• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Büyük Yarış Full HD İzle – Italian Race Turkce Dublaj Fransa 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 241 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 94
  • Tarih:

  Büyük Yarış Full HD İzle – Italian Race Turkce Dublaj Fransa 1080p Fransa filmi 2002 7.5 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırSon olarak, İtalyan sinemasının ASLINDA çıkmaya başladı. “Perfect Strangers”, “Jeeg bu Robot onu” diyorlardı. Stefano Accorsi kesinlikle harika ve Matilda De Angelis. Müzik gerçekten çok sürükleyici, aynı hikayedeki gibi. Arsa ileriye gitmek için aptal “iter” olmadan gelişmiş çok iyi. Filmde (kardeş) Stefano ve Matilda ilişkileri mükemmel, zaman ve duygusal yakındır. Genç bir kız ve uyuşturucu bağımlısı olan kardeşi arasındaki karşıtlığı en büyük yapımları gölgede bırakmaz ve iyi Büyük Yarış Full HD İzle – Italian Race Turkce Dublaj Fransa 1080p bir film yapmak için büyük bir bütçe gerekmez kanıtlıyor gibi ince bir şekilde tasvir edilir. Bu, gerçekten, çok güzel bir İtalyan filmi. Çok uzun bir süredir görmediğimiz bir tip.
  Film gevşek bazı İtalyan ralli yarışçısı gerçek hikayesine dayanıyordu. Ben aktör ya da yönetmen tanıyamadım, ama gerçekten izlerken keyif aldım. Film iki saat uzun, ama bir deneyin vermek değer. Ne var beklenmeyen nasıl olsa farklı bir şey bekliyordum. Eğer doğru Başlığı okursanız, saf ırk bir film olduğunu düşünüyorum. Film, spor ve aile dramı arasında dengeli. Burada da bazı eğlenceler ve aile bağlarını vurgular, özellikle de kardeşler hakkında. Benim için oldukça iyi bir film oldu, ama sonra nasıl olacak ne kadar karar verecek bu bakış açına bağlı.

  Büyük Yarış Full HD İzle

  Babası yarış olduğunu sırasında öldüğünü kimin teen GT racer. Olaydan sonra, hayatını dağılmaya başlar. Kardeşi ile yaşıyor, ama anneleri uzun zaman önce bırakmış. Hakkında onların yaklaşan yarışı kaybedersen o yakında kaybedecekleri gelecek, özellikle ev çok belli. Uzun zaman önce kaçan ağabeyi geri geliyor. Ama bir keş ve bir yere ihtiyacı vardı, bu yüzden onu evine yerle bir oluyor. Durumuna rağmen, onun yeteneği öğrenir, yani ona bir iş teklifi. Şimdi bu ikili, bir aile olarak ve profesyonel olarak, elde ne kalan parçaları birbirine geçiyor.

  Bazı bölgelerinde, ağabeyi karakter kasıtlı gibi geldi. Beri onun giriş ve davranışları gibi, izleyicilerin çoğu bu hikayenin baş nereye gittiğini bilemez. Ama orta kısmı biraz döner, onun karakteri derinlik vermek Büyük Yarış Full HD İzle gibi hikaye yanı sıra. Hikaye ilerlemesi birlikte değiştiriyor nasıl tanımlamak için yani. Film başladığında, destekleyici bir rol oldu gibi olmasına rağmen, ve daha sonra ele yavaş ve beklenmedik bir şekilde oldu. Özellikle son olay, rulo olacağını düşünmemiştim.

  “200 mph bir eğri alıp seks yaparsam endişeli misin?”

  Diğer tarafta, bazı muhteşem dublör sahneleri için genç yarışçı arıyordum. Sonra bu ‘Hızlı ve Öfkeli’ türden bir film olmadığını fark etti, ama sonuç bu oldu. Evet, Bunu beklemiyordum anlatım yüzde 95 yılında bir önceki gördüklerimden sonra. Spor yapmak, ve her ikisi de reşit olduğundan yasal hayattan kendilerini kurtarmak, umutsuz arasında bir mücadele gibiydi. Daha önce de söylediğim gibi, onların abisi onları böyle bir durumda etkilemek için tasarlanmıştır.

  Bunun için spor bir film, özellikle imkansız yüksek son Dublörler olduğunu düşünme. Yarışları filmin bir parçasıydı, ama farklı noktalarda farklı kesimleri üzerinde duruldu. Çoğunlukla yaşam olayları hakkında. Çok ilginç bir karakter. Üç kardeş, üç farklı kuşaklara ait. Onların bağı vurgulamak oldu.

  Bu rolleri oynayan aktörler mükemmel idi. Genç kız ve yaşlı kalan anlatım, kardeşinin ilk yarısıydı. Bu film farklı bir bakış açısı haline son yarış olay oldu. Daha ‘Hızlı ve Öfkeli’ gibi bir netice için planlıyorlarsa, arsa üzerinde değişiklik yapabilir gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu ürün commercialise ve uluslararası film kendini tanıtmak için yapar. Aslında aile, bu yüzden korkarım böyle bir şey olmayacak.

  Büyük Yarış İzle

  Genel filmi ile kanca için yeterince ilginç, ama aynı tema üzerinde Hollywood filmleri bir sürü görseydin, yarış olaylar, son belki biri hariç memnun olmayacaktır. Drama, spor aksiyon veya gerilim veya suç spor, olmayan nedenlerinden biridir. Film drama madde tarafından boğulmuş olduğunu. Polis yok, kötü adam dahil. Eğer öyleyse, pek iyi sayılmaz. Kalitesi çok iyi olmasına rağmen film üretim fazla harcama etmediler sanırım. Diğerleri düşünce ne olursa olsun, benim için sadece iyi bir Büyük Yarış İzle film oldu. Bir kez izlenebilecek bir film. Diğerleri için bunu önerebilirim kadar beğenmedim, bu yüzden bu konuda doğru bir seçim olur umarım.Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Büyük Yarış Full HD İzle – Italian Race Turkce Dublaj Fransa 1080p -Le Raid Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Cristina Spina
  • Oyuncu Matilda De Angelis
  • Oyuncu Paolo Graziosi
  • Oyuncu Roberta Mattei
  • Oyuncu Stefano Accorsi
  • Yönetmen Matteo Rovere

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Büyük Yarış Full HD İzle – Italian Race Turkce Dublaj Fransa 1080p