• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Arınma Gecesi Seçim Yılı Full HD İzle- The Purge: Election Year Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 146 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 105
  • Tarih:

  Arınma Gecesi Seçim Yılı ABD filmi 2016 6.0 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Arınma Gecesi Seçim Yılı -The Purge: Election Year Keyifli seyirler.

  Yorum iki: bu Temizleme franchise, yine James DeMonaco tarafından yazılmış ve yönettiği üçüncü film. İkinci filmden geri dönen tek karakter şu an güvenlik şefi olmak ve (Elizabeth Mitchell tarafından canlandırılan, hala en iyi rolüyle TV dizisi olarak bilinen Kayıp) Senatör Roan sağ kolu güvenilir olan (Fred Grillo oynadığı) Barnes. Bugün bildiğimiz gibi DeMonaco akıllıca siyaset sahnesinde belli bir akımın üzerine alır iken NFFA açıkça Güney Afrika ANC, Apartheid rejimi sonra desenli, uçağı) diğer cari temalar içerir, film max ırk kartını oynamak kadar tehlikeli bir hal alır. Siyasi konuları bir kenara bırakırsak, film gerilimi yükselterek iyi bir iş yok ama benim için film de çok uzun, çok tahmin edilebilir ve açıkçası biraz.

  Arınma Gecesi Seçim Yılı Full HD İzle

  Beyaz adam yeni bir seviyeye nitelendiriliyor. “Zavallı insanlar” umursamaz ve temsil üzerinde “gibi terimler kullanır” kahraman bir beyaz sarışın. Daha yoksul insanlar kahramanlar konuşur. Onların hepsi beyaz erkek, bir Yahudi, bir zenci, bir Orta Doğu – bu kötü beyaz adam yok gelen kötü durdurmak için ihtiyaç duydukları zengin insanlarla dolu bir oda demek.

  Bir oda siyah insanlar oyunculuk gibi klişeler, bir siyah adam Arınma Gecesi Seçim Yılı Full HD İzle diyor ki “ben sadece umurumda waffle ve p***y”, hassas bir İspanyol adam kim seviyor liberal sarışın kadın nasıl biri olacak ağlamak TELEVİZYON gösteren sarışın liberal. Eğer siyahlar bundan rahatsız olacak, ama son zamanlarda çıkan siyah yönettiği komedi bakılırsa acaba, şüpheliyim. bu “sevimli”olarak görülüyor.

  ABD’de beyazlar ilk andan itibaren basmakalıp beri, bazı Almanlar da Avrupalılar klişe uçmak zorunda kaldılar. Siyahlar huzurlu, her yerden beyazlar cinayet büyük mesajlar çılgın.

  Arınma Gecesi Seçim Yılı İzle Türkçe Dublaj

  Bu film tarafından basmakalıp insanlar sadece Yahudiler, Asyalılar ve yerli Amerikalılar olduğunu düşünüyorum. Kimse bu filme destek olacağını umut ediyorum ve onun ırkçı beyazlara karşı nefret. Facebook ve youtube artık kapanıyor bu liberal eleştirel kanalları beyazlar ve liberal nefreti, erkeklerin yani feminizm düşmanlığı diğer tür nefret doğru. Şimdi kitle beyazlar katil teşvik edilir, tüm zengin haklarını neden?!

  Bu film çok berbat. En azından biraz eğlenceli ama onun Arınma Gecesi Seçim Yılı İzle Türkçe Dublaj olmasını beklerdim. Film için römork hemen hemen tüm film şımartıyor. Oyunculuk Porno film eşdeğerdir ve görüntü berbat ötesi. Sinemalarda görmek veya blue-ray olarak satın para değmez klişe bir nakit kapmak. Kötü bu filmde bazı sahnelerin nasıl gülüyor kendimi, her şey tahmin edilebilir olduğu özellikle sonunu bile buldum. Filmin ikinci perdede bile, bir çikolata için ana karakteri öldürmeye şaka bile olmayan bu “çikolata” kız tanışırlar. Senaryoyu tembel ve hiçbir şekilde çekici. Kahramanları her zaman kötü bir durum uygun bir çıkış yolu bulacaktır farkında olarak, gerginlik tamamen düşer. Deus ex Machina. Ne kadar kötü olduğunu birkaç arkadaşını ile gülmek istemiyorsan bu film görmüyorum. Gerçekten iyi bir film değil.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Edwin Hodge
  • Oyuncu Elizabeth Mitchell
  • Oyuncu Ethan Phillips
  • Oyuncu Frank Grillo
  • Oyuncu Mykelti Williamson
  • Yönetmen James DeMonaco

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Arınma Gecesi Seçim Yılı Full HD İzle- The Purge: Election Year Turkce Dublaj 1080p