• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Results 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 125 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 15
  • Tarih:

  Results ABD filmi 2008 5.5 1080p full hd olarak izlemeniz için hazır. Results filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Results -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Bu tuhaf ve öngörülemeyen komedi, tahmin ediyorum, herkesin ilgisini çekmez ama sonun benim için yeterince komik mizah ve çekicilik vardı. Düşünce Guy Pearce, Kobie Smulders, Kevin Corrigan, ben burada 3 yol belli rolleri hepsi mükemmeldi.

  Smulders Güç 4 Yaşam spor salonu, Austin, Teksas’ta bulunan çalışma Kat, yoğun, seksi ve geçici bir kişisel antrenör tasvir ekran görüntüleri. İyi aktör Pearce oynuyor onun iş genişletmek ve fitness konusunda son derece ciddi olan spor salonu sahibi Trevor. Bir kez Kat ile bir ilişkisi vardı, ve açıkça onların arasında bir kimya var, ama gerçekten aynı dalga uzunluğu üzerinde ilişki kuramıyor.

  (Corrigan) Danny boyunca bir yürüyüş gibi spor salonuna gelir. Şekil ve nebishy kişiliği dışında kendi geliştirmek isteyen garip bir adam. Sadece bir boşanma yaşadı, ama beklenmedik bir şekilde ölen yabancılaşmış annesinden bir düşeş devralmıştır. Kat onu kişisel antrenörü olarak atandığında, Danny beklemiyordum yolları öncülük edecektir ve onunla ilgili takıntın geliştirir.

  Sonuçta, beni şaşırttı, ama zaman güvenilirlik zorlanma, kesin mi bu film yönleri vardır. Gülmek-out-yüksek sesle türü komedi ama daha komik ve beyin, ve bu bazı izleyiciler için itiraz değil. Film, Andrew Bujalski tarafından yazılmış ve yönetilmiş, iyi performansları, ilginç espri anlayışı ve iyimser bir son ile beni kazanan sona erdi.

  Sonuçlar Guy Pearce, Cobie Smulders ve Kevin Corrigan yıldız. Pearce ve Smulders Uygun 4 Hayat denilen ve bir spor salonu için kişisel eğitmenler oynamak. Filmi daha fazla veya daha az bu iki etrafında döner. Deneyin ve biraz kilo vermem gerektiğini (Corrigan) sıkılmış bir multimilyoner karar verdiğinde terbiyeli karlı bir iş çıkarıyor. Yani, 4 Hayat bir müşteri olarak onu alır Uygun. Elbette daha iyi karar rağmen. Kuralları kendi seti ile ‘Sonuçlar’ oynadığını söylemeye gerek yok. Birçok film bugün kuralları teşebbüs etmek güvenlidir.

  Bu film çok zorlayıcı sebebi de bu. Her şeyi ayıran çok şey var çünkü gerçek hissettiriyor. Kolayca, bu filmin en iyi kısmı dökme. Pearce olmak içlerinde en iyisi. Fit 4 Life iddialı sahibini oynuyor. Bu adam gerçekten iyi yapmak istiyor. Olsa bile kendini sayısız kez tökezleyerek olmadan genelinde puanı almak için mümkün olmayabilir. Ama diğerleri de işini iyi yapıyor.

  Bu etkileyici karakter yazma nedeniyle olabilir. Az film bu gün karakterleri kalıp içine çaba bu miktar koyun. Çok zorlayıcı olan bu sorunları nasıl ele aldıkları tüm ana üç aynı sorunlar var gibi görünebilir ama değil. Her biri farklı şekillerde orta hayat kriz ile ilgilidir. Corrigan yardıma ihtiyacı var ama inandığı her şeyi satın almak ve olabilir. Ve işler ve eşit erkekler arasında atlar Smulders, denemek ve hayatına bir anlam vermek çok üzücü bir girişim.

  Ama Sonuçları ‘geri kemik rom com yapısında bulunur. Film kolayca tanıdık hikaye çizgisini kuvvetlendiriyor farklı bir yönden film bu tarz yaklaşımlar. Geri ‘Sonuçlar’ vurdu biraz gülünç komik işaretler de etkileyici çizilmiş karakterler ile. Kendi garip duran toplar ve diyalogdan desteğinin tadını çıkarıyor iyi çizilmiş, keskin bir senaryo sunmaktadır.

  Film bir başına çok filmin yarısına gelmek değil gibi görünüyor Sonuçları ‘ile’ sorun. Bu komik doruk şeyden sonra daha sonra sadece bir fikir gibi geliyor. Yani, bu filmin neredeyse yarısı tartışmaları geliyor. Ben kesinlikle kötü değildi ise kesinlikle filme odaklanmak zor oldu. Bir ifade bu film kendi hızında hareket ettiğini söylüyor. En iyi ihtimalle düzensiz ve kötü, halsiz.

  ‘Sonuçlar’ kötü bir film değil. Komik, taze ve teklifler mükemmel kadrosu tarafından gerçekleştirilen karakter geliştirmiştir. Ama, ‘Sonuçlar’ sıradışı olmak için kendi iyi bit olabilir. Halsiz kendi için sık sık bu oldukça yavaş bir tempoda iyi hamle

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Anthony Michael Hall
  • Oyuncu Brooklyn Decker
  • Oyuncu Cobie Smulders
  • Oyuncu Giovanni Ribisi
  • Oyuncu Guy Pearce
  • Yönetmen Andrew Bujalski

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Results 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD İzle