• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  The Phenom İzle 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HDTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 97 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 90
  • Tarih:

  Beyzbol oynamayı seven bir çocuk hakkında bir film. Her gün zor gerçekten daha iyi ve daha iyi bir oyun elde etmek için çalıştı, sonra bir gün aniden herkesten daha iyi olduğunu keşfeder. Peki, şimdi ne olacak?

  Herkes ondan bir şeyler bekliyor. Takımı maçtan sonra grev bölge oyuna 160km / H hızlı toplar atmak onu bekliyor. Koç, onun beladan uzak kalmasını bekliyor. Öğretmen onun okulu bitirmesine bekliyor. Babası tembel alamadım onu ve yeteneğini boşa bekliyor. Kız arkadaşıyla konuş ve ilgili ve en iyi arkadaş olamaz sadece normal The Phenom İzle bir adam olmasını bekler. Ve psikoloğu yeteneğini kabul etmesini bekliyor.

  The Phenom İzle

  Bu filmi izlemenizi tavsiye ederim.

  Evet. Çoğumuz 160km / H hızlı toplar atmak olsa da, ama sadece bir an için inancı askıya alma ve onun ayakkabı içine kendinizi koyabilirsiniz, işçi sınıfından bir çocuk için çok iyi yazılmış bir hikaye çalışkan ve kendini bir başarı yapmak ulaşabilirsiniz.

  Hayır. Eğer bu düşünce içine girersen “$ $ $ milyonlarca yapıyor, ne şikayeti var herkes onu sürüklemek neden” ya da “o doğuştan yetenekli.” Sonra başka bir şey izlemek daha iyi.

  Bu filmi daha Ortodoks bir zaman çizgisinin beklentilerle gittim. Lisede ilk günlerinde Büyük Liglerde sıkıntılı yolculuk onun için genç yunuslama bir dahi. The Phenom İzle 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD Hikaye grev atma sorunları olduğunu neden zorba Babası ve ruh halinin anlatılması, Ama benim için, bu film asla birbirine bağladı. Filmdeki tüm karakterler asla tam olarak Hopper’ın sorunun The Phenom İzle nedenini açıklamak için yeterli geliştirilmiştir. Hopper tarafından seansları yaptığı ilerleme için Doktor ile bekliyordum Mobley oyun alanı veya nihayet sonunda ortaya çıkarılmakta sorunu kökünde. Bu hiçbir zaman gerçekleşmemiştir. Son kemik üzerinde daha fazla et isteyen sol. İyi bir öncül vardı ama çok yüzeysel izleyici üzerinde herhangi bir etki yaratmak için söylendi çünkü bu film ile çok hayal kırıklığına uğradım.

  Bu film pitch kaybeder ve dolayısıyla potansiyel geleceği hakkında profesyonel bir oyuncu olarak endişelenen lisede genç bir beyzbol oyuncusu, hikayesini anlatır. Zor zamanlarda ona yardım için bir spor psikolog katıldı.

  The Phenom

  Başlık hiçbir şeyi vermez gibi filmi izlemeden önce film hakkında hiçbir fikrim yoktu. Açıkçası filmi de izledikten sonra hakkında bir fikrim yok. Başlangıçta umut verici görünüyor, genç sporcu ile kapı psikolog konuşur The Phenom gibi. Sonra, yokuş aşağı alır ve net bir odak var. – Baba, ne psikolog ya da konuşmak isteyen olup olmadığını bilmiyorum. Yani subplots az gelişmiş olduğu yarı gelişmiş arsa, içinde kayboluyorum. Ve bitmeyen hikaye tam anlamıyla bitmedi o kadar ani. Zamanımı boşa harcadığımı düşünüyorum çünkü bu filmi izledim pişmanım.

  Bu yüzden olacak, mükemmel oynadığı bir beyzbol filmi arıyorsanız, bu yavaş bir film. Bu kahramanları başı büyük rol oynayan psikolojik yetiştirilmiş saf iletişim.

  The Phenom Fragman

  Kısa keseceğim, bu filmi Liseli ve yunuslama inanılmaz bir beceri olan iyi bir çocuk. Elinde bir top ile bir phenom, çocuk bir dahi.

  Film çok yetenekli genç bir adam henüz tam anlamıyla anlamak ve kontrol etti bile geçer bu konuda tüm baskılara. Onunla mücadele geçiriyor ve yunuslama hakkında öğretilen o yeteneklerini, inançlarını ve sorgulamaya başlar.

  Bu da doğal olarak yetenekli olduğunu o/o ne beslemek için mücadele eden birinin The Phenom İzle yerine kendilerini koymak isteyen birisi için bir film. Kahramanı sürahi blok var, çoğumuz geçmek için mücadele ettik ya da yoluyla almak için başarısız oldu hayatımızda blok türü var.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Alison Elliott
  • Oyuncu Ethan Hawke
  • Oyuncu Johnny Simmons
  • Oyuncu Paul Adelstein
  • Oyuncu Paul Giamatti
  • Yönetmen Noah Buschel

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  The Phenom İzle 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD