• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Ben-Hur 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 255 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 143
  • Tarih:

  BenHur Ben Hur filmi 1926 5.7 1080p full olarak izlemeniz için hazırHollywood tekrar filmi. Her ocean’s 11, 10 Willy Wonkas. Burada bir başka daha önce dokunulmaz klasik iyi yapılmış, ruhsuz bir stüdyo versiyonu almak içindeyiz. Yeniden, çünkü sadece yargılamak adil mi? Ya da kendi yararları üzerinde başarılı mı?

  William Wyler ’59 orijinal klasik seviyorum, ve sık sık izlemek. Quoteable hatları harika. “Gözlerin nefret dolu, 41. Bu iyi bir şey. Nefret insanı canlı tutar. Charlton Heston Ben Hur gibi harika. Ve bu yarış arabası Gümüş ekrana hiç gözlük en iyi eylem biridir.

  BenHur Full İzle

  Bunu izlerken kendimi yeniden tasavvur edemem. Efektleri etkileyici, ama bir bilgisayar üzerinde herhangi bir tosspot dijital olarak yaratıcı wowzers hatırlatmak olabilir, böylece herhangi bir satış noktası. Ve eylem tahmin edilebileceği gibi etkileyici, ama çok durgun, kaygan ve çarpıcı unutulmaz anı. Jack Huston Ben – Hur rolü için yeni bir şey getiriyor, ve Morgan Freeman açıkça ödemek için yeni bir düz ekran TV var, bu yüzden telefon ortaya çıktı.

  Muhtemelen hiç bir film tarafından hipnotize olmak tecrübe edecek genç izleyiciler için sempati var. 1959 yılında eski 10 yıl önce, ‘Ben-Hur’ filmi, ekranda bir deneyim oldu.

  İnanca dayalı bir film pazarı var bilen nakit yakalayıcıları tarafından yapılır. 100 milyon, para ve çoğu zaman CGI efektleri girmiştir görünüyor. Her iki kalyon savaş ve araba yarışı çok iyi yapıldı. Ama filmin geri kalanı kötü casting, senaryo, ve gördüğüm yönlendiren bazı görüntüler. Müzik skoru yavan.

  Bu film İsa’nın çevresinde yoğunlaşan daha iyi yapan BenHur İzle bir kelimedir. Non-sense. İsa yeni filmde neredeyse bir klişe olarak sunulmuştur. Mesih ortaya çıkarmak için, 1959 sunan İsa’nın İlahiyat önermek ince görsel kavramları kullanılmıştır. Mesih ‘roman ve 1959 yorumuyla başlık doğrultusunda bu:’Ben-Hur; Bir Masal.

  Son utanç verici olduğunu, bu yüzden son derece çocukça.

  BenHur İzle

  Son 16 yıldır kılıç & sandal destanlar İmparatorluğu (Herkül, 300 Artış) klişe can çekişen (Gladyatör) eğlenceli bir tür uyanış arasında gördük. Aslında 300 (Xerxes) Rodrigo Santoro İsa Mesih bu sefer gösterir. Farsça zalim Yahudi peygamber, şimdi bu iyi bir gelişim.

  Bu yaklaşık 3 hafta içinde unutmayacağım bilerek sinemayı bıraktım. Yeniden çevrimlerin orijinal (Sinek, Şey, 59 Ben-Hur) artırabilir erken sessiz B&W bir sürüm versiyonudur kendisi. Ama film (Pyscho) anlamsız olur yeniden, orijinali bu kadar körü körüne sadık olmak gibi bir tuzağa düşme riski var.

  Onun belki de değer 4 …. 4,5 içecek bir sürü olsaydı, zam aldı ve bir Milyarder ile evlendi. Dürüst olmak gerekirse, bu en kötüsü çıktı en kötüsü. Başlangıç sırası hemen Tiyatroya gitmek, yerle ve asla geri gelmek istiyorum yapar. . Kötü hatları ve “yumruk” dayanamıyorum insanlar ile ucuz bir TV şovu gibi Bunu açıklamak için en iyi yolu, Hercules BenHur İzle Robin Hood karşılar” ve bir TV programı olsaydı, en çok TV şovları nadiren tarihsel drama standı çıkarmak için bütçe veya aktörler vardır çünkü affetmiş olurdu”. Ama eğer gerçekten bir “-Hur, işe yarasa iyi olur orijinal 1959 Ben gibi ebedi bir tarihi film izle” yapmak istiyorum, ama bu her düzeyde başarısız olur. . Charlton Heston mezarında dönüyor çok kötü ve eminim onun Mayıs Yönetmen Timur Bekmambetov kendinden utan.

  BenHur

  Tam sinema bedel ödemeyi tavsiye ederim. Evde kalmak ve ’59 orijinal izle. Küçük ekranda, Chuck Heston bu büyük ekran delik herkesten daha güçlü bir varlık komutları.
  Sizin için yararlı yukarıdaki inceleme olmuş?

  Gerçekten bir inceleme yazacak değildim ama tüm nefreti gördüğümde bu film kendimi Tutamadım başlamıştı ve bu film biraz adalet, hak eden orijinal filmin hayranları memnun değil, bunu anlayabiliyorum gerçekten ekranda katletti almak istedikleri kitabı görmek gibi hissediyorum – ama bu durumda olduğunu hiç sanmıyorum sanırım düşündüm. Düşük beklentilerle geldim ve gerçekten çok hoşuma gitti. Uzun zamandır ilk defa gerçekten dalmış hissettim ve bir şeyler BenHur İzle görüp heyecanlandı görsel şaşırtıcı idi-Bir Arkeoloji meraklısı oldum – Roma spesifik ve genellikle hayata bir müzede gördüm Hipodrom inanılmaz olduğunu düşünüyorum! Kostümleri ve setleri ve öyle de oldu. Kısacası Sanat Yönetmeni bir dahi. Neredeyse Kudüs’ün bak gördüğüm ekranda Kudüs’ün en azından iyi versiyonu var ve son olarak hissediyorum. (Cennetin Kudüs Krallığı kötüydü). Sevimli oldukları karakterler gibi ve onlara bakmakta kendimi ve sonunda taşınmış buldum. (Hepimiz İsa hoşlandığımdan emin değilim ama canlandırdığı şeyler biraz.. çok kötü kalitesiz Ama yaptı.Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. BenHur -Ben Hur Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Jack Huston
  • Oyuncu Morgan Freeman
  • Oyuncu Nazanin Boniadi
  • Oyuncu Rodrigo Santoro
  • Oyuncu Toby Kebbell
  • Yönetmen Timur Bekmambetov

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Ben-Hur 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle