• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Sonsuzluk Full HD İzle- Sonsuzluk Turkce Altyazılı İngiltere 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 145 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 108
  • Tarih:

  Sonsuzluk İngiltere filmi 2016 7.3 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırSonsuzluk filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sonsuzluk -Turkce Altyazılı Keyifli seyirler.

  Bu hikaye anlatmış olmalıydı neden Albert Einstein önce Hindistan ve akademik topluluk dışında Srinivasa Ramanujan – az bilinen Bir gerçekti ve tam olarak. Ramanujan, kendi kendine, arkasında bir biyografik olarak Sonsuz hizmet bilen Adam-bazı varoluşunun kumaş çözebileceğini söyleyen Hintli Matematikçi, öğretti. Duygusal bir roller coaster gibi çok dokunaklı bir film, ama sıradışı bir hikaye 1920 yılında Ramanujan erken ve trajik ölümünden sonra neredeyse bir asır söyledi.

  Ramanujan 11 yaşında bir matematik dehası olduğunu sadece değil çünkü, ya da zihinsel bir gücünün doruğunda, çok dehasını anlamak olabilir, ama aslında bir kısmını karmaşık hesaplama permütasyon diye. Matematikte hiçbir resmi eğitimi olmayan bir Kızılderili için Royal Society üyesi olarak onu seçen değil Cambridge alimler bile ve ayrıca Trinity College bir Adam – muazzam başarılar. Bu gerçek bir hikaye dayalı ve aynı adı taşıyan 1991 bir kitaptan uyarlanmış, yazar/yönetmen Matthew Brown (Madras Madras haklı olarak çağrıldığında) 1914 Madras film başlar. (Dev Patel) Ramanujan not kağıdı bile bir lüks olduğu terbiye fakir bir Brahman geliyor. Çılgınca barut Cambridge aydınlar için çalışmaları örnekleri göndermeden önce teoremleri karalama görülüyor. İkincisi teorileri alma anında, Cambridge akademik G. H. içinde Hardy (Jeremy Irons) sadece hayretler değil, ama Ramanujan İngiltere’de Isaac Newton bu yana her iki çömezi olarak ve kayıp halka ders çalışmaya davet ediyor.

  Genç karısı arkasında annesiyle (Devika Bhise) terk etmek zorunda, bu sorunu çoğu çalışmanın kendi alanında derin keşifler yapmak için gitmeden önce başlangıcı olacaktır. Her Şeyi ve Taklit Oyunu, 2014 Akademi Ödülü önde Teori topuklar üzerinde yakın, Brown senaryo kalp bir sürü heyecan verici bir film olarak değil, çok iyi bir anlayışa uyar. Bunun yerine, İngiltere’de karşılaşacak Ramanujan yoksul arka plan sempatik bir bakış daha ve zorluklara, ırksal önyargı boyunca abartılı ve klişe bir durum ve eşi ile karartıcı uzun mesafeli bir aşk hikayesi gibi görünen şey dahil. Bunun anlamı, Sonsuzluk hala bir alkış film layık, iyi yapılmış, ama Ramanujan doğal brilliance odaklanmak için çok az şey yapar. Ancak, gerçekten yönetmenin suçu değil bu hikaye bir bakış açısıyla. Neredeyse bir asır ölümünden sonra, günümüz bilgisayarları kullanarak aydınlar hala Ramanujan var integraller ve tamsayılar ile şaşkına gerçeğini göz önünde bulundurun. Ve 2012 ancak son olarak, bilim adamlarının yaptığı süre içinde neredeyse bilinmiyordu derin uzayda kara deliklerin varlığını bir kavram öneriyor Ramanujan inanılmaz bir sezgi doğruladı.

  öğrenim” vardığı sonuçlar geldiğinde nasıl Ramanujan cevabı ve Hardy güçleri formülleri “deliller” veya sıralı adımları sağlamak için Ramanujan bulunduğu film ve en iyi anları. Kanıtı olmayan teorileri akıl almaz kabul edilir ve Ramanujan genellikle bir şarlatan olarak niteledi. Bu hak, Sonsuz Hardy ve Ramanujan, ilham birbirimizi teselli bulmak ve sonra olan inançları hem de aşırı karşıtların ama recluses arasındaki ilişki üzerine kurulmuştur. Ütü mükemmel teorileri Tanrı’dan inanan Patel karşısında açık sözlü bir ateist olarak suçlanıyor. Sıcaklık ve kapatılması eklerken simbiyotik kimyasını bir son acıklı bir doğru oluşturur. Ramanujan kısa ve şişman olduğu biliniyordu göz önüne alındığında, Patel döküm garip bir seçim ama hala dürüstlük ve tutku bazı açılardan, Slumdog Millionaire koparma rolü için beefier underdog akın ve onun karakteri yakalar gibi görünebilir.

  Sonsuzluk bilen Adam kalabalık zevktir olarak çok amaçlı olduğu açıktır ve bu kapsamda çalışıyor. Ve konu göz önüne alındığında, bu film de dış pazarlarda, Yarımadası ve çevresindeki bölgelerde özellikle büyük sinemalar. Daha da önemlisi, film, Newton ve Einstein gibileri ile omuz Ramanujan gerçek eski omuz çıkaran, yani umarım. Zaman, kendisini sonsuz olarak anlatacağım.

   

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Dev Patel
  • Oyuncu Devika Bhise
  • Oyuncu Jeremy Irons
  • Oyuncu Stephen Fry
  • Oyuncu Toby Jones
  • Yönetmen Matt Brown

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Sonsuzluk Full HD İzle- Sonsuzluk Turkce Altyazılı İngiltere 1080p"

  1. Fethullah 23 Şubat 2017 17:23

   Biyografi Mrb sayfan süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım Sonsuzluk Full HD İzle- Sonsuzluk Turkce Altyazılı İngiltere 1080p Fethullah Şanlıurfa

  Sonsuzluk Full HD İzle- Sonsuzluk Turkce Altyazılı İngiltere 1080p