• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Asker Soldier Turkce Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 431 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 96
  • Tarih:

  Asker Soldier filmi 2010 6.0 1080p 2010 Hong 1080p Turkce Dublaj Da bing xiao jiangYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Asker Soldier -Da bing xiao jiang Keyifli seyirler.

  Peki, itibari karakter olarak Jackie gördükten sonra, hiçbir şikayetleri var. Onun için kök çok kolay gerekli cazibe ve tecrübesiyle rolü sağlar. Casus gibi “saçma komedi serinletici bir değişim Kapısı” Önümüzdeki ekleyeyim.

  Asker Soldier Turkce Dublaj 1080p  Full Tek Parça HD İzle

  Jackie 2000-güçlü Liang ordu kırıp geçirmiş olan Qin güçleri tarafından pusuya yaşamaya devam eden Liang devletten isimsiz bir asker oynar. Savaşmak yerine ölümü rolü Asker Soldier Turkce Dublaj 1080p  Full Tek Parça HD İzle oynuyor asılıyor asker, (Wang Leehom) genç Wei generali yakalar ve ‘ödül olarak bir arsa için onu ticaret’ planları.

  Belki de bu hikaye ile geldiğinden beri onu çok övdü değilim, ama burada, JC, bir üst çentik polis, ajan, gizli ajan/etc olmalı muhtemelen JC karakterlerden birini alarak, onun için kariyerinin bu aşamasında yapılan Küçük bir Asker gibi terzi ile, artık kahraman olmak gerek, Hollywood hala (hey) kaçınır olan mazlum, bir parçası olmak ama hiç hazır olmadan işe yaramaz bir film, olarak Shinjuku Olayda böyle her gün çalışan adam rolleri, Rob-B-tekmeler içgüdü kendini koruma overdrive olarak aktif olan Başlık ve korkak bir askere göre.

  Qin Hanedanı tarafından Çin hükümetine öncesinde geçen film, Wei ve Liang askerleri arasındaki savaş tam bir yokoluş gibi görünüyordu ne ile açılır, sadece kendi Küçük Asker sadece ikincisi ağır yaralı olduğu için (Leehom) Wei süper Büyük Genel yakalamak için güçlü olmak Asker Soldier Turkce Dublaj 1080p  Full Tek Parça HD İzle bulmak. Genel bir düşman canlı yakalamak için toprağı bol vaadi ile, Küçük Asker yani yeni bulunan servet, orduda hizmet etmek olan bir muafiyet ile birleştiğinde sessiz olabilir mi bir ülke onun için her ne pahasına Büyük Genel arka sepeti, yapar. Ama elbette Büyük Genel akraba onun bir savaşta onu ve elit askerleri ihanet ettiğini bilmek çok eşya ile birlikte ölü kalacak emin olun onun peşinde.

  Yol boyunca, ancak, esir ve esir aksilikler, talihsizlikleri ve arsa katlanmış bir dizi yüz ve hayatta kalmak için takım var.

  Jackie kendi projesi olarak, marka Jackie stunts Asker Soldier Turkce Dublaj 1080p  Full Tek Parça HD İzle ve görüntü artırır emin olabilirsiniz. Savaş insanlar, kuşlar ve çevre için kötü olduğunu zorla savaş silahaltına bir çiftçi oynamak (veya masaj ego) Jackie mesaj. Kaba ve saçma bazen komedi sınırları çok atıyor.

  Asker Soldier Turkce Dublaj İzle

  Yalnız karakterinin diğer filmlerinin çoğunda kahramanı öne çıkıyor. Jackie korkak, hiç iyimser, iyi huylu olan Eski Asker, oynar ve sadece ev almakla ilgili(şarkı söyler) rüyalar. Ahlaki değerleri kendi çıkarları her zaman çatışması gibi görünen ve kusurlu henüz sevimli bir karakter. İstiyor ama asla cesaretle iddialı. İnsanlara zarar vermesin diye ama hiç birini öldürür. Görünüşte basit fikirli bir karakter böyle bir dinamizm sık sık kusursuz iyi adam nerede, çok az bir Jackie Chan Asker Soldier Turkce Dublaj İzle bir aksiyon filmi özellikle nadirdir. Ve Asker Soldier Turkce Dublaj İzle tüm bu Chan mükemmel performansı ile tepesinde, bir anda kötülük, bozgunculuk, nezaket ve biraz görüntüleniyor.

  Ve hayat hakkında önemli mesajlar, böyle bir evlada dindarlık savaş, sadakat ve olumsuz etkiler olarak ifade etmek unutmaz. Leehom Wang, diğer taraftan, kişilik stern Asker Soldier Turkce Dublaj İzle hırs mümkün olan her şekilde Eski Asker gündemi ile çatışma içinde olan genç, vatansever ve dik genel olarak yetkili bir performans sunar. İşte burada iki payı dikkat çekici bir kimya ve Borsalar bir sevinç.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Connie Nielsen
  • Oyuncu Gary Busey
  • Oyuncu Jason Isaacs
  • Oyuncu Jason Scott Lee
  • Oyuncu Kurt Russell
  • Yönetmen Paul W.S. Anderson

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Asker Soldier Turkce Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle