• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Kurtuluş Günü 2 Yeni Full HD İzle- Independence Day: Resurgence Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 168 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 119
  • Tarih:

  Kurtuluş Günü 2 Yeni ABD filmi 2016 5.4 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırKurtuluş Günü 2 Yeni filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kurtuluş Günü 2 Yeni -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  1996 Bağımsızlık Günü, Bill Pullman konuşması duygusal bir yere çarptı. Eğer bu duygu iğrenme bile olsa, bir tepki vardı. Will Smith’in bir gömlekleri veya gülmek yalakalık yaptı. Çok açıkça inkar edebilirsiniz ne olursa olsun, Randy Quaid sonu boğazına onu ilk gördüğünde bir yumru yerleştirin. Ensemble cast olsa bile bu film için ruh, karakter geliştirildi, hikaye ilerledi ve hoşlanmadığın yabancılar için ve coşkuyla senin kahraman olduğunu.

  Kurtuluş Günü 2

  Evde birkaç ay sonra izleyebileceğiniz iki iyi CGI sahneler vardır. Gerisi çöp. Filmin hiçbir anlamı olmayan parçalar halinde kesilmiş. Ama tam sürüm muhtemelen iyi değildir. SIKICI ve fazlasıyla aptalca. Karakterleri seyirciye temel arsa beş dakika exposition süre sonra açıklayabilir. Film yapımcıları insanların hakkında ne düşündüğünü bir suçlama. Korkunç. Bu film bomba gerekiyor, kaza gerekir, nerede ruhsuz blockbuster biter çılgınlığı noktası olmalı. Tekrar yerine Thrones “Oyun” herhangi bir bölüm izle. Yine, bu noktada tekrar ediyorum: aptal bir şekilde Kurtuluş Günü 2 eğlenceli bile değil. Çok yavaş bir insan gibi davranır. Bu gülmek için insanların sorumlu hissediyorum. Durdur şunu. Ben sinemaya gitme.

  Bunların hiçbiri 2016 Bağımsızlık Günü olarak kabul edilmiştir. Tüm yeni oyuncular da kötü ya da çok kötü. Eğer uzaylılar kazandı veya kaybetti umurumda değildi. Yeni oyuncuları kötü değil, ama çalışmak zorunda oldukları iletişim bazıları sadece korkunç. Jessie T. Usher karakteri geri Will Smith bu duygusal bir gömlekleri 1996 yılında dinleyin gereken birkaç temel çizgileri gibi: “Hoş Geldin Dünyaya!”. Henüz Usher gibi duygusuz bir android oyun olması gerekiyordu düşünüyor diye merak ettim o duygusuz, ruhsuz bir şekilde bu satırları teslim etti. O zaman kaliteli bir oyuncu olduğunu bildiğim birisi olan favori duygusuz android aktör Brent Spiner, var, ama onunla iletişim ve sahneleri önceki tüm çalışmaları bir ikiz tarafından yapıldı eğer bir an için merak ettim o kadar kötüydü.

  Devam edebilirim, ama hareket ve iletişim sorunun sadece bir parçası idi. Hiç bir karakter gelişimi vardı. Sadece bu filme çok fazla tıkmak için çalıştılar. Sürekli pezevenklik Çinli bir izleyici (Vivica A. Fox ufacık ekran zaman arsa veya karakter gelişimi için olması gereken gereksiz sahneler), hiçbir yere giden büyük bir karışıklık yapmak kadar sona erdi Bu 120 dakika film girmesi çok fazlaydı. Sonunda, yeni karakterler hiçbir bağ kurmuş ve bir kez tezahürat için eski karakterler ayrılmış oldu.

  Kurtuluş Günü 2 İzle

  En ağır şey olsa, tüm patlamalar ve bu uzaylı istilası rağmen, hiçbir heyecan yoktu. Sıkıldım. Kendimi yakaladım ve benim gözlük koymak kadar manifatura ve FB messenger kullanarak önümde bir kız vardı ve istemsiz 3D gözlüğümü kaldırma kendimi ve metin okuma zinciri onu buldum ve haberci parçacığı. Ne kadar sıkıcı bu film hakkında abuk sabuk konuşmalar oldu, kedisi, yanında oturuyordu adam Kurtuluş Günü 2 İzle ve benzeri büyük IMAX ekranında filmdi benim için daha ilginçti.

  -Fi film birçok ünlü bilim kurgu aksine, bu film bilim için geçerli değildir. Eğer yerçekimi defeatable olmak “Budala” olacağını bazı genç senaryo yazarı düşünürse, o zaman yerçekimi, her ne demekse “defeatable”. Gizli olan küçük nesneleri bir kıtanın nesneleri boyutu tamamen mümkün olsa da ayrıntılı olarak iyi adamlar tarafından takip edilebilir. Film hiç mantıklı değil bu örnekler onlarca var.

  Bu filmdeki mizah hiçbir incelik vardır. Kimse gerçekten ama ona gülüyor ama izlerken komik değil ama şaka tutan uzak amca ile akşam yemeğinde olmak gibidir.

  Çoğu zaman, diyaloglar saçma bir parodi gibi, bu şekilde Doktor Martin ile Geleceğe Geri konuştu. Sci-fi teknolojisi ile deney sırasında çatlak bir şekilde konuşmaya laboratuvar önlüğü, gerçek uzun saçlı, tuhaf yaşlı adam o kadar doğrudan Doktor karakteri kopyaladım.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Bill Pullman
  • Oyuncu Jeff Goldblum
  • Oyuncu Liam Hemsworth
  • Oyuncu Maika Monroe
  • Oyuncu William Fichtner
  • Yönetmen Roland Emmerich

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kurtuluş Günü 2 Yeni Full HD İzle- Independence Day: Resurgence Turkce Dublaj 1080p