarih:

  Sadece Romanya’da iyi bir 3d sinemada izlemiştim. Bu film bir efsane anlatır. Çok güzel ve söyler! Sinematografi ve nefes kesici bir film seyirci daha iyi bence bir süre, bu efsane, bu hikaye bir karakter, duvar savunan askerleri arasında mevcut bir parçası hissettim. Eğer bir film böyle bir deneyim sunma konusunda başarılı olursa, gerisi artık önemli değil.

  Çin Seddi Türkçe Altyazı Donmadan HD İzle

  Bu noktada, canavarlar ve kahramanlar ile bir fantezi, bir Çin efsanesi görmek için sinemaya geldim çünkü artık çok büyük boşluklar ya da tarihsel yanlışlıklar umurumda değilsiniz. Ve ben, bir savaş hikayesi, farklı bir dünyada set, eski Çin kültürünün şaşırtıcı unsurları ile dolu, olağanüstü savaşçılar, güzel manzaralar ve kana susamış canavarlar tarafından çevrili. Bu film çevre eleştirmenler Çin Seddi Türkçe Altyazı Donmadan HD İzle ve halk arasında olumsuzluk görmek çok üzüntü duyuyorum. Tarihsel yanlışlıklar şikayet veya ırkların karışımı hakkında ırkçı olmak çok yersiz. İnsanlar bunu görüp kötü eleştirileri görmezden gidecek ve bu konuda önyargıları umarım.

  Büyük Duvar gerçekten çok iyi 3D veya IMAX izlemek için görsel bir şölen. Bazı Çinli seyirciler zavallı hikaye ve arsa eleştirdi. Ancak, dünya Çinli olmayan ilgisiz olabilir Çin tercihi için değil sadece kitlelere yönelik terzi olduğu gibi oldukça karmaşık bir hikaye Çin Seddi Türkçe Altyazı Donmadan HD İzle tasarlamak için gerekli olduğunu sanmıyorum ,ya da anlamak onlar için zor olabilir. Yani olmayan Çinli izleyiciler arkasında bütün hikayeyi en azından büyük resmi yakalamak mümkün. Bu film yapımcıları için iyi bir ticaret, uluslararası izleyiciler için kabul edilebilir bir seviyeye arsa dengeleme.

  Çin Seddi İzle

  (Kırık İngilizce ile uluslararası seçmenler gibi davranarak yorum yapmadan önce dikkat etmediler) neden bu kadar çok Çin “kitleler”, lopsidedly 1 oy ve burada herhangi bir yapıcı ve objektif fikirler olmadan olumsuz yorum yapıyor anlamıyorum.Ve saçma,o zamanlar Çin film Çin Seddi İzle derecelendirme sitesi, kendi 1 yıldız aşağılayıcı yorumlarını bir ekran görüntüsü ile olduğu kadar yabancıların da Çin Seddi gibi yanıltıcı söyleyerek giderler.

  Bazı bu sahte bir hikaye olduğunu söyledi. Nefret hadi, bu Büyük Duvarın (bir peri masalı) efsane birini temel alan filmin başında söyleniyor.Bir noktadan tartışmak sanmıyorum.

  Genel olarak, 1/10 9/10 hatırlatma uzunluğu Çin Seddi İzle süresi olur ödül olur. Heyecanlı ama çok kısa. Eğer 2 saat uzatmak ve harika olurdu bir arsa belli bir seviyeye ekleyebilirsiniz.

  Çin Seddi

  Filmin okudum açıklamaya göre, biraz garip geldi ve gerçekten izlemek istediğim bir şey olduğundan emin değildim. Yaptığıma memnunum. Eski bir efsane ya da bir hikaye. Bu gerçek mi? Bilmiyorum, Noel Baba gerçek mi? Eğer doğru veya doğru olup olmadığı önemli değil mi? Bana Çin Seddi değil, bazı inanılmaz eylem ile iyi yazılmış bir film. Görseller az söylemek etkileyici. Kostümler inanılmaz ve filmin çoğu Hollywood son bir kaç yıldır alışkanlık haline gelmiş gibi görünüyor hangi karanlıkta çekildi olmadığını çok mutluyum.

  Uzun fiziksel olarak zorlu rol yapmaya devam etmek mümkün olacak nasıl Matt Damon, yaşlandığını görmek üzücü ama yine de harika bir iş çıkardı, merak ediyorum. Eğer Çin Seddi tamamen dürüst olursam bana biraz daha inandırıcı olurdu başrolünde genç bir adam, film isterdim.

  Kesinlikle bu filmi tavsiye ediyorum, en önemlisi duygu çıkar kızın değerini çok romantik fantezi, aksiyon bir nebze. Koltuğumu bir sonraki anı tahmin nefesimi tutarak kenarında olduğum film boyunca birkaç kez vardı.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Andy Lau
  • Oyuncu Jing Tian
  • Oyuncu Matt Damon
  • Oyuncu Pedro Pascal
  • Oyuncu Willem Dafoe
  • Yönetmen Yimou Zhang

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Çin Seddi Türkçe Altyazı Donmadan HD İzle