• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Sully 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 274 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 96
  • Tarih:

  Sully Sully filmi 2016 7.5 1080p full olarak izlemeniz için hazırHer iki motor kuşlar tarafından sakat bir uçak ile mücadele etti 15 Ocak günü US Airways 2009, kesinlikle un-sinema kahramanı, Kaptan Chesley “Sully” Sullenberger Hudson Nehrine 155 ruhlar indi, sağ salim. Hepimizin Sully 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle bildiği gibi bu yüzden yönetmen Clint Eastwood mübarek sonucunu bilmeden bir izleyici meşgul olabilecek büyük ekrana getiriyor ne, yolcular ve mürettebat kurtuldu.

  Sully 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

  İlk olarak, cesaret abartısız doğru bilmek ve kredisi ile görüntülenen görmek geldik Sully yansıtır görünen (Casuslar ve en son Kaptan Phillips Köprü görmek) düşük anahtar kahramanları canlandıracak bilinmeyen Tom Hanks değil getiriyor. İkincisi, Eastwood şimdiye kadar karşılaştığım en inandırıcı kazası ve kurtarma Sahne Sanatları.

  Sully sessiz otantik Hanks yorumu gibi, felaket etkileyici ve abartısız. Hiçbir şişme veya marazi müzik korkudan alır. Ulusal Ulaştırma Güvenlik Kurulu oturumunda simülasyonları suçu kanıtlamak için gerekli olduğu için, NTSB kreasyonlar ve gerçek olayın Eastwood’un yorumu arasındaki kontrast Tamam almak için filmin girişimi tamamen anımsatıyor.

  Eğer iyi Clint Eastwood güvenebilirsiniz bir şey varsa, duygusal Sully 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle olarak dokunaklı bir hikaye yönetecek. Sully bizi 2016 muhtemelen çoğu insan drama vererek Eastwood başarısı devam ediyor.

  “Hudson mucizesi” bu Eastwood drama konusu, Tom Hanks, Aaron Eckhart, ve Laura Linney başrolde. Gerçek bir hikayeye dayanan film ile engellerin bol olacak, ama sadece 208 saniye süren bir olay dayalı bir film ile, ekstra zor. Ama Eastwood sadece 2 saat altında gelen bu inanılmaz olaydan harika bir hikaye çekmek için yönetir. Tabii ki, gazeteciler ile ilgilenmiştir kaptan Sully geçti, tek engel değil uçuşun kendisi, müfettişler ve Ulusal Ulaşım Güvenliği Kurulu kahramanca çabaları azaltmak için kararlı.

  Sully İzle

  Muhtemelen büyük Tom Hanks daha Sully Kaptan oynamak için daha iyi olabilir. Harika Kaptan Phillips 2013’te başka bir “tartışmalı” kaptan oynadıktan sonra, biraz benzer bir rolü başaramayacağını hiç şüphe yoktu. Çocuk Hanks teslim ediyor. Zahmetsizce her zaman Sully İzle çeker büyük konuşmalar ve güçlü bir diyalog çıktı, ama genellikle daha ince oyunculuk daha etkileyici buluyorum. Sully, sadece yüz ifadelerini ve bana goosebumps vermek vücut dilleri ile büyük anlarda tepki olduğunu anlar. Pek çok aktör gözyaşlarının eşiğine sadece bir yüz ifadesi ile bana getirmek mümkün, ama Hanks bunlardan biri.

  Eastwood ve editörlerinin de iş için burada kredi ton hak ediyor. Eastwood (bazen böyle bir hikaye dışarı alabilir) tumturaklı müzik tutar ve muhteşem sinematografi ve dokunaklı oyunculuk ve yönetmenlik izleyerek hissetmek nasıl seyirci seçmesini çok Hanks’ ince oyunculuk Sully İzle gibi seviyorum. Bu Milyon Dolarlık Bebek beri Eastwood’un en iyi yönetmenlik işi olabilir. Seyirci onun dışında bir duygu çekmek için tam olarak anlar ve müzik anladı.

  En önemlisi, bu filmde insan ruhunun gücünün büyük bir ekran. Bu film hakkında her şeyi insanlık ile elde edilir. Hiç kimse sahte görünüyor. Sık sık Hollywood kolayca Sully İzle filmin mesajının gücünü sulandırmak olabilir abartılı film ile dolu. Amacım ne Sully biliyor ve yakın mükemmellik için yapar.

  Sully Fragman

  Yine karanlıktan selamlar. Toplum muhtemelen safra mükemmel olmak zorunda olanlar için ve karakter suikastı hak edenler için uç – kahraman ibadet için gitmek için bir eğilim vardır. Chesley “Sully” Sullenberger, hem de yaşadı. 15 Ocak 2009, Sully US Airways uçuş sakat uçağın hemen Hudson’ın “Mucize”adlı bir nehre 1549 doğru … bir olay arazi için karar verdi.

  Şaşırtıcı olan, bu Tom Hanks ve yönetmen Clint Eastwood Sully Fragman için ilk film işbirliğidir. Hem gerçek hayat hikayeleri ve gerçek insanlar ile sinema deneyimim var: Hanks son zamanlarda Kaptan Phillips ve Casuslar Köprüsü en; ve Amerikan keskin Nişancı ve J. Edgar ile Clint. Bu Hanks işini yapmaktan gurur duymaktadır kim iyi bir adam alır gibi mükemmel uyum ve Clint yaşam için insan doğasının en iyi vitrinde bir hikaye getiriyor.

  Tom Komanicki kitap Sully ve Jeffrey Zaslow tarafından yazılan “Yüksek Görev”, co-senaryo uyarlanmıştır. Dikkatini çok Sully NTSB inceleme sırasında yaşanan kuşku ve belirsizlik verilir. (Burada son derece ciddi Mike O’malley, Anna Gunn, Jamey Sheridan oynadığı) Komitesi tarafından çalışmaları inceleme kariyeri ve şöhreti sarkan sol, seninki ve benimki daha kötü olan kabus ilham verici.

  Sully İzle Altyazılı İzle

  Kesinlikle Sully bu sabah çıkardı ne hayranlık duyuyoruz, ama film müdavimleri olarak, uçak kazası/sıçrama/iniş görmek için sabırsızlanıyoruz. Clint nefes moda alarak geliyor. Uçuş, bu yeniden uçak aşağı baş isteri ve drama yoksun olsa da, yaratılış neredeyse uçuş görevlileri Başları “talimatları tekrarlanan itaat ettik o kadar gerçekçidir. Kal”. Kokpit konuşmaları, yolcu tahliyesi ve birçoğu aktörler Sully İzle Altyazılı İzle gerçek hayatta insanlar değil) ilk müdahale faaliyetlerini bile aslında bir şekilde sadece kendi işini yapıyor daha fazla insan … içinde oynanır. Umutsuzca 155 vuracaktır dua ediyor son sayısı … sayısı almaya çalışır gibi buzlu Hudson Nehri su bilerek 36 derece ürperti ve Sully’nin kaygı duyuyoruz.

  Aaron Eckhart oynuyor co-pilot Jeff Skiles ve unutulmaz sahneleri bir çift vardır, ve Laura Linney ve sonrasında duruşmalar sırasında Sully telefon eşin nankör rolü kucaklar. Denison Texas özel bir havaalanında uçuş dersleri flashback, askerliğini yanı sıra bir kısmı ile Sully’nin arka plan bir bakış elde ederiz. Hanks ise 1940 olsaydı iyi James Stewart uygun bir rol için mükemmel bir seçim.

  Burada çatışma NTSB soruşturma geliyor. Uçağın LaGuardia geri yapışkanla olabileceğini gösteren bilgisayar simülatörleri tarafından desteklenen, komitenin hedef “kayıp” uçakları için Kanada kazları başka bir günah keçisi adlandırma insan hata bulma – bu farklı bir his. Sadece, Skiles, Uçuş Görevlileri vardı olduğu gibi Komite sadece kendi işini yapıyor olduğunu bize hatırlatıyor kim Sully … ve ilk müdahale edildi.

  Sully İzle Hd

  Bu teknik uzman film yapımı. Sonunu biliyoruz, ama ekrana yapıştırılır. Sık Eastwood işbirlikçi Tom Stern görüntü işleme ve anlatma oyunculuk ve hikaye gibi, kamera görüntüleri herhangi bir aşırı veya dramatizasyon önler. Filmin kahramanı ibadet ve yoğun bir inceleme ikilik en iyi örneklerinden birini sağlar, ve nasıl bir insan sadece işini yaparak bir kahraman olabilir. Kapanış kredisi uçuş birleşimi klipleri ve her survivor aramızda en iyi olan diğer uç noktalara gitmiş olabilir bu hayatın bir devamı … bir Sully İzle Hd şeye izin verdiğini kabul eder.

  NTSB’NİN unsettlingly Hudson’ın “Mucize olduğu iddia edilen hatalar yaptığı parça ise Sully oturumunda ızgara,” düşük profilli bir yaklaşım vardır. Filmde herkes işini yapıyor, pilotlar, müfettişler ve kurtarma ekipleri yönetmen ve yazar olan Eastwood ve yazar Todd Komarnicki olduğunu beyan doğruluyor.

  (Laura Linney) Sully karısı bile, Lorraine, hiç-bekliyor rolü, eşi rahatsız edici hissesi karakter daha güçlü ve daha dengeli. Yolcular oranı aktörler her zaman ilk değildir, ancak Sully İzle Hd samimi görünüyorlar. Ancak, vurdumduymaz, sade oyunculuk, onun co-pilot, Jeff Skiles destekleyici Aaron Eckhart takip ile Hanks filmi.

  Ama sonra, o güçlü altında Müdür vekili kendisi, üretimde hiç vakit kaybetmeden şişirmek için hiçbir zaman olan yalın bir usta göstergesidir. Değil Affedilmeyen rağmen, Sully yılın en iyi film Eastwood’un en iyi ve biridir.Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sully -Sully Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Aaron Eckhart
  • Oyuncu Autumn Reeser
  • Oyuncu Laura Linney
  • Oyuncu Sam Huntington
  • Oyuncu Tom Hanks
  • Yönetmen Clint Eastwood

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Sully 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle