• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Karanlık Yaz Dark Summer Turkce Altyazılı 720p ABD Donmadan HD İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 129 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 81
  • Tarih:

  Karanlık Yaz Dark Summer filmi 2015 4.1 720p 2015 ABD 720p Turkce Altyazılı Dark SummerKaranlık Yaz Dark Summer filmini izlemek için buradasınız. Yorum yapmayı unutmayınız. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Karanlık Yaz Dark Summer -Turkce Altyazılı FULL HD İZLE.

  İlk 38 dakika zevk alın size bir şeyler hissediyor Karanlık Yaz Dark Summer Turkce Altyazılı 720p ABD Donmadan HD İzle gibi evin etrafında karakteri izleyen kamera. Yavaş çekimde bir şey izlerken ve film izlerken ne demek istediğimi anlayacaksınız.

  Karanlık Yaz Dark Summer Turkce Altyazılı 720p ABD Donmadan HD İzle

  Karakterler donuk görünüyor ve orada oturup keyif yapmak için filmde bir şey yok gibi görünüyor. Sonunu izlemek ile bile bu filmi izlemek vakit rahatsız hissediyor durdu.

  Ben filmin sadece yarısı izlerken bir daha gözden Karanlık Yaz Dark Summer Turkce Altyazılı 720p ABD Donmadan HD İzle geçirme haksızlık olacağını düşündüm filme dönmüş. Hala sıkıcı ve daha rahatsız bile duygu yürüdü.

  Daniel ilk olarak, hiçbir ebeveyn denetimi var mıydı? Bu filmi birkaç gün yayılmış, ve tek bir yetişkin o evde Peter Stormare – şartlı tahliye memuru hariç.

  Oyunculuk çok iyiydi, özellikle hiç duymadığım insanlarla düşük bütçeli bir film için. Ama Prison Break gibi pek çok şey Peter Stormare gördüm. “Söyle ona, John Abrussie söylemek hoşça kal!” hehe ben hiç korkutuyor olmadığını söylüyor. Ama sonunda bu 4 yıldız verdim beklenmeyen bir gelişme oldu. İyi oyunculuk olduğu halde, sıkıcıydı. Filmin sadece son 2 dakika unutulmaz, Karanlık Yaz Dark Summer Turkce Altyazılı 720p ABD Donmadan HD İzle benden yüksek bir reyting alacak. 4 yıldız biraz yüksek olabilir. İzleyin ve kendiniz karar verin. Hiç tavsiye etmem.

  Bu film çok güzel, eğlenceli, katlanmış bir sürü vardı ve gerçekten beklenmedik bir şeydi. Şu anda oturur bu 4.3 den çok daha iyi. Oyunculuk iyiydi, hikaye iyiydi ve üretim değerleri yüksektir. Buna sebep olan takım tarafından daha fazla görmeyi umuyorum. Soundtrack ve ses üretimi özellikle güçlü. Görsel efektleri özellikle çok fazla dijital CGI dahil değiller çünkü yapılır. Bu film korku/gerilim tarzında ele geçirdiler ‘sinsi’/’kötü’/’paranormal activity’ tarzı filmlerde güzel bir mola oldu.

  Karanlık Yaz İzle

  Film ekipleri sık sık IMDb (bunun gibi) son derece olumlu eleştiriler sonrası, herhangi bir şekilde bu film üretiminde yer olmadığımı yapmak istiyorum, ne de tanıdığım biri. Eğer ben bu kadar yavaş oldu ama verilen o olmasaydı daha yüksek bir notu verirdim, dikkatimi tuttu ve beklemeye değer oldu. Oyunculuk çok iyiydi. Düşük bütçeli filmlerde görmüyor musun her zamanki garip anları. Daha korkunç görünmeye çalışarak anı bozuyor o dolaptan atlama aptal kedi, ya da müzik. Bazı sahneler beni şaşırttı. Gördüğüm  Karanlık Yaz Dark Summer Turkce Altyazılı en iyi korku filmi miydi? Hayır, ama ürpertici ve endişeli olduğunu hissettim. Bazı gore, ama pek neşeli bir şey, bu tasarıyı doldurmak mümkün değilse bir leke. Eğer psikolojik gerilim içine daha iseniz, bu sizin için. Kredi sonuna kadar izlemek emin olun. Sonuçta, oldukça eğlenceli bir korku filmi. O bir saat ver!

  Çok küçük bu küçük bağımsız tür filmler gelince beni mutlu etmek için alır. Pek çok izlerken zevk aldığım film bile değil. Bu gizli mücevher aramak eğlenceli. Çuval erik gibi küçülecektir çok güzel bu filmi bulabilir, çünkü çok kötü bir film izlerken berbat olabilir, ama bu Karanlık Yaz riske değer.

  Avın bir parçası çünkü eğer film kötü olsa bile, yine de hoşuma gidiyor.

  Karanlık Yaz, ancak, çöp oldu. Sıkıcı, hiçbir komplo, kötü oyunculuk. Sadece bok. Bu karakterlerin adlarını bile bilmiyordum. Ya da neden gittiğini hiçbir açıklama yoktu. Super-dooper korkunç bir hoodie ile sadece bir super-dooper korkunç hayalet.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Grace Phipps
  • Oyuncu Keir Gilchrist
  • Oyuncu Maestro Harrell
  • Oyuncu Peter Stormare
  • Oyuncu Stella Maeve
  • Yönetmen Paul Solet

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Karanlık Yaz Dark Summer Turkce Altyazılı 720p ABD Donmadan HD İzle