• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 461 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 80
  • Tarih:

  Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz Türkçe Dublaj

  Kar Kraliçesi serisinin üçüncü bölümü Olan Kar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz atladı ve kendi grafik stili geliştirdi ve daha iyi görsel efekt oldu. Gerçekten muhteşem sahne buzdan geliştirilen hikaye, tüm o dağ Boğazlar, kar, çığ, muhteşem manzaralarda Volkan patlamaları, korsan gemisi bir kayak ve tren keyif aldım.
  Bir devam filmi olmasına rağmen 3 Kar Kraliçesi diğer bölümlerinden bağımsız ve öncekilerin izledim yoksa hiç bir sorun olmadığını da sevdiğim şeydir. Bu bölümü izlemeyi başlatmak ve keyfini çıkarın önceki hikayelerini bilmeden.
  İyi ve kötü arasındaki ve herkes ilişkilerini Hazine gereken hikaye hayati şeyler anlatıyor animasyonun mesajı gelince: bir aile olmanın önemini, seçim herkes yapar. Animasyon filmleri araziler bu şeylere dokunmak bu temalar çocuklarımız için önemli ve iyi. Son dövüş sahnesi çok etkileyici ve kötülüğü mağlup oldu.

  Kar Kraliçesi 3 müziği etkileyici olsa da zayıf noktalar olarak yoksun olduğum şey bazı iyi ezberlemiş ve akılda kalıcı şarkı.

  Rus animasyon stüdyosu Wizart ilk Kar Kraliçesi hikaye 2012 yılında ortaya çıktı. Şimdi, dört yıldır ilk prömiyerinden sonra, Rus animasyon devasa evrim görebiliriz. Grafik ve karakterleri temizlik düzeldi şimdi daha parlak renkler, daha ilginç kostümleri ve daha doğal yerleri görüyoruz. Elbette, Kai ve Gerda ilk hikaye başka bir şey kalmamış, başka bir komşu, Hans Christian Andersen masalındaki çocuklar. Yeni hikaye gençler büyümüş, daha zor huylar edindiği, ailesini kaybetti, ama şov dünyasının büyük bir deneyim kazanmıştır. O zaman, tahmin edileceği gibi, kardeşi ve kız kardeşi yolları ayrılmış. Kai hareketli bir downshifter – korsan bir sanatçı oldu oysa o, herhangi bir kız gibi, Rollan adlı kalbinin yanı sıra yeni adamı takip etmeyi seçti. Her iki aile bölümü ve aşırı merak tehdit altında bütün Troll Ülkenin yerleştirilir. Tüm Rus başyapıtları, bu biraz ileri gitmiş gibi Hollywood senaristi Robert Lence ve Komedi Kulübü Haritayı yıldızların katılımı çok faydalı olduğu ortaya çıktı film komik ama bazen oldu, bunu belirtmekte yarar var. Ayrıca Rus animasyon yurtdışında da ilginç hale geldiğini işaret edilmelidir: Kore, Ortadoğu, Bulgaristan, Türkiye ve ülkelerde bültenleri 2017 başında planlanıyor. Kar Kraliçesi ve film izlemek çok keyifli bir zaman seyirciye başarılı dağıtım dilemek istiyorum.Kar Kraliçesi devamı tüm beklentilerimi aştı bile! Üçüncü filmin ikincisi çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sonra spin – off Orm, bir kahramanı olarak Gerda tekrar görmek çok güzeldi. – nasıl bakışları değişti ne kadar görmek çok güzeldi. Belirgin bir şekilde büyüdü ve o gerçekten Disney güzel prensesler arasında yer almaktadır. Senaryo, Robert Lence – Amerikan animasyon gerçek bir usta olduğunu ve büyük bir sürü proje üzerinde çalıştı kendi yaratılış sürecine dahil oldu. Bu işbirliğinin sonuçlarını görmek kolaydır: film-eyleme gerçekten iyi – kesinlikle olacak ne bıkmak ne de film sıkılıyorum lirik duraklar ve nefesi iyi bir hız ve değişim satın aldı! Yazarlar değerli bir ailesi ve hayattaki en önemli şey, hayat zorlaştığında birinin yanında olmak zorunda olduğunu bize anlatmaya çalıştı. Hiç hayatında insanlar atmalısın ve asla özür dilemek için çok geç olduğunu film de söylüyor. Film çeşitli görsel ve ses efektleri ile karışık sahneleri bol. Çığ kayaklar koymak büyü patlamaları, saf buz zırhlı bir Tren, bir gemi çok renkli dağların, patlamaları, volkanik patlama, tüm çatlaklardan sızan lavlar, aşağı gidiyor görebilirsiniz. Görülmeye değer manzarası oldukça çok! Gerçekten film hoşuma gitti ve çok zevk almanı istiyorum!Kar Kraliçesi 3

  Gelenekler Rusya için çok önemli. Onlardan çok fazla yoktur, ama her biri çok sıcak ve rahat. Nasıl geri 2012 yılında, ilk Kar Kraliçesi filmi bir kez yetişkinler kadar büyüye inanıyor ve onun devamı görmek dileğiyle… Zaman geçer… Yani, 2016 sonunda, serinin üçüncü filmde zaten serbest bırakıldı çocukların kalbini kazandı belirdi – animasyon.
  Bazı insanlar bunu önceden görmüş, Diğerleri hep şöyle bir şey hayal kırıklığına almak için biraz korkuyoruz biraz endişeli idi. Neyse ki, bu olmayacak ama baştan başlamak istemedim.
  Bir sürü insan zaten bu filmi izledin ya da diğer yorumları okudum arsa söylüyorum, yeniden bir anlamı yok. Seninle yerine izlenimlerimi ve duygularımı paylaşmak istiyorum.
  Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz
  Karakterler büyümüştü olmasıydı en çok hoşuma giden şey, herkes karşılaşmanız bence bu sorunlarla karşılaşıyorlar, ve iyi ve kötü arasında gerçekten çok zor bir seçimle karşı karşıya kaldı. Daha fazla drama ve karakterlerin iç duygularını ihtiyacım vardı sanırım, ama gerçekten iyi telafi resmin kendisi. Seyirci tüm film boyunca parlak renkler ve muhteşem doğa sahnelerine saatler, neden en başında onu tanımasaydım ben Kar Kraliçesi 3 Rus bir film olduğunu tahmin edemezdim düşünerek kendimi yakaladım.
  Ayrı ayrı müzik bahsetmek istiyorum. Müziği çok olumlu ve sonra uzun bir süre insanın aklında kalıyor.
  Kısacası, Yeni Yıl ve Noel ruh hallerini uzun süre devam etmek isteyenler için , iyi vakit geçirmek ve sihirli masal dünyasında olmak isteyenler için film tavsiye edilir.Karlar Kraliçesi 3

   

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Anna Khilkevich
  • Oyuncu Anna Shurochkina
  • Oyuncu Ivan Okhlobystin
  • Yönetmen Aleksey Tsitsilin

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz Türkçe Dublaj 1080p Full Tek Parça HD İzle