• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Be Somebody — Beyond Me 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 223 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 88
  • Tarih:

  Be Somebody Beyond Me ABD filmi 2016 6.0 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırÇok geç bu gece ayaktayım, ama bu film ortalama bir gençlik aşkı filmi uzun zamandır fazla bir şey Be Somebody Türkçe Dublaj İzle hissetmemi sağlayan ruh halime ya da gerçek olabilir. Tercih edilen akış sitem üzerine bugün karşıya oldu çünkü bu gece bu filmi izlemeyi seçtim, ve gerçekten odaklanmak zorunda kalmadan izleyebileceğim bir şey gibi görünüyordu.

  Be Somebody Türkçe Dublaj İzle

  Kesinlikle her dakika izlemek için gerekli olan film bir konu değil iken, hala kulak ateş çıkmak zorunda kaldım her zaman duraklatma kendimi buldum. Bu sessiz film, çok basit olarak arsa ve karakter ile ilgili bir şeyler daha etkili hale getirmek için yeterli farklıdır. Be Somebody İzle En iyi film hakkında hiç bir beklentim yok olanlar olduğunu hatırlattı. Ne olacağını tahmin edersin. Oyunculuk biraz endişelendirici, ama pek çok şey başlamak için aktörler soran bir film değil. Eğlenceli amacı, daha fazla bir şey yapmaya çalışmadan başarmak için yönetir. Bu nedenle, mükemmel içerik duygu beni terk etti. Bazen, bir film istiyorum. Açıkçası bu iki yol hiçbir kimya ilk etapta yapıldığını bile bilmiyorum, oyunculuk rezalet. (Sarah Jeffery) Emily fena değildi ama muhtemelen daha iyi tiyatroda, Ürdün (Matthew Espinosa) şimdi yapsın bu film muhtemelen ‘oyunculuk’ yaptı Be Somebody İzle bile büyük bir sebep farkla performans ve her şey çok izlemek gerçekten zordu zorunda hissettim yıldızlar nedense oynamak gibi basit bir karakter dolması geldi ama Komutanı etti nasıl yaptı bilmiyorum korkunç bir arsa daha kötü olmayı başardı filmde en kötü şeydi.

  Be Somebody İzle

  Hikayede klişe ve sen vasat olarak üzereydi, her şey romantik bir şey yaptılar bir öpücük bile değil gibi yapmacıktı öngörülebilir (ama gerçekten oyuncuları muhtemelen daha da kötü korkunç olan bu iletinin teslim değil genel olarak değil hangi bir mesaj gibi heyecan verici tüm filmi sadece gibiydi bir şey değildi.bu çok kötü olurdu)

  Tüm mesaj, iyi Be Somebody Fragman oldu kötü aktör(ismini layık değil o bir aktör olarak onu aramayacak bile korkunç olan bir oyuncu olduğu için oldukça gülünç olan büyüklerden ‘biri’ isteyen özellikle Matthew böyle basit bir rolü vardı) daha çok şaşırdım bu film bir şey tek sebebi internet popülaritesi nedeniyle internet sopa ve lütfen eğer onun gülecekler gerçek Hollywood bir bakış alır bile artık film neden Be Somebody Fragman yok ‘hareket’

  Bunu izlemeye başladım bu film ilginç görünüyordu. Sterling Knight ve Danielle Campbell ile film Ünlü aynıydı çünkü çok belliydi.

  Be Somebody Fragman

  Ünlü, ama biz bu sahneleri çok benzer bir ünlü tipik bir gencin hayatı ve hayat gösterdi, çünkü hoşuma gitti. Bu filmi izlerken ve sadece benzerlikleri görürken bu film beni içeri aldı. (Benim gibi) romantizm ile ilgilenen insanlar için harika bir film.

  Bazı sahneler gerçekten çok derin bir anlamı ile şiirsel oldukları için çok düşündüm.Film daha çok ilgimi çekti.

  Tamamen diğer inceleme katılıyorum. Ben tüm dikkatime ihtiyacı olmayan bir şey kaprisli gibi görünüyordu, çünkü bu film seçtim. Ama, diğer inceleme de belirttiği gibi, uzaklaş gerekiyordu ve eğer bir şey unuttuğum zaman geri sarma, duraklatma kendimi buldum. Yavaş parçaları bir çift vardı ve çoğu film daha çok aksiyon var, çünkü onlara dikkat edin bence. Bu film ise sadece gerçekten temel bir mesaj Be Somebody ile bir hikaye anlattı. Genç bir film olsa bile bu mesajı her yaş için aşar sanırım. İyi olduğunu anlamak için her şeyi görmek için, ve sonra bunu izlemek düşünmek gerekir. Film umut beni terk etti. Tuhaf ama nefret etmiyorum.

  Tüm film parseller oynandı bu bir kaç garip bir sahne yüzünden bir yıldız çıkardı.
  Sizin için yararlı yukarıdaki inceleme olmuş?Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Be Somebody Beyond Me -Beyond Me Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Caitlin Keats
  • Oyuncu LaMonica Garrett
  • Oyuncu Mahaley Patel
  • Oyuncu Matthew Espinosa
  • Oyuncu Sarah Jeffery
  • Yönetmen Joshua Caldwell

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Be Somebody — Beyond Me 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle