• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Warcraft World of Warcraft Full HD İzle- World of Warcraft Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 132 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 123
  • Tarih:

  Warcraft World of Warcraft World of Warcraft filmi 2016 7.8 1080p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Warcraft World of Warcraft -World of Warcraft Keyifli seyirler.

  .ama bunun için minnettarım!!! Tüm film boyunca yüzümü içine heykel bu büyük bir gülümseme devam ettim. Kayıt için, ben 25 yaşındayım ve 13 ya da 14 yaşındayken beri yıllardır warcraft ve wow oynadım. O zamandan beri oynamaktan vazgeçmedim. Bu nedenle bir fan olarak bana güvenebilirsin. Şimdi film üzerine… çok önceden görmüştüm-tarama ve daha fazla isteyen devam ettim. Hiç sıkıcı oluyor. Gerçekten hayranları için film boyunca bulunan küçük şeylerden zevk aldım. Ayrıca inanılmaz intro dizisini çok beğendim.

  Film çok fazla parça keser ya da çok fazla hikayeyi değiştiriyor iddia edenler tamamen yanlış. Bu film bütünüyle ilk kez gösterilen olamazdı – lore on üzerinden saat sürer, bu uzun bir film yapmak unutmayın iyi, çok uzun zaman ve nasıl yanı sıra maddi olarak böyle bir projeyi sürdürmek istiyorsunuz?

  TAMAM, bu yüzden filmde değişiklikler – bu Duncan görme. Hepimiz olabilir ya da Duncan ile uyumlu olmayabilir, irfan ve kitap kendi vizyonları var, ama güvenli bir şekilde hiç kimse Chris Metzen hikaye yüzde yüz aynı bir vizyona sahip olduğunu söyleyebilir herhalde; bu hikaye ile bir şey: her oyuncunun / okuyucunun farklı bir vizyonu var. Bana gelince, ben uçurulmuştu. Sanki, Stormwind, Goldshire, İronforge, her şey çok iyiydi, çok etkilendim büyüdüğüm yerde bir yürüyüş kabul etseydim daha önce hiç bu kadar bir filmde evde hissettim. Sadece ekranda bir manzara görerek gözyaşı dökerken başka bir film anlatamam.

  Bu değişiklikler de, hepsinin arkasında iyi bir sebep buldum, ve belki de mutlak sapkınlık gibi görünecek bir fan geliyor, ama çok bu hikayeyi beğendim, hemen söyleyeyim. Oyuncular harikaydı, onların karakter bir sürü vardı, ve ilk defa, hiçbir zaman, önce hulky, güçlü, ürkütücü ama aynı zamanda göreli ince detaylarına orklar görmemiştim.

  Açıkçası, bir sonraki film için sabırsızlanıyorum… bu arada, ben defalarca buna dikkat edeceğim. Bu film iyi bir film olması için gereken her şeye sahiptir. Artı, aslında WoW oynamak için daha fazla kişi getirebilir. (Savaş iyi bir paya sahip olsa bile) anne, belki bazı sahneler çocukları korkutur, ama bu film neredeyse HİÇ kan ve düşmanları tartışmasız kötü, artı iyi bir neden, herkes bir şeyleri değiştirmek için yardımcı olabilir ve inancı için iyi değerler – dostluk, cesaret, sorumluluk, fedakarlık vardır. Bu tarihe hiç iyi biri olmak, kesin olarak gidecek.
  Aslında bu filmin kötü olacağını düşündüm. Diğer birçok video oyun film gibi bu büyük bir fiyasko ve rezalet olacağını sanmıştım. Bu film tarzı lanet video oyun film koptu. WarCraft hayranı olmama rağmen sözleri beni şaşırttı.

  Kolayca Yüzüklerin Efendisi bu nesiller eşdeğer olabilir WarCraft sekeller varsa. Oyunculuk harikaydı, etkileri spot ve eylem destan oldu. Orklar hareket yakalama ile gerçekten etkilendim, harika görünüyorlardı. Gene Lothar gibi Travis Fimmel iyi bir seçim oldu. Stormwind aslan tasvir çok iyi bir iş yaptı. WarCraft kolayca bir film serisi haline olabilir lore var ve bu film devam filmi geleceği için world of WarCraft kurulması iyi bir iş yaptığını düşünüyorum. WarCraft izlerken önerir misiniz? Küçük çocuklar için çok şiddetli olsa da evet, WarCraft herkesin keyfini bir film. Eğer oyunların bir hayranı olsaydın senin için Paskalya yumurtaları. Eğer hiç Sözleri duydum dünyanın hayran kalacaksınız ve daha fazlasını istiyor.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Ben Foster
  • Oyuncu Paula Patton
  • Oyuncu Robert Kazinsky
  • Oyuncu Toby Kebbell
  • Oyuncu Travis Fimmel
  • Yönetmen Duncan Jones

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Warcraft World of Warcraft Full HD İzle- World of Warcraft Turkce Dublaj 1080p