• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Mojave 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 425 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 93
  • Tarih:

  Mojave ABD filmi 2015 5.3 1080p full hd olarak izlemeniz için hazır’Mojave’ The Departed ‘yazar beyin. Büyük oyuncuların bir takım olarak ekleyin ve sonucu bana, bu film için büyük umutlarım var. Ama ilk birkaç dakika içinde bu umutlar büyük ölçüde düşürülmüştür. Bu Mojave 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle hikayenin tüm çevresinde amaçsız kaynaklanmaktadır. Garrett Hedlund çölde dolaşır ve Oscar Isaac kıro versiyonu karşılar. Hudlund daha açıklanamaz sopalarla Isaac ve bir polis memurunu öldürdüğü için onu çerçeveler. Yani, Isaac LA geri Hedlund intikamını titiz umuduyla takip ediyor. Bu kabaca filmin ilk on ya da yirmi dakika içinde birlikte yer alıyor. Şimdi hikayemiz var. En ‘Mojave’ sevdiğim, Isaac ve Hedlund paylaştığı sahneler. Sadece iki veya üç olsa da, filmin en güzel parçalar buldum. Sosyopatlar her ikisi de, bu iki ileri bir geri gidip izlemek ilginç ve bazen çok komik oldu.

  Mojave 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

  Sadece diğer yönü bahsetmemiz müzik. Bu aksi takdirde yavan film, müzik gerçekten her sahnenin ruh yakalamak yardımcı oldu. Sahne aslında seni etkilemek olup olmaması önemli değildir. Yine de, daha az müzik sahneleri gerçekten ileriye taşımak yardımcı olan tek şey.
  ‘Bir film’, anlaşılacağı üzere özellikle bu dönem ve estetik gibi görünen bir şey, hissediyorum çağdaş drama/karakter çalışmaları beklenebilir. Mojave biliyor. Mesih? (günaha) bu Mojave İzle arketip bir sürü kutu: yorgun, sinirli karakterler, bariz motifleri kene görünüyor. bu umutsuzluk kurtarıcı bir anlatı, bir tona asla son arc sonuna kadar gevşetiyor. Evet, tüm bu öğeler, anlatı bu motive edici, film asla tutarlılık duygusu sağlar; aralıklı anahtarı puan ile, ve sonra Fincher-çekim negatif boşluk süpürme tava ve kullanımı ile Mojave 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle gelecek esque Hitchcockvari bir an. O, sevimli bir oyuncu oyun alanı ve tüm bireyler olarak yetenekli, seyirci emmek için bir şey var, gerçekten sürece, gerçekten kızgın, bu rolü gerçek hayatta kişiliği muhtemelen en yakın karakterizasyon oynayan-y Mark Wahlberg, bağırmak gibi değil. Asla tam olarak kahramanı amacı anladım… doğru olanı ve kızı yapıyor ile ilgili bir şey vardı sanırım? Kavramları çok fazla Tyler Durton sendromu bu gibi hissediyorum.
  Mojave ‘sunan’ bu birkaç şey dışında orada gerçekten çok değil. Performansları fena ama filmde neredeyse her aktör miscast hissediyor. Hepsinin altında veya üstünde hareket bu düz karakterler anlam vermek için ilginç bir girişim gibi görünüyor. Ve çocuk bu karakterlerin çoğu iki boyutlu.

  Mojave İzle

  Onlar en kötü suçlular Mark Wahlberg ve Walton Goggins şeklinde gelir. Bu iki film, yönetmen William Monahan kendi görüşlerini zorlama için damarları daha fazla bir şey olarak gelir. Daha onlara başka bir şey değildir. Film haline geliyorlar, “siyasi yorum” tükür ve geldikleri gibi hızlı bir şekilde bırakın.

  Bu izlemek gibi, düşünmemek imkansız, “Vay be, bunun neresi oldu?”. Yüz sosyal yorum sizin inanılmaz bahsetmiyorum bile. Çoğumuz umutsuzca telefonlarımızı Mojave İzle bağımlısı olan ama HERKES gibi davranmak zorunda mı anlıyorum? Ve cidden her sahnede bunu göstermek zorunda mısın?

  En kötü kısmı, sadece bu konuda Mojave İzle konuşmak istemiyorlar. Bir karakter bir bar çıkar ve insanlar geçirmeden özellikle bir sahne. Telefon geliyor ve işler daha az ince film yapmak olan TÜM telefon tıklama ve sürekli ekleme ihtiyacı hissediyor. Bu çocuklar bu açıkça göstermek zorunda mı göreceğiz bu bir film değil mi?

  Aslında kurnazca! bir beyin ve ben var oldukça eminim. EE, niye kurnazca yanında boğazımdan aşağı ram? Isaac ve Hedlund payı bu filmi ve yarım saatlik bir çalışma süresi Mojave İzle için iki ya da üç sahne dışında. Filmler dünyanın yanlış görüşlerini kendi evine oldukça iddialı ünlü taşlar kullanın. Doğru şeyler de yapar ancak bunu tavsiye değer olduğunu söyleyebilirim. Bu genel standardness bilinmezlik giderek Mojave’ göndermek için yeterlidir.

  Mojave Moon İzle Türkçe Dublaj

  “Bu çölde başladı ve orada bitecek. Anladın mı? Bu işin vardır.” Thomas (Hedlund) umuduyla ya da en azından hayatının anlamı kendini bulmak başlı çöle çıktı. (Isaac) Jack geldiğinde Thomas bir sorunu olduğunu düşünüyor. Jack niyetleri gösterilir sonra kedi ve fare bir oyun olur, o çöle bırakıyorlar bitmiyor. Sadece unutulmaz değil, bu kötü bir film değil ve zamanlar var mı, sorun. Bu Mojave Moon İzle Türkçe Dublaj biraz gerginlik ve heyecan ve oyunculuk çok iyi ama eksik bir şey var. Bu film karşı bu kadar acımasız olmak istemem ama 2 gün önce izledim ve aslında bu değerlendirme için yeterince hatırlayamıyorum. Bu bana daha önce hiç olmadı. Genel olarak kötü değil, ama sana sadık olacak bir şey değil. Bu daha iyi olabilirdi. Bu bir C+ veriyorum.

  Yine karanlıktan selamlar. Bir sanatçı için gerekli kişisel şüphe ve kriz döneminde uyanış varoluşsal elde etmek için çöle izolasyonu mükemmel bir yer gibi görünüyor. Bir adam çölde kaçış ağır içki, kendine zarar verici eğilimler ve bir seri katil sosyopat kesildiğinde bir gerçek kendini bulma Mojave Moon İzle Türkçe Dublaj yolculuğu çok daha karmaşık hale gelir. Bu Yola en son filmin senaryosu için yazar/yönetmen William Monahan (Oscar ödüllü) ile durumdur.

  Lüks hayatından hiçbir sevinç almak gibi görünüyor Garrett Hedlund Thomas, çok başarılı bir film yapımcısı, … tepelerde bir konak, güzel arabalar, karısı ve kızı, ve sonsuz aşk. Güneş gözlüğü ve uzun saç ultra-süper ünlü spor, Thomas kafaları çöle de net fikrini hayatının sonuna. Ben gerçekten emin değiliz, o da değil. Votka ve pervasız Jeep sürüş bir sürü fikir ve kötü ama anlaşılır bir serseri bir kamp ateşi üzerinde maçoluk bir hesaplaşmaya Thomas bırakın.

  Mojave Moon İzle

  Çabuk çözdük bir seri katil …sosyopat bir kısmı, Thomas ile birlikte olduğunu öğrendiğimiz zaman avare Jack, Oscar Isaac tarafından oynanır, ve hiç de sürpriz değil. -Çatışma-yıldız trajik bir kaza ertesi gün altına giden ve kedi-Turn (1997) (1991) Cape Fear bir bit ve U hatırlatan bir ses tonu ile Fare B-film bir oyunda bu iki çukur.

  Los Angeles’a geri dönüyorum, Thomas izlerini Mojave Moon İzle silmek için çok aptalca bir plan gelir. 19 yaşımdan beri ünlü olmak “” ve filmleri ile mali başarıya sahip çok zeki bir düşman karşı karşıya Thomas eğitimli değil. (Alışılmadık derecede düşük bir anahtar Walton Goggins tarafından oynanan) müdürüyle tartışma bile onun yerine gerçek bir tavsiye daha edebi konuşma olarak karşısına çıkıyor. “Nedir endişe” Thomas rulo ile tavsiyem.

  Mojave Moon HD İzle

  Monahan her ikisi de aynı anda aptal ve akıllı olan bu iki karakter için sert adam diyalog ile ekranı doldurur. Jack ve Thomas akılla bir çift gibi her gidişine, ama sıyrılıyor sınıf çatışması. 99% karşı %1. Mesajı bir sanatçı ya da psikopat bir suçlu olup olmadığını … ve iki ayıran çizgi çok ince olduğu durum aşağı gelir gibi görünüyor. Ayrıca film endüstrisinin gizlenmiş çok iyi bir rip değil . üreticilerin Mojave Moon HD İzle özellikle. Mark Wahlberg küçük başarırken yüksek sesle ve hızlı konuşan d-bag bir film yapımcısı olarak bazı sahne çiğniyor. Ne yazık ki onun karakteri ekranda sınırlı zaman harcıyor olsa Wahlberg için çok komik bir dönüş var. Louise Bourgoın sahneleri bir çift vardır, ve hızlı bir şekilde hoş olmazdı daha kanıtlıyor.

  Film çok bir şey olmayabilir, ama gerçekten çok mantıklı değil, ama Mojave Moon HD İzle diyalog düellolar ve “kardeşim” şaka, bazı boyunca ilgi tutmak için yönetmek. “Sola dön. Sağa dön.” Bu iki şey ile pek fark etmiyor-parça ters taraftan Düşmanlar okuyun.

  Mojave Moon İzle Türkçe Dublaj

  (Bunlardan biri bir psikopat) iki duygusal olarak dengesiz alfa erkeği al ve çölde çatışma ve trajedi giden yolları geçmelerine izin – ve oldukça ilginç bir iplik var. Benim ana eleştiri bir karakter bu sevimli kahramanı değildi. Filmde karşılaştı çoğu insan için büyüleyici bir hayatı ve nazik memnun değildi. Karısı ve çocuğu ile sorunları olduğunu biliyorum, ancak bu filmde Mojave Moon İzle Türkçe Dublaj sadece kısa bir söz alır. Belki de daha fazla üzerine daha sempatik bir karakter onu yapmak için inşa edilmiş olmalıdır. Evet, zengin insanların sorunları vardır, çok – sadece onun ne olduğunu tam olarak emin değildik. AMA çok iyi rolünü oynadı ve film çok zevk aldım. Performanslar için hem de oyuncuları tebrik Mojave Moon İzle Türkçe Dublaj ediyorum. Tempolu endişeli ve oldukça hızlı oldu.Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Mojave -Mojave Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Dania Ramirez
  • Oyuncu Garrett Hedlund
  • Oyuncu Louise Bourgoin
  • Oyuncu Niall Madden
  • Oyuncu Walton Goggins
  • Yönetmen William Monahan

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Mojave 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle