• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Reis 2017 Yerli Film Full HD 1080p Tek Parça İzleYerli Film
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 6.931 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Tarih:

  Reis 2017 Yerli Film Full Hd 1080p İzle

  Merakla beklenen Reis filmi hakkında size güzel bir makale hazırladık. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını anlatan Reis filminin gösterimi merakla bekleniyor. Film Adnan Menderes’in idam haberiyle başlıyor.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk Dönemi’nden belediye başkanlığına uzanan hayatı detaylarıyla filme yansıtılıyor.Bir dönem hikayesi tadında ilgiyle izleyebileceğiniz bir film.Yönetmen koltuğunda Hüdaverdi Yavuz’un oturduğu filmde Recep Tayyip Erdoğan’ı Reha Beyoğlu canlandırırken, eşi Emine Erdoğan’ı ise Özlem Balcı canlandırıyor. Reis filmi birçok Avrupa ülkesinde de gösterime girecek.Gurbetçiler de dört gözle Reis filmini bekliyor.Reis

  Reis Filminin Konusu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk Dönemi’nden belediye başkanlığına uzanan gençlik dönemini ele alan bir dönem  hikayesi.Reis filminin 5 bölümden oluşacağı da haberlerimiz arasında.

  Filmin Vizyon Tarihi Belli Oldu

  Reis filminin fragmanının yayınlanmasının ardından vizyon tarihinin de belli olduğunu ve filmin meraklılarının büyük bir heyecanla vizyon tarihini beklediklerini söyleyebiliriz. Daha önce vizyon tarihi ertelenmişti. Ancak yapımcı firma, Reis filminin 3 Mart 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacağını belirtti.Bu yüzden kullanıcılar sabırsızlıkla bu filmi beklemektedir.Reis filmi ilgi çekecek bir yapım olacağa benziyor.Türkiye’deki izleyicilerin yanısıra gurbetçilerin de büyük bir sabırsızlıkla beklediği filmin fragmanı milyonlarca kez izlendi.Film sosyal medyada büyük ilgi görürken yabancı medyadada adından söz ettirdi.

  Reis Filminin Yönetmeni

  Birçok kişinin merakla beklediği filmin yönetmen koltuğunda ise  Hüdaverdi Yavuz oturuyor.Filmin müzikleri Yücel Arzen’e ait. Filmin yapımcılığını ise Kafkasör Film Akademisi & Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yapıyor.

  Reis Filminin Oyuncuları

  Filmde Recep Tayyip Erdoğan’ı Reha Beyoğlu canlandırıyor.Reha Beyoğlu 200 oyuncu arasından seçildi. Eşi Emine Erdoğan’ı ise Özlem Balcı oynuyor.Ercan Demirel, Işık Yıldız, Orhan Aydın, İsmail Hakkı, Volkan Başaran filmin diğer oyuncularından.

  Reis Filminin Çekimleri

  Filmin çekimleri İstanbul, Kırklareli, Bursa ve Kıbrıs’ta gerçekleşti.Kıbrıs’ta filmin dönemine ait doku yeniden inşa edildi.Filmin ilk fragmanı 2016 yılının Ağustos ayında gerçekleşti.Fragman büyük ilgi gördü ve yaklaşık 130 milyon kez izlendi.Film yaklaşık 1 sene ön hazırlık evresi geçirdi.Ve nihayet izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Reis filmini izlemek için buradasınız. Yorum yapmayı unutmayınız. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Reis 2017 Yerli Yapım Full HD İzle.

   

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Orhan Aydın
  • Oyuncu Özlem Balcı
  • Oyuncu Reha Beyoğlu
  • Yönetmen Hüdaverdi Yavuz

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Reis 2017 Yerli Film Full HD 1080p Tek Parça İzle"

  1. Kürşat 15 Şubat 2017 18:25

   Biyografi Slm siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştımReis 2017 Yerli Film Full HD 1080p Tek Parça İzle KürşatEskişehir

  Reis 2017 Yerli Film Full HD 1080p Tek Parça İzle