• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  7 Años 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 161 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre:
  • Tarih:

  7 Años İspanya filmi 2016 6.9 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırDört ortak birbirinden farklı kirli işlere alet olmuşlardır. En son ki işleri de onlardan birinin suçu üstlenip ceza evine girmesini gerektirmektedir. Fakat hiçbirisi de, yedi yılını, feda etmek istememektedir. Sadakatleri bir sınavdan geçer ve her birinin acımasızlıkları ortaya çıkar. Kimin içeriye gireceği konusunda ortak bir karara varmak üzere bir arabulucuya gitmeye karar verirler. 2016 İspanya yapımı filmin yönetmenliğini Roger Gual üstlenirken başrol oyuncuları arasında Juan Pablo Raba , Juana Acosta , Alex Brendemühl , Paco León , Manuel Morón var. Bicapsnet ekibi olarak tüm 7 Años izleyicilerine iyi seyirler dileriz.Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. 7 Años -Siete Años Keyifli seyirler.

  7 Años 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

  Kimse bu bir inceleme henüz yazmıştır beri, bir tane yazarım. Bu izledik yüzden İspanyolca öğreniyoruz ve bu yüzden çoğunlukla İspanyol film ve TV izlemek. Baştan sona ilgi bizi hep iyi senaryolu, iyi oynamış bir film. Yakalanma noktasında olan hükümet soyup olan yaklaşık dört iş ortakları. Bunlardan biri (ve hapiste 7 yıl) diğer üçü serbest düşüş almak için tek çözüm olduğunu ve bu yüzden iş yaşayamaz. Bu yüzden süreci ile onlara yardım eden bir arabulucu getiriyorlar. Şeyler birbirimize karşı dürüst olsun bu kadar ve drudged kadar çok olur. Karakterleri inandırıcı görünüyordu, döküm harikaydı, hızı iyiydi. Eğer izliyorum filmlerin çoğu bu kadar iyi olsaydı mutlu olurdum.

  Bu drama çok Virginia Woolf ‘Korkan’ tarzında. Bunun yerine orta Batılı bir üniversite, bu film İspanyol bir şirket ofisi yer almaktadır. Şirketin dört kurucu derin sıkıntı içinde, hepsi vergi kaçakçılığından hapse girmeli. Ancak, eğer bunlardan biri suçu ve hapis yedi yıl için, sonra geri kalan kaydedilebilir eğer bir yolu olabilir.

  Dört kurucuları bu ikilem ile çalışmalarına yardım etmek için bir arabulucu işe. Kurucuları üç yakışıklı erkek ve Güzel kadın bir CFO. Hepsi genç, zeki ve ikna edici. Arabulucu görünümlü mükemmel folyo, eski, kısa, düz ve hafifçe geri çekildi. Arabulucu yavaşça bir sonuca doğru hareket ederken film boyunca, gözyaşı kurucuları her biri birbirinden başka. Gerçekten sürükleyici bir drama. İletişim ve konuşma kadar hızlı ateş, bazen zor alt okunur-başlık çok karmaşık olmayan bir İngilizce hoparlör için geri bu konuda yalnız değil.

  7 Años

  Düşünün son derece başarılı bir teknoloji firması dört ortaklarından biridir. -Ülken, İspanya’da vergi sabit Kazanılan para hükümet harcamaları ile sinirli olmak ve vergi sahtekarlığı ve güvenli İsviçre hesaplarında milyonlarca saklamak sureti ile bu sorunun üstesinden gelmek için karar düşünün. Şimdi, İspanyol vergi daireleri bir sıçan kokusu ve gizli hesapları ve ark saldıramaya üzeresiniz. Hapiste en az yedi yıl için kesindir. Ama. Bir çıkış yolu var. Eğer bir düşüş değil, alırsa hapsedilmiş olması gerekir. Diğer üç kurtarabilir.

  Yapmak için izin verilmez bir şey yaparken yakalanmak her zamanki gibi iş … hariç. Genellikle o zaman sonuçlarına katlanmak zorunda. Birileri başkalarını kurtarmak için kendilerini feda edebilecek karar vermediğiniz sürece. Ve burada genel dayanak noktasıdır. Tahmin edebileceğin gibi, ancak kimse düşmek gibi almaya istekli değil.

  Bu drama/thriller bir yerde oynuyor ve bunun için, katlanmış ve karakter özellikleri, çatışan insanların birbirlerini daha fazla bir şey olmalı. Ve genel gerginlik sallanan ruh, aldatılmış değişen görüş ve düşünceleri ile muhafaza boyunca. Bu güzel çalışıyor, ama orada çok iyi değil. Yine de çok yakından (ayrıca Netflix) başka bir ülkede İspanya’da piyasaya bunu izlemek güzel olur

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Alex Brendemühl
  • Oyuncu Juan Pablo Raba
  • Oyuncu Juana Acosta
  • Oyuncu Manuel Morón
  • Oyuncu Paco León
  • Yönetmen Roger Gual

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "7 Años 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle"

  1. Aleyna 21 Şubat 2017 17:33

   Dram Filmleri Selam herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler 7 Años 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle Aleyna Kastamonu

  7 Años 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle