• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Sıfır Saldırısı Full HD İzle – ABD 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 167 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 116
  • Tarih:

  Sıfır Saldırısı ABD filmi 2016 7.8 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sıfır Saldırısı -Zero Days Keyifli seyirler.

  Gizlilik ve bu tür silahlar kullanıldığı yasallık, (özellikle bilgisayar virüsleri) savaş yeni silah ve iklim mükemmel bir belgesel olarak tasvir edilmiştir. Hem istihbarat ve siber güvenlik toplumdan yüksek duran uzmanlar ile görüşüldü ve görüş ve düşüncelerini harika bir şekilde birlikte en karmaşık gizli hikayesini anlatmaya dokuma – bilgisayar Sıfır Saldırısı Full HD İzle – ABD 1080p virüsü gibi çok özel kritik altyapı tarih hedeflenmiş olması, namı diğer ‘Stuxnet’ virüsü Bu belgesel, belgesel film yapımında yeni bir çığır kapsar ve bir ölçüde ahlak için uluslararası siber savaş ve tehlikeleri ile ilgili karmaşıklığı, gizlilik ve siyaset birçok açıklamak için bir platform olarak Stuxnet virüsü kullanır. Temel bilgilendirici görüntüleme şüphesiz!

  Sıfır Saldırısı Full HD İzle

  Resmi Yarışma parçası olarak programlanmış olduğu 2016 Berlinale, bu gördüm. Tam bir uyarı ile başlamak için, bilgi güvenliği, en az 25 yıl boyunca tam zamanlı bir işim oldu itiraf etmeliyim. Bu kadar rezil Stuxnet solucan, ortaklaşa İsrail ve ABD tarafından geliştirilen, İran hedefleme reaktörler ve nükleer madde üretimini engellemekle ilgili bir belgesel izlerken yeni bir şeyler öğrenmek benim niyetim değildi. Henüz ben çok ilgili her aracın (film, kitap, gazete makalesi, ne olursa olsun) yapmak olmayan insanların farkında konularını el, yalnızca malzeme sağlamak için bir açık tartışma hakkında artılarını ve eksilerini “siber savaş” ile çok daha geniş etkileri daha ortalama bir meslekten olmayan anlar.

  (WikiLeaks, Snowden, Steve Jobs vs.) BU konuda daha önceki filmleri ile ilgili konularda olduğu gibi (benim gibi) tüm hayatı boyunca çalışmış biri olduğum süre boyunca oturmak çok zor. Çevirici Sıfır Saldırısı Full HD İzle sayısız parçaları gördük, ağ ekipmanları ışıklar yanıp sönüyor, sözde sıradan bir rahip olmayan kimse için teknik bakmak isteyen yoğun nüfuslu kablo demetleri, ve abrakadabra çeşitli tür gösteren birçok ekranlar. Stuxnet, bu filmin ana konusu olan ikincisi hakkında soru sorulduğunda, birkaç konuşan kafalar ducked başka bir sorun. Bu konuda bildiğim halde çoğu *her zamanki bahanesi vardır, ayrıntılı” olamaz. Neyse ki, bir kez özür duymadık “vurmak”, genellikle saldırgan ya da aşırı muhalif görünmeden sıcak sorular mizahi bir kaçış olarak bilemezdim bundan sonra hakkında şunu söyleyebilirim. Üst düzey bazı yetkililer, sadece genel anlamda konuşmak için, böylece Stuxnet ve diğer somut projeler kaçınarak, yanlış buldukları açıklayarak, özellikle en çok bulunan abartılı ve gereksiz gizlilik istiyorum. Bunun gibi, katkıları hala yararlı olduğunu, tam olarak konumuza dokunuyor ne de olsa.

  Sıfır Saldırısı İzle

  Yine de, henüz düşünmemiştim birkaç yeni bir şey duydum. İlki, Stuxnet gibi çok görünür olmak için tasarlanmıştır. İsrail v1 uzandığını görünce nsa’deki halk çok öfkeliydi.Yazılımın 1 daha agresif, yayılmış yapmak ve bu hiç niyeti olmuştu da yüzey için izin vermeden. Diğer ülkeler de benzer bir yazılım ile karşı gerekçe olabilecek net sonuç, artık bir emsal getirdi. İkincisi, CIA ve NSA birçok insan sınıflandırma üzerinden ilgili kaygılarını ifade, siber uzayda nişan Sıfır Saldırısı İzle gelecekteki politikaları ve kuralları, geçmişte ordu, Donanma ve hava kuvvetleri için geliştirilen benzer kuralları gibi açık bir tartışma önlemek. Siber silahlar dördüncü kategori vardır, ve bunun için net kurallar ve politikalar oluşturmak için 20 ila 30 yıl sürebilir. Son olarak, Stuxnet İran’ın nükleer programı üzerindeki net etkisi, uzun vadede ihmal edilebilir olduğunu kanıtlamıştır. Üretim istatistiklerinde belirgin bir düşüş gerçekleşti, ama santrifüjler ilave yatırım İran tetikledi. İran kendi siber güçler yatırım, bu uzmanlık alanında yetenekli insanlar çekerek ekstra bir yan etkiydi. Bu yüzden Batı dünyasında baskın oldu gibi şu an itibariyle, siber savaş denen görünüyor. Diğer bir deyişle, başlangıç kaybettik Stuxnet nedeniyle, ve asla geri alacağız şüphelidir.

  Sıfır Saldırısı Türkçe Dublaj

  Bozuk ses ve birçok kez hikaye boyunca görünen yüzü, bir konuşan kafa. Gez, NSA, CIA vesaire çalışan birkaç kişi, ileri gelemeyen bu konuda yararlı bilgi olması hepsi ama toplanan metinleri okuyordu. Bu konularda oldukça tecrübeli olan bu metinler, gerçek bir ses olduğunu düşünüyorum ve gerçekten aksi takdirde halktan gizlenmesi olurdu samimi bilgisi olan insanlar, gelmiş gibi görünüyor. İçten “hava boşluklu”, dışarıdan gelen enfeksiyonlara karşı ortak savunma hakkında dalga geçiyorlar bir örnek. Bu engeli aşmak için, örneğin, daha fazla veya daha az gibi çalışan delik saldırıları sulama denilen yükleme ve santral yazılım güncellenmesinden sorumlu satıcılar bulaşmasını çeşitli yollar biliyorlardı. Burada yapılan bu okumalar, belgesel yapay ama gerekli bir eklenti oldu. Son sahnede metinleri okuyan bir sorunları yok kişisel katılımı olan bir oyuncu olarak Sıfır Saldırısı Türkçe Dublaj kendini gösterdi, ama etkili bir araç olarak görüyor, bu bilgileri elde etmek için kullanılmıştır. Berlinale tarafından düzenlenen basın toplantısı sırasında elde edilir ve sert politikaları bilgi sızıntısı ile başa çıkmak için verilmiş beri bu kaynakları korumak için de olsa, bu bilgileri, sürüm tek yolu olduğunu açıkladı.

  İran’ın uranyum saldıran Stuxnet solucanı hakkında bu belgesel, saldırının arkasında kimin olduğuna dair doğruyu bulmak için çalışır santrifüjler. Film ya da sadece çok kamu bilgi hakkında yorum yapacak olan konuşma ya da kazanan yüksek rütbeli bir çok kişi ile görüşmeler gösterir. Stuxnet büyük ve çok gelişmiş bir bilgisayar virüsü olduğunu, herhangi bir Windows PC bulaşmasını sonuçta yetenekli ama sadece makinelerin çok özel bir yapılandırmaya bağlı programlanabilir mantık denetleyicileri çok özel ekipman: tek bir marka içinde aktif olan gerçeklerdir. Hedef desen İran’ın uranyum zenginleştirme tesisine eşleşti.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu David Sanger
  • Oyuncu Emad Kiyaei
  • Oyuncu Eric Chien
  • Yönetmen Alex Gibney

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Sıfır Saldırısı Full HD İzle – ABD 1080p