• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Kefaret — Magallanes 2015 Türkçe Dublaj HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 200 views
  • Yorum: 2 yorum
  • Süre: 109
  • Tarih:

  Kefaret Magallanes Peru filmi 2015 7.4 720p full hd olarak izlemeniz için hazırBir dağın tepesinde yalnız bir kadın bakar gece, parlak ofis kuleleri ve kırmızı tuğla gecekondu yayılan ve çığlıkları at Lima. Bir taksi şoförü şantaj yoluyla acınacak gelirini artırmak istiyor. Kendisinin şiddetli bir ateşle Parlayan Yol isyan ateşi savaşan Peru ordusunun eski albayı, şimdi yaşlılık savaşır. Her biri bilmemek daha iyi olabilir sırları için bir bekçi gibi duruyor. Deneyimlerini bir bütün olarak şehir, ülke ve kıta simgeliyor; geçmişten günümüze çok önemli bir parçasıdır.

  Kefaret — Magallanes 2015 Türkçe Dublaj HD izle

  Filmin önemli bir konu üzerinde düşündürüyor. Bazı Perulular savaşın korku ve öfke Hazine. Bilinen tüm sahip oldukları, ya da bilmek istiyorum. Diğerleri barış, okyanus kıyısında Miraflores bölgesinde asmak planör tarafından zevk o kadar canlı refah ve özgürlük hayali. Daha çok ortasındasınız. Hepimiz bunu kabul ederler ya da olmasın, şiddet bir miras peşindeyim ve topallayarak. Bu şiddet, çok sosyo-ekonomik sonuçları ve nedenleri Latin Amerikalılar ve teşvik yardım eden Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere ülke için önemlidir. Konuşma çok uzun sürdü. Geçmişin dehşeti hakkında konuşmaya teşebbüs eden film Kefaret — Magallanes 2015 Türkçe Dublaj HD izle karakterleri gibi, beklediğimiz tepkiyi alamayabilirsiniz.

  Okyanus üzerinde Quechuan, asmak planör içinde Celina duygusal konuşma da dahil olmak üzere bazı şaşırtıcı sahneler içler acısı ve kalp vardır, ve eğer yapımcılar için kullanılabilir daha fazla para olsaydı daha etkili olabilecek bir kurbanın Magellan’ sinsi kardeşi ele alıyor. Tabii ki, ek fon perde geri tepmesine neden olabilir. Oyunculuk biraz aksak ama inandırıcı. 2016 Miami Uluslararası Film Kefaret — Magallanes 2015 Türkçe Dublaj HD izleFestivalinde gördüm. Magellan Salvador del Solar in ilk yönetmenlik denemesi. Bu onuru hakkında bir film; iyi ya da kötü , mağdur ve faillerin, ama aydınlık Yol perişan Ayacucho, Peru diğer parçaları arasında zaman seksenli, Peru sarsan iç silahlı çatışma hayaletler ile uğraşmak zorunda olan insan .

  Magallanes İzle

  Filmde de harika kadınlar, dostluk ve sevgi, onur gibi değerleri canlandırıyor. Ne kadar hatalarımızı telafi etmeye gidebilir mi? Nihayet uzun hatalarımızı telafi edeceğiz cezası bile bulamazsanız ne olur? Magellan bu nedenle kendi eylemleri için bir sebep yok, kötü adamlar, ama karakter olduğu esplanade insanoğlu hareket eden gri düz bir tez.

  Eğer bu film yapılmış olsaydı Birleşik rating 7.4 daha yüksek olacağını Devletleri ve daha fazla kişi kolayca tüm zamanların en iyi 250 film girdiği bu başyapıt hakkında bilecek. Film bu tür, görmek istediğim basit ama zor hikayeler. Bu film IMDb tavsiyeleri sayesinde bulmak o şanslı olanlardan biri sanırım. Tüm zamanların en iyi Latin Amerikan sanatçılar biri neden yönetmenlik olağanüstüydü ve Damian Alcazar tekrar kanıtlıyor. Eğer bu Latin Amerikan filmi gibi bu film Magallanes izle tavsiye edersem: “El Secreto De Sus Ojos”, “”, “Nueve Reinas”, “Relatos Salvajes” Amores Perros. Daha hiçbir şey bize bazı değerlerin önemini öğretmek bazı güçlü sahneleri ile bu güzelliği hakkında söylenecek. Harika.Kefaret Magallanes filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kefaret Magallanes -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Christian Meier
  • Oyuncu Damián Alcázar
  • Oyuncu Federico Luppi
  • Oyuncu Jairo Camargo
  • Oyuncu Tatiana Astengo
  • Yönetmen Salvador Del Solar

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  2 yorum "Kefaret — Magallanes 2015 Türkçe Dublaj HD izle"

  1. Muhammed 12 Şubat 2017 18:31

   Korku Filmleri Mrb web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştımKefaret — Magallanes 2015 Türkçe Dublaj HD izle MuhammedAntalya

  2. Seyfullah 15 Şubat 2017 04:08

   Korku Filmleri Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladımKefaret — Magallanes 2015 Türkçe Dublaj HD izle SeyfullahTokat

  Kefaret — Magallanes 2015 Türkçe Dublaj HD izle