• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  John Wick 2 Türkçe Dublaj 1080p ABD Donmadan HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 354 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 122
  • Tarih:

  John Wick 2 Türkçe Dublaj 1080p ABD Donmadan HD İzle

  Bu film Baba olmak için tasarlanmıştır. Çok sık bu gün kitlelere standartları tam olarak aynı set, içerik, tarz, stil ve niyet gibi şeyler göz ardı ederek göre tüm filmler hakim eğilimi gibi görünüyor. Sadece belirli bir film yararları göz önüne alındığında dikkate bunları almak zorunda. Eğer o tür filmleri ve diğer tüm filmlerin aksine benzer filmlere göre onları yargılama, aslında elma ve armutları karıştırıyorsun.

  John Wick 2, sadece anlaşılabilir bir film zevk vermedi. Ama sonra, muhtemelen herhangi bir aksiyon filmi tadını çıkarmıyorsun. Çünkü John Wick saf, iflah olmaz, katıksız bir aksiyon filmi. Başka bir şey gibi değil, ve son derece iyi olduğu için yapılır. İnsanlar filmde şiddet şikayet gördüğüme çok şaşırdım. Ne o girmeden beklenen olabilirler mi? The King’s Speech? Sadece anlamıyorum. Eğer iyi bir aksiyon filmlerini sevmiyorum, ama gitme ve sonra harekete çileden ve tam bir aksiyon filmi sağlamayı vaat ne teslim eden, hayal kırıklığına uğramış ve sevmediğin önceden biliyordun.

  Filmin “gerçekçilik” şikayet eden nitpickers daha da kötü. Böyle bir film gerçekçi olması gerekmiyor. Şık kaçma içinde barındırıyor. İşte tüm mesele bu. Hepimiz John Wick gerçek dünyada var olması mümkün gibi yetenekli ve belalı biri olduğunu, ancak ilk etapta filmlerin tüm nokta gerçek dünyaya çıkın. Ne kadar sıkıcı sinema her film bu aptallar ısrar ne en “gerçekçi” şey her zaman bir şey ama gösterseydi ne olurdu? En iyi filmler genellikle heyecan verici, olağanüstü, yaratıcı şeyler göster. Eğer bir film kuralları kendi dünyanın verdiği yer ışıl ışıl tutarsız sarsıcı olabilir anlıyorum ama bir filmin dünya gerçek dünya kuralları ile mükemmel bir uyum içinde olmadığını şikayet etmek çok saçma.
  John Wick 2 Türkçe Dublaj
  Sonuçta, John Wick bir görsel olarak ilginç, yetkin hazırlanmış, ve en önemlisi, film eğlenceli. Oraya bunun için benim tüm beklentilerini karşılanıp veya aşıldı. Neden? Beklentilerimi film John Wick türü için uygun olduğundan. Eğer senin de varsa, güvenle söyleyebilirim de keyfine varacaksınız.Hikaye John geri gölgelerin içine eski bir birlik tarafından sürüklendiğini oynanacak. Eski yoldaşı için kan yemini borçlu. Kim kiralık katil kiralamak için değerli olan bir suç örgütü alaşağı etmeye kararlı. Desteklemek için güçlü bir oyuncu kadrosu ile güçlü bir hikaye. Serinin ikinci bölümde hoş bir sürpriz oldu. Ciyaklıyor için Hollywood Sicili göz önüne alındığında özellikle. Çoğu filmlerde bu gün eksik gibi görünüyor bir özelliği, güçlü bir kötü adam olduğunu. Ve hikaye iyi olduğu kadar, sinsi olduğu kadar tehditkar olan Winston gibi McShane canlandırdığı karşılaştırıldığında sönük kalmaktadır.

  Bunun üzerine bölüm 2 ver Fitil derinliği oluşturur ve ilk taksit içinde inşa katmanları var. Birkaç klişe için eleştirilmesi mi? Tabii ki, daha tekrar film değil. Yaptığı bu yapılan ilerleme Chad Stahelski göz önüne alındığında, bunun bir üçleme dönüşürse, ve tamamen samimi biri olmasına şaşırmam, umarım.

  John Wick 2 Basitçe söylemek gerekirse, bu film büyüleyici, heyecan verici ve harika. Hikaye taşır iletişim, dövüş koreografisi, yol, karakter, karizma, hepsi ve çok daha fazlası birlikte bu başyapıt sunmak için birleştirilir. Assassins başka bir dünyada yaşıyoruz, başka bir zihniyet ile, insanları anlamadan gibi harika bir akış, 90’ların ve Yeni Yüzyıl arasında bir füzyon sağlamak. Sadece bir tavsiye senin için de ben bu filmi izlemek istiyorum, bunu yaparsanız, o zaman bunu mahvedecek hangi bir beklenti oluşturmak İstemiyorum. Bu film kendi akışı ve hareketi, çok açık bir zihinle izlemek ve eğlenin.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Common
  • Oyuncu Keanu Reeves
  • Oyuncu Laurence Fishburne
  • Yönetmen Chad Stahelski

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "John Wick 2 Türkçe Dublaj 1080p ABD Donmadan HD İzle"

  1. Muhammed 22 Şubat 2017 14:58

   Macera | Aksiyon Filmleri Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım John Wick 2 Türkçe Dublaj 1080p ABD Donmadan HD İzle Muhammed Aksaray

  John Wick 2 Türkçe Dublaj 1080p ABD Donmadan HD İzle