• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Sihirbazlar Çetesi 2 Turkce Altyazılı 1080p Full HD İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 99 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 115
  • Tarih:

  Sihirbazlar Çetesi 2 filmi 2016 6.9 1080p 2016 ABD 1080p Turkce Altyazılı Now You See Me: The Second ActSihirbazlar Çetesi 2 filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sihirbazlar Çetesi 2 -Turkce Altyazılı Keyifli seyirler.

  “Şimdi” 2013 kişisel suçlu bir zevk Beni görüyorsun, kesinlikle iddiasız ve inanılmazdı ama yetenekli oyuncular ve iyi bir karakter ve tiyatroda iyi bir zaman gibi oldu hikaye atıyor bir kaç yardımıyla çok olduğunu biliyordu. Devamı sadece yavaş yavaş yılın en cansız ve görsel olarak acı verici bir deneyim olur ne kadar yükselmek için ilk aynı iddiasız ve eğlenceli havası ile başlar.

  Film çok iyi başladı, yapmak istediğim şey yapıyordu o anlamda dedim. Kimse veya bu film yeni bir “Isı” bekliyor yürürdüm, aptal eğlenmek, ciddiye ve kalkarken ben bu filmi ilk set iki parça bir şey almaz bir şekilde kendini atilacak bir film istedim. Oyuncular iyi olabilirler çalışıyordu ve eylem akıcı hissettim ve görsel olarak hoş, özellikle bunun için bir sebep için bir ritim vardı.

  Kelimenin tam anlamıyla, aklımı aptallık inconsequentially neler olduğunu ve düzeyi ile boş gidip uyukluyor ya da sadece sıkıntıdan olsaydım söyleyemezdim nerede trance bir devlet bu filmi izledim ama bu filmin ikinci perdesi şeyler girmek dışında beyni uyuşturan bir dereceye kadar düşüş başlar başlamaz yani.

  “Şimdi” filmi gülüyor bile tatmin her türlü eder ve yepyeni bir dünyaya güvensizlik gerilim seviyeleri yaklaşık 2 Bana bak, Senin hakkında her şeyi sadece görsel gürültü ve mümkün olan en ilginç ve unstylish şekilde filme olmak dışında, hiçbir ivme, hiçbir karaktere sahiptir, orada sadece fantezi uğruna ve zaman inanılmaz miktarlarda hala devam ediyor ve hiç hoş her türlü olmaktadır.

  Ve dikkate ne lojistik uygulamalarını almamış bile. Sadece deli. Eylemlerin topraklama hiçbir tane, bir şeyleri başka şeyler üzerine oluyor film sıkıcı görsel hileler bir vitrin daha fazla olur karakter ya da hikaye sonuçları olmadan tutar. Söz değil, hikaye saçma klişeler ve en iyi aktörlerle değil Ruffalo veya Freeman bile, iki, fena hale getirmek için yönetmek diyalog serpilir ve düşünmek bile abes olan baharat çeviriyor.

  Bu film bir baş ağrısı var, korkunç bir deneyim oldu, hiç tavsiye etmiyorum ve benim Gözden darlığı bu konuda ben kelimelerle kayıp kadar yansıtan.

  Bu film tartışmasız görsel olarak baş döndürücü, yorucu olma noktasına tartışmalı. Ama bu kuşku uyandırıcı yeni bir türünden alıyor, ki yapımcılar utanmadan hala hangi büyücü aslında (hile) imkansız ya da son derece Olası görünüyor, gerçek hayatta imkansız olan şeyler aslında ekran üzerinde gerçekleştirilebilir film, neredeyse sonsuz olanaklar yararlanarak bir işi yapmak zorundadır (yani “sihirli”) gerçek devalüasyon doğa-yaşam illusionism, istismar ve o anda olduğum şey. Yani Lizzy Caplan görünüşe göre havaya Atlas dairesinde ufuk gibi, ve büyücüler bu yana, tabii ki, işler hile yapmak nasıl ifşa etme, Bu film bundan büyük olasılıkla gerçekten hiçbir açıklama veya itibarını gerekli imkansız olan şeyleri yaparak alır alıyoruz.

  Filmlerde her neyse, tüm bu şeyler yapabilirsiniz hepimizin bildiği beri, ne büyücüler bunları yapmanın anlamı yok, Harry Potter film izlemek varken ve gerçekten resimlerdeki insanları etkileyeceğini merak etmene gerek yok.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Daniel Radcliffe
  • Oyuncu Mark Ruffalo
  • Oyuncu Michael Caine
  • Oyuncu Morgan Freeman
  • Oyuncu Woody Harrelson
  • Yönetmen Jon M. Chu

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Sihirbazlar Çetesi 2 Turkce Altyazılı 1080p Full HD İzle