• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Aloys Full HD İzle- Aloys Turkce Altyazılı 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 62 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 91
  • Tarih:

  Aloys İsviçre filmi 2016 6.7 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırAloys filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Aloys -Turkce Altyazılı Keyifli seyirler.

  (Georg Friedrich) yalnız bir özel Dedektif ‘telefon yürüyüş’ olarak bilinen bir akıl oyunu onu çeken (Tilde von Overbeck) gizemli bir kadın tarafından kurulur. Sesine hayran, Aloys yalıtım … … kırmak için ona izin verir hayali bir evren keşfeder.

  Aloys Full HD İzle- Aloys Turkce Altyazılı 1080p

  Aloys bir özel Dedektif ve dinleme ve her zaman koruyor olması bekleniyor olsa da, bir şey daha ilk sahneden itibaren kapalı olduğunu biliyoruz: dikkatle (ve filme) kendi ölen babasını izliyor. Ama yine de, herkes kendi özel şekilde yas tutar.

  Bu-Tobias Nölle ilk uzun metrajlı yönetmen, Antoloji filmi “Wonderland” kesimi sonrasında yazar ve bunu gerçekten kendi küçük evrenini yarattı. Set tasarımı Aloys’ somurtkan Aloys Full HD İzle- Aloys Turkce Altyazılı 1080p duyguları yansıtmak için, (ironik bir şekilde) sadece parlak renkler babasının tabutu kabaca alevlerin içine atılmış olsun izlediğimiz yerde krematoryum, içinde olmak gerektiği gibi kasvetli.

  “Telefon yürüyen”, iddiaya göre, Japonya’da 1984 etrafında isimsiz bir nörolog tarafından geliştirilen bir fikir kavramı tanıtıldı. Bu kavramı gerçek mi? Filmin iyiliği için, bunun bir önemi yok. İlgili yöntemleri gibi Aloys yalnız Millet geçen bir tren, ya da çılgınca gösterişli elektrik organı bir disko Partisi hayal izin verin. (Evet, ikincisi olur, aksi takdirde iç karartıcı film vurgulayın.)

  Aloys Full HD İzle

  Hızlı Aloys nasıl “telefon yürüyüşü” çok daha ilginç, belki de, ve onun gizemli bir kedi fare oyunu içinde bulurlar ve net bir üstünlük var. Yazar-yönetmen Nölle dedi, “herkes görünmek istediği zamanlarda yaşıyoruz, herkes kendi resmini alır, herkesin web ikincisi, daha parlak bir öz Aloys Full HD İzle oluşturur. Fotoğraf makinesinden her şeyi gören görünmez, özel Dedektif, bir adam ilgimi çekti, ama kimse onu görmüyor. Bu güne kadar bir yabancı ona fotoğraf makinesi açılır.”

  Hayat İsviçre ne kadar, hiçbir fikrim yok. Ama gözetleme teması NSA casusluk hakkında son başlıkları hala birçok insanın kafasında yeni endişeler olduğu ABD’de çok topikal. Maskesiz olmak gizli gözetim temsil ettiğini Aloys ilginçtir. Ama yaptığı işleri ne herkes kendisini takipte olduğu bir dünyada özel göz haline gelmiştir başka bir soruyu da beraberinde getiriyor:? Eğer birinin içteki Aloys Full HD İzle düşüncelerini öğrenmek istiyorsa (NSA), sadece Facebook oturum ve yüzlerce veya günlük yüklenen binlerce fotoğraf ilerlemek zorundalar.

  İnsanlar önce tiyatroya gitmeyi istemek gibi, “nasıl bir film?” Bu film kolayca komut dosyası için yüksek övgü hiçbir şey karşılaştırılamaz. Eleştirmen Boyd van Hoeij notlar, “Aloys, onun eski moda ekipman, yalnız tutumu ve obsesif kenarları, Coppola’nın başyapıtı olarak Gene Hackman güvenlik uzmanı, ‘Konuşma’ diyor.” Bu adil bir temas noktası var, sık sık sarar Aloys ve kasetleri tekrarları nasıl özellikle dikkate. Ama benzerlik sadece yüzeyseldir. Gerçekten orada çok başka bir şey Aloys “gibi.

  Aloys Fragman

  Resmi açıklamak için bile bir top kaybı. Aynı anda güzel ve çok hüzünlü, coşkulu ve yalnız, umutlu ve çorak. Birkaç olmak isteyeceği Aloys bir dünyada yaşıyor; bunun yerine başka Aloys Fragman bir yerde olurdu bile. Boşluğa yuttu olurken ama en azından her şey iyi görünüyor. Bir pencereden görülen bir ambulans kısa bir atış bile tarz mükemmel.

  Özellikle filmin son zamanlarda, babasının yakın oldu bir kişi kayıp kişiler konusunda özel bir dedektif. Film kısa bir süre sonra babasının cenaze sonra alır. Film Aloys İzle boyunca gider gibi bu adam derin bir rut sıkışmış olduğunu görüyoruz. Dünyadan tamamen izole etti ve tekrar tekrar izlemek yok ama yeniden gizlice kasete insanlar ve sonra da yapar. Soyulmuş kamerasını alır o kadar.

  Sonra gelen soyguncu onu arama ve mallarını isterse kabuğundan çıkmaya ihtiyacı olduğunu ona anlatmaya başlar. Birbirimize telefon ve çöküşü üzerine bir ilişki kadın ve o. Aynı anda birbirimizi yaparken sıradan görevleri ile kendilerini hayal ederek bunu yapıyorlar. Birlikte yemek yeme, bir masada konuşurken, vb piyano çalıyor. Tabii ki her ikisi de sadece kendi odasında onu hayal oturuyor.

  Aloys İzle

  Film bu insanların gerçek bir bağlantı olabileceğini gösteren harika bir iş yapıyor. Birbirimizi kırmak kendi kabuklarından dışarı yardımcı hem de. Bu karakterlerin ikisi de korkunç bir şekilde depresyonda iken film noktalarda izlemek inanılmaz eğlenceli olmayı başarıyor. (Özel Dedektif) Aloys evde parti veriyorlar harika bir sahne. Nerede Aloys temas ile film sırasında geldi tüm insanlar dans ediyor ve eğleniyor.

  Gerçekten bu film hakkında beni şaşırtan bu. Aloys İzle Nerede ‘ilişkilere Odaklanır Onu bu filmi ilişkilerde insanlar daha fazla odaklanıyor. Ve karakterler üzerinde iyi bir kavrayışa sahip. Her ikisi de üzgün ve yalnız insanlardır ama her ikisi de farklı sesler var. Onları ve mücadelelerini anlıyoruz. Sadece daha fazla bağlanmak görmek istiyorum biziz.

  Onu benim için, ‘ çok daha üstün bir film ama ‘Aloys’ bir Aloys İzle şans vermek isteyen herkes için onun kolunun yukarısına birkaç sürprizler vardır. Saçma ya da inanılmaz olmadan ilişki beklentiler vs gerçekte hakkında çok konuşuyor. Birbirimizi tanışmadın bile bu iki mükemmel, parlak, renkli, mutlu bir ilişki kendilerini resim görüyoruz. Ve zaman zaman sizi rahatsız eden bu uygulamaya bu dizileri boyunca tekrar.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Georg Friedrich
  • Oyuncu Kamil Krejcí
  • Oyuncu Peter Zumstein
  • Oyuncu Tilde von Overbeck
  • Yönetmen Tobias Nölle

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Aloys Full HD İzle- Aloys Turkce Altyazılı 1080p