• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Bir Ulusun Doğuşu — The Birth of a Nation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 436 views
  • Yorum: 2 yorum
  • Süre: 125
  • Tarih:

  Bir Ulusun Doğuşu The Birth of a Nation filmi 1915 6.1 1080p 1915 ABD 1080p Turkce Altyazılı The Birth Of A NationBir Ulusun Doğuşu The Birth of a Nation filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Bir Ulusun Doğuşu The Birth of a Nation -Turkce Altyazılı Keyifli seyirler.

  Nate Turner hikayesini tüm niyet ve amaçlar için, yazar, yönetmen, yapımcı ve başrol oyuncusu olarak bu üretim üzerinde tam yaratıcı yetkisi veren Çömez yönetmen Nate Parker, tutku bir proje gibi bir şey idi. ABD en şiddetli köle isyanı ne tarih S kesinlikle doğru; ve şiddet ile ilgili olarak Parker onun tasvir sağlam bir hesap sunar söyledi daha iyi ekranda anlatmaya değecek bir hikaye, ama öyle. Ama Parker kesinlikle kiraz Nate Turner, dini hararet aşağı karakter geliştirme yönlerini ve oyunlar alır ve bir başarı ve atlar garip bir şekilde yerine son jenerik için bu görevi devrederek bize post isyan vahşeti gösteren isyan göstermeye çalışır.

  Sinematografi için yıkanmış estetik ucuz görünüyor, ve çoğu zaman baskıcı olduğu yükselen bir skor eşlik ediyor. Gürcistan güzel manzaralar ve birkaç büyük çekim rağmen, Elliot Davis çoğunlukla geleneksel sinematografi sunuyor, bunun yerine görsel olarak tutuklama bir şekilde dramatik malzeme gösterme, kendisi ve bir karakter için büyük fırsatlar israf.

  Diyalog biraz sevimsiz ve inandırıcı değil. Bu geleneksel yener bir dizi topraklı film tutar rutin bir sentimentalism içerir. Turner seçim konuşmasının verdi özellikle ağır çekiyor.

  En zayıf yönü pacing. Ne yazık ki boyunca monoton kalır biraz vasat ve tahmin edilebilir bir hikaye için bir gelenekçilik var. Parker biraz fazla tedbirli davranıyor ve anlatı ivme oluşturmak için birçok fırsat atıklar.

  Nate Turner dışında karakter inanılmaz bir ölçüde biraz ince ve az gelişmiş hissediyorum. Parker Turner hayaller bizi satmak için başarısız olur. Bu filmin en iyi yönü, Nate Parker katı performans ama diğer oyuncuları en dolum stok rolleri ile kolay unutulan performanslar sunuyor.

  Buraya yazıyorum ancak, bu değil. (Film Festivali) filmi gördüm ve hayal kırıklığına film kendisi, dış politika veya başka bir şey dayanmaktadır. “Bir Ulusun Doğuşu” ABD tarihinin çok önemli bir bölümüdür, ama gülünç derecede tarih sanitizes. En olmayan bence-bariz-ırkçı ayaklanma arasında bir köle doğal olarak empati üreten bir şey olduğunu kabul edebilirsiniz. Bu film anlaşılan … (erken yaşlardan itibaren ne Tanrı doğrudan söylemiş gibi gibi kadınlar ve çocuklar Turner ayaklanma soğutulmuş olmadığını söyleyerek olarak kaydı olan) Nat Turner ruh sağlığı sterilize etme ihtiyacı aynı fikirde değil. Bunlar haklı olduğunu söylemiyorum. Demek istediğim, karmaşık tarihsel bir kayıt bir parçası oldukları ve “gerçeği söylemek gibi görünen bir film bırakmış olmamalıydı.” Eğer “Doğum” orada birçok Nat Turner filmlerinden biri olsaydı iyi olurdu, ama çoğu insan görmek olasıdır sadece biri.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Armie Hammer
  • Oyuncu Gabrielle Union
  • Oyuncu Jackie Earle Haley
  • Oyuncu Mark Boone Junior
  • Oyuncu Penelope Ann Miller
  • Yönetmen Nate Parker

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  2 yorum "Bir Ulusun Doğuşu — The Birth of a Nation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle"

  1. Aleyna 11 Şubat 2017 14:27

   Biyografi merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sağolunBir Ulusun Doğuşu — The Birth of a Nation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle AleynaAntalya

  2. Ramazan 21 Şubat 2017 19:51

   Biyografi Selam bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler Bir Ulusun Doğuşu — The Birth of a Nation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle Ramazan Iğdır

  Bir Ulusun Doğuşu — The Birth of a Nation 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle