• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri Turkce Altyazılı 1080p ABD İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 105 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi filmi 2016 7.4 1080p full olarak izlemeniz için hazır.Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. 13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri -13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi Keyifli seyirler.

  13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri Turkce Altyazılı 1080p ABD İzle

  Bu film çok yoğun ve sürükleyici buldum. Seyirci snack bar ve dinlenme odası geziler alışılmadık bir dizi yapmak için bir ihtiyaç var gibi görünüyordu ve kesinti sayısı ile sinirli olma kendimi buldum. Yaralanmalar grafik tasviri ile sahneleri bir dizi film olarak kalbin zayıf değildir. Politik görüşünüz ne olursa olsun, eğer Bingazi olanlar hakkında herhangi bir düşünce varsa, bu filmi görmek gerekir. Michael Bay ne olduğunu tasvir büyük bir iş yok. Ayrıca, eylemde istememek olarak tasvir olan bir tek istisna ile, ABD hükümeti, herhangi bir 13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri Turkce Altyazılı 1080p ABD İzle bireyin suçu için açık bir fırsat. Açıkça kahraman olarak erkeklerin küçük bir grup canlandırıyor. Ezici bir güç gibi görünen karşı savaşmaya cesareti ve isteği olmadan çok daha fazla can kaybı olurdu.

  Film sahneleri Başkan saldırı hakkında bilgilendirildiklerini gösteren ve daha sonra Las Vegas’ta onun bağış organizasyonu önce biraz dinlenmek için yatmadan vardır çok kötü olmuş. Saldırı hala devam ederken, Bingazi ne olduğunu ve başkanlar eylemleri kontrast güçlü olurdu. Çoğu gibi, “Aksiyon Filmleri” defineler gördüm, ama bu bir sıkıştırılmış zaman çizgisi ve epizodik doğası sonunda çekilmiş bırakan bir 13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri Turkce Altyazılı 1080p ABD İzle düdüklü tencere içine koyar. Gerçek hayatta daha dakikada daha fazla ateş gücü muhtemelen hiç Büyük Ekranda gösterilen hesap.

  Ne kadar çok bu adamlar nasıl kaybetti son anlarda olsa fark ediyorsunuz. Eğer altı başka bir ekip bu amansız ve büyük saldırılar hayatta olsaydı kaç. Ama her şeyden önemlisi, bizim hükümet tam anlamıyla kurtardılar, ölmek bu adamlar ve insanların sol neden kendinize sorun için zorlar.

  13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri İzle

  13 Saat bir katı 10 film vermek zorunda kaldım. Özellikle hikaye gerçek gerçek filme ne zaman gerçek hikayeler ve kitaplar kapalı dayanır bu film büyük bir hayranıyım. Bu heyecan sürükleyici bir başyapıt Libyalı isyancılar arasında bu savaş arasında sıkışıp kalmış bu altı askerini ve halkını esir değil, ama Michael Bay çok iyi her zaman yaptığı silah ve ses sisteminin kullanımı ile mükemmel bir iş yaptı. Ben yardım edemem 13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri İzle ama bu cesur adamlar her filmin sonunda bir umut gibi koltuk kenarında kalabilirsiniz. Bu film bu kahraman askerleri gibi Amerikan sakinleri kaçmasına yardım Büyükelçisi kurtarma girişimi sırasında şiddete olmayan vardır.

  Bu gerçekten önemli olan hemen her yönden kesinlikle her şekilde ve ustaca bir film. Eğer bir görüntüleyici dünya meselelerinin farkında olsa bile belki ayarlayın ve kapağı bu olaylar kadar gerçek hayatı ekrana çarpar ne takdir yükseltmesine yardımcı olur bilerek ama film iyi tutar. Bingazi, Libya’daki iki Amerika Birleşik Devletleri yüklemeleri 2012 yılında planlanmış, acımasız saldırı terör değil, sadece savaş genel olarak ABD tarihinin içinde ama karanlık bir bölüm. Ustalıkla bu gerginlik ile bu saldırıları 13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri İzle etrafındaki olayları tasvir ve duygu yapılan bu film ve bu bir kredi. Bu rolleri için ideal olan olağanüstü bir döküm içerir. Uzun karakterler ve belki titrek cam kullanarak erken teknik kusurları kabul edilebilir ama ne zaman bir hikaye bu iyi anlatılmış ve bu iyi hazırlanmış, bu düşüş hızlı bir şekilde atık yan gibi kusurları.kuruldu belki de ilk hareket biraz …

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu David Denman
  • Oyuncu James Badge Dale
  • Oyuncu John Krasinski
  • Oyuncu Max Martini
  • Oyuncu Toby Stephens
  • Yönetmen Michael Bay

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  13 Saat Bingazi’nin Gizli Askerleri Turkce Altyazılı 1080p ABD İzle