• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Kickboxer 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 135 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 90
  • Tarih:

  Kickboxer Kickboxer 4 : The Aggressor filmi 1994 5.1 1080p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kickboxer -Kickboxer 4 : The Aggressor Keyifli seyirler.

  Alan Moussi çok atletik ve sıfır karizma ve daha az ekran durum var ve ayrıca çok kötü bir oyuncu olduğunu iyi Dövüş Sanatları yeteneği olmayan bir adam .

  Kickboxer 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle

  Dave Batista’nın Tong Po-gözdağı bile gözleri sadece bir kas Dağı ve onun karakterini derinlemesine olmadan, sadece orada gülen, yürüyen ve mücadele , başka bir şey yok.

  Filmin kahramanı aşk ilişkisi oynayan kız Kickboxer 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle hala ben o filmde yaptığı onun ne olduğunu bile bilmiyor.

  MMA bir yıldız oldu çünkü Gina kurgusuyla fazla oynaması günümüzde filmler yapıyor tek nedeni , o zaman onu neden işe aldıklarını bir kez tüm filmde kavga , değil mi? .

  GSP sinemadan uzak tutmalı, MMA tarihinin en büyük Kickboxer 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle savaşçılarından biri olmasına karşın, bir aktör olarak ( filmdeki performansı “etkilenmedim ünlü sözü”, MMA hayranları ne demek istediğimi anlayacaksınız diyor berbat P :

  (Filmin en iyi olan) Jean Claude Van Damme iyi dövüş sahneleri var ,bu arada Moussi gölgeleyen , ama onun performansı da özel bir şey değil de, ciddi rol aldığını bakma bile ve orada çeki nakit ve biraz eğlenmek ve gibi görünüyor. Birçok sahnelerde sesi olarak Kickboxer 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle isimlendirdikleri neden ne anlamıyorum ve GSP ile mücadele fena değildi ama daha iyi olabilirdi.

  Kickboxer İzle

  Bu da kötü haberdi. JCVD arka kamera önünde görmek, çok hoş bir “eğitici” oyun ve eski belki de dünyanın en tehlikeli 55 yıl gösteriş bir zevk oldu bu iyi haber.

  Gerçek bir yıldız ve bir wannabee arasındaki fark Kickboxer İzle sadece onun sahneleri çaldı JCVD değil, ama aslında korkunç Tong Po, yaş veya yaş ile kavga kazanabilir izlenimini veriyor.

  Bunun dışında film eğlenceli ama unutulabilir.

  Gina kurgusuyla fazla oynaması da garip nöbetleri ama hiç yumruk atan bir Organizatör olarak suçlanıyor.

  Film aslında çok iyi başlıyor, iyi dövüş sahneleri ile, ancak Kickboxer İzle film ilerledikçe, tam bir karmaşa olur. Korkunç bir aksanla. Özellikle herhangi bir romantizm dahil olduğu birçok sahne, kötü davrandı, yazılı ve idam edildi. Dayanılmayacak kadar dandik olduklarını. Bu filmde yönetmenlik de kötü, titrek cam bir sürü, ve üst sahneler. Bu filmin en kötü yanlarından biri, filler dahil bugüne kadar dövüş sahnesi var. CGI onlara 2000 yılından sonra yayınlanan bir film tarihindeki en kötü, ama sahne gibiydi zorla ve gereksiz değildi.

  Kickboxer

  En dövüş sanatları filmi gibi, bu film, iyi görünüyor olanlar. Hiçbir şey hareket edebilecek bulmak, ve bir film içine atabilirler/aktris en çekici aktör seçmişler. Orijinal film, harika Kickboxer bir karakter vardı, bu karton kesikler var.

  Bu film, sinematografi içinde bir tanesi var sadece iki şey vardır. Bunun arkasında Mateo Londono kişi, bu filmin Lig çok uzak, onun çekim çok güzel, bazı çarpıcı ışık efektleri ve benzersiz açıları ile.

  Diğer belli ki Van Damme, burada çok iyidir, belki biraz fazla Kickboxer iyi. Bir şey söyleyen Van asla en iyi oyuncu olmuştur, ama burada herkes gölgede bırakmaz. Ancak onun karakteri harikaydı. Orijinal, Efendi, sessiz, iyi huylu, akıllı ve güçlü bir öğretmen olduğunu, Van Damme bunların hiçbiri yok. Evet bazı süper dövüş sahneleri var, ama mentorluk o zaman, bir öncekinin vardı bilgelik yok.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Alain Moussi
  • Oyuncu Darren Shahlavi
  • Oyuncu Dave Bautista
  • Oyuncu Gina Carano
  • Oyuncu Jean-Claude Van Damme
  • Yönetmen John Stockwell

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kickboxer 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle