• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı Türkçe Altyazılı 1080p Full HD İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 445 views
  • Yorum: 2 yorum
  • Süre: 83
  • Tarih:

  Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı Avengers Confidential: Black Widow & Punisher filmi 2014 5.7 1080p full olarak izlemeniz için hazır.

  Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı Türkçe Altyazılı

  Marvel sinematik evreni ile büyük ekrana hakim değil, içerik, Marvel şimdi anime bağlı bir evren oluşturmayı hedefliyor. Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı gevşek bir devamıdır. Bu sefer Demir Adam arka koltuğu Cezalandırıcı ve Karadul önceki destekleyen karakter alır. Karaçi, Frank Castle nam-ı diğer Cezalandırıcı  fiyaskosu sonrasında, organize suç lordlar alarak geri döndü.Eski Rus süper asker programı ve zihin kontrolü içeren geniş bir uluslararası komplo üzerine tökezledi.İlginç bir hikaye. Böyle iyi yazılmış ve duygu düz bir çizgi roman çıktı. Çizgi roman yazar Majorie Liu tarafından yazılmış olduğunu hiç şaşırtıcı değil. Bu Marvel anime karakterleri büyük bir dünya, zaten canlı aksiyon filmi evren ile ortak bir şey paylaşmak kendilerini Cezalandırıcı bağlamak için serin bir yoludur. Canlı aksiyon, Cezalandırıcı cesur mafya, sokak suçları hikayeler sadece Yenilmezler yüksek uçan süperkahramanlar ile karıştırmayınız. Eğer canlı aksiyon bunu yapamıyorlarsa, anime yeterli olurdu.
  Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı Türkçe Altyazılı, zihin kontrolü mükemmel olan bir kötü adam olduğu için, riski son şey sana karşı en güçlü kahramanları. Çok sade ol insan Frank Castle, Cezalandırıcı ve düz ol insan Kara Dul Dışında, “düz ol insan” bit uygun Cezalandırıcı ve Karadul el süper askerler ile el gitmek mümkün olduğu 10 dakika sonra unutulur, mermi atlatmak, insanları duvarın içinden yumruk ve herhangi bir normal insan öldürür yara alır.
  Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı
  Şimdi, bu Japon anime olmak, Marvel Ninja Scroll, Marvel anime çıktı Trigun ve diğerleri gibi klasikleri yaratıcıları Studios bu hikayenin içine kendi Doğu dokunuşu serpin izin verdi.Senaryo, Ramen fighter Miki ve YuGiOh Zexal şöhret/alçaklık Mitsutaka Hirota tarafından yazılmış ilk. Stiffled bir senaryo, klişe ve marvel’in canlı aksiyon evren üstün olan zeka veya karakter etkileşimi herhangi bir eksik.Bu iki Japon ve İngiliz aktörler oyunculuk vasat sesi ile yardımcı değildir. Cezalandırıcı growls ve Kara Dul ile film eksik kimyası önüne grumbles; bir sonraki yapmayı düşünüyor tahmin edebileceği boğucu çıkarcı gizli bir ajan daha trajik geçmiş bir romantizm ile basit bir kahraman olarak tasvir daha fazla kendini. Bu aynı senaryo biraz aşka deneyler için süper güçlü bir avcı olmak için eski sevgilisiyle sonra kendine boyun eğdiren ciddi aşağılık kompleksi olan velet küçümsenmiş ana düşmanımız döner.
  Bir kez daha, Marvel anime anime her zaman yanlış olur ne bir vitrin olarak hizmet vermektedir. Hiper ayrıntılı çizim animasyon kısayolları tarafından yıkıldı. Bu haritayı sallantılı kamera, Kara Dul parlak deri kaplı göğüs ve serseri alanları üzerinde duruldu aşırı yakın çekimler ve uzun kalan çekim ile bir çok Michael bay filmleri biber izleyen ilk kez Yönetmen Kenichi Shimizu. Yine de, karakter tasarımları uzun kıvrımlı keskin özellikli kadınlarla Vampir Avcısı D ” kana susamış doğru düzgün bak, kare bir karakter üzerinde her köşe bucak ve kırışık için hantal adam ve bir gölge çeneli. Çok güzel görünüyorlar.Yani her zamanki Marvel Anime standartlara bağlı kalarak, senaryoyu, karakterleri ve animasyon açısından başka bir iyi hikaye ama küçük bir görsel olarak çok güzel, küçük bir film var. Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı

  Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı -Avengers Confidential: Black Widow & Punisher Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Brian Bloom
  • Oyuncu Jennifer Carpenter
  • Oyuncu John Eric Bentley
  • Yönetmen Kenichi Shimizu

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  2 yorum "Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı Türkçe Altyazılı 1080p Full HD İzle"

  1. Burak 17 Şubat 2017 09:46

   Animasyon izle Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı Türkçe Altyazılı 1080p Full HD İzle Burak Muğla

  2. İsa 18 Şubat 2017 09:54

   Animasyon izle Merhaba herkese sayfa yeminle mükemmel, sağolun Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı Türkçe Altyazılı 1080p Full HD İzle İsa Denizli

  Yenilmezler Gizli Dosya: Karadul Cezalandırıcı Türkçe Altyazılı 1080p Full HD İzle