• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Power Rangers Türkçe Dublaj 1080p Abd HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 282 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 132
  • Tarih:

  Power Rangers Türkçe Dublaj 1080p Abd HD İzle

  Ne diyebilirim ki, kesinlikle bu filmi çok sevdim. Gerçekten ilgili ve bakınca hissettiğin altı süper kahraman. İnanılmaz sevimsiz hatları, saçma araziler ve dev canavar dövüş sahneleri daha da eğlenceli bir hal yaptı. Kesinlikle ilk çıktığında sandığından daha fazla kişi tarafından izlendi. Herkes yeni bir bölüm geldi her zaman izlediler gerçeğini saklamaya çalışır. Şov üst seviye ve sarstı. Aynı şey her bölüm olacağını, ama bu önemli değildi. Bazı küçük kavgalar olacağını biliyordun, Rita kızar, sonunda Zaman Morphin yol açan canavar kocaman.. onu yapacak! Her cani kendi eşsiz yeteneği vardı ve bak. Hepsi seni güldürdü. Geldi gibi göstermek parlaklığını kaybetti, ama Power Rangers birinci sezon tam bir klasik olduğunu söylemek zorunda garanti ederim!Klişe ama çok doğru biliyorum. Bu yüzden hedefim (wild hayalimde hariç) bir Power Ranger olmak için fark etmemiş olabilirim. ama iyi bir kariyer, sağlıklı bir yaşam tarzı var ve Manchester sevgi dolu bir hayat yaşıyorum. Eğer DVD piyasaya çıkışı ise utanmadan dükkan gizli takıntım herkese ifşa etmek anlamına gelse bile gidip Virgin Megastore set kutusu alacağım. Ne daha fazla “travma” yaşam boyu Celtic hayranı olarak Rangers vardı bir programı izleyen ve bu takıntım Glasgow Rangers ile mavi yarım sadakatim geçiş götürdü bulma buldum kendimi farkında olduğunu bana o söyledi. Bazı insanlar havalı Siyah Ranger siyah ve sevimli Sarı Ranger Oryantal çünkü renkler ırkçı olduğunu söyledi. bıraktın ama itiraf etmeliyim Ne saçmalık. Eğer gerçekten öyle olsaydı, o zaman Tommy Green Ranger İrlanda aksanı vardı olabilir ve Belfast Turuncu bir Bekçi olurdu. Oh, ve Mavi Ranger desteklenen nereden buldu, Glasgow popüler Yeşil Ranger Ranger her zaman son renk Yeşil ve Beyaz olduğunu herkes bilir ne zaman Anadolu çocukları ile nasıl olduğunu merak ediyorum bana kalıyor tabii…Peki Rangers selamladı olurdu. Kurtulacağını biliyorum bu yüzden benim için böyle bir kahraman olduğun için Tommy, Ranger ve Celtic Yeşil ve Beyaz giyebilir Timms ve Bhoys arasında bilinen bir gerçektir ama sanırım :)Herkes Gücü ilk sezon Rangers zevk.

  Power Rangers bir çocuk olmak. Ayrıca sevgili eski Toplu ve Kafatası unutabilir. Büyük olmayı hala dönüp baktığımda, farklı görünüyor nasıl görmek eğlenceli. Saçma ve ucuz yetişkinlerin gözünde sadece harika hissettim bir çocuğa bak ama. Ne kadar iyi olursa, fark etmedi bir bölüm kaçırdıysanız yapılmış, ama zord değişiklikleri ve gösteriyi daha ilginç olduğunu söyleyerek uzun bir komplo değildi. Genç bir çocuk o araziler çok fazla umursamaz bu insanlar öğrenince, biraz büyüdükleri zaman beklemek gerekiyor. Saddly zeo serisi yaptıklarında, asla aynı olmayacaktı. Yeni seri çok uğraştım. Bir çocuk olarak bile ben de hiç sevmem. Onları tasarlayan belki yeni bir takım elbise vardı yani? Ve güç space rangers. Diğerleri itiraz ettiler ama onlar yerde Kalman gerektiğini düşünüyorum. Tekrar tekrar aynı teknikleri kullanan basit bir düşman. İnsan boyutu başlar ve daha sonra yetişen bir canavar. Büyüdüklerinde gösteri neredeyse biteceğini biliyordun. Oh ve tema melodi unutmak için aptal olmalıyım. Kontrol ettim ve bir daha bu kadar ara wild force serisi kadar biraz daha iyi bir tema ayar yaptılar. Bu gösteri gerçekten bir klasikti ve yenilerini yapmayı talep ediyorum ve tekrar yeni nesil için orijinal göstermek.

  Power Rangers Türkçe Dublaj
  Çocukları izlemek, anlamak ve kötü, iyi kazanır ve birlikte takip için Power Rangers, takım çalışması öğrenmek ve kendinize inanmanız mümkün sevimsiz ve tekrarlanan temalar harika bir şey. Bu mesajı iletmek başarılı oldu? Bence öyle. Çok zaman onun çocukları seven, “bir şekilde serin”. Arama ve çocuk karakterler vardı. Takım Lideri, Cesur Jason, Zach, “pürüzsüz” dansçı, Billy akıllı ve becerikliydi, yararlı ve Trini, Kimberly ve Tommy, mütevazı ve özverili, asil ve zarifti. İnsanlar birlikte kötülüğe karşı mücadele etmek ve durumu daha da kötüleşti vurguladılar olduğunu göstermek için bir ekip olarak çalışmak ve pes etmediler ve gelecek için bir yol buldular. Onurlu bir şekilde kaybetti ve birkaç kez diyebilirsiniz kaybolur, ve iyi çıktı ne kadar mutlu olduklarını.
  O zaman gerçekten burada yeniden bir yetişkin olarak izlemek değerlendirmeleri ateş etti, ben adil bir yargılama görmüyorum. Bir yetişkin bir çocuk olarak aynı şeyi alamazsınız. Gösteri serbest ve çok beğendim zaman 7 yaşındaydım. Şimdi, tabii ki, genel performansı teslimat, ama çocuklar mesajı anlayabileceği bir şekilde birkaç kusur göremiyorum. Ve bir sonraki şey ne olursa olsun Power Rangers, Pokemon aynıdır. Çocuklar için harika bir mesaj var, ve olmak istiyorlar.Power Rangers

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Dacre Montgomery
  • Oyuncu Naomi Scott
  • Oyuncu RJ Cyler
  • Yönetmen Dean Israelite

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Power Rangers Türkçe Dublaj 1080p Abd HD İzle