• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  John Doe Vigilante Full HD İzle- John Doe: Vigilante Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 98 views
  • Yorum: 2 yorum
  • Süre: 93
  • Tarih:

  John Doe Vigilante Avustralya filmi 2014 6.6 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. John Doe Vigilante -John Doe: Vigilante Keyifli seyirler.

  Bu filmi çok sevdim, çoğu olan diğer olumlu yorumları oku.

  Bunlardan biri ana sayfada olur bu da en faydalı oranları var, bir inceleme yararlı olup olmadığını oy veren insanlar olarak, IMDb benim deneyim ile gösterir.

  Henüz bu durumda değil. Yararlı buldukları ilk bu film sayfasına geldiğimde, ana inceleme 7 2 negatif olanlardan biriydi, ve 2, 6 kişi oy verdi. Ben de diğer olumsuz eleştiri değil, yardımcı olarak seçti.

  Zaten değişikliği etki olsalar bile oy benim henüz sayılmaz şimdi dakika incelemesi ana sayfada (2) Daha sonra, ama diğer daha olumsuz bile inceleme 45 12’si yararlı bir değerlendirme ile… (bütün numaralarım 1 tarafından devre dışı)

  38 25 yararlı bulgu 10 / 10 ile ilgili bir inceleme 16 olumlu eleştiri, 1 ve 1, 4, 3 a 13.

  Açıkça balık oluyor burada, bir şey kanunsuz bir ayaklanma korkuyorlar? Ya da belki Bamber istenenden(s) cinsel iyilik verilmesi karşısında bazı Hollywood fatcat yumrukladı. Bamber iş flak aşırı miktarda almak gibi belki de. Hayır Hopkins, ama en azından yetenekli bir aktör hiç şüphesiz.

  Eğer herkes bu Gözden görmek bile merak ediyorum… önizleme vurgulanan sadece yazım hatasını henüz bu dalgalı kırmızı da altını çizdi iyilik “Bamber adı ve Kanada yazım göstereceğim girdikten sonra” fatcat”…
  Bu gerçekten şaşırtıcı, sadece biraz zaman geçirmek ve rahatlamak istedim, bu film için büyük beklentilerim yoktu ama gerçekten çok düşündüm.

  **Biraz burada ertelediği, film bitti *yansıtan olsun * * *

  Bütün kanunsuz soru zaten sadece yüz kitap gibi bir daha yapmalıyım john ve Jane gibi. Eşek ateş ve insan olarak birbirimize yardım etmeliyiz, komşu*t çocuğu sh atıyor, bir şey yap, seni yalnız bırakmak ile arkadaşlarınıza almaya korkuyorsan biliyoruz. Eğer bir grup insan görürseniz diğerlerini rahatsız etmek bir şeyler yapmak, durdurmak ve diğerleri üzerine yardım için çağrı. Elbette makul olmalı, birbirimizle kavga 4 kişi olduğunu ve yardım etmek için, fedailer zaten ayrılıyordu, yani fedailer Savaşı kırmak ve gerisini polis halletsin bakalım kim olduğumu bilmiyordum çünkü ben bir şey yapmadım burada kavga gördüm. Sadece ikisi arasında bir kavga gördüm, onları ayırmak için yardım ettim. İnsanların çöküşü gördüm ve eve kadar onları takip etti. Bu vatandaş olarak bizim görevimiz, halk olarak, insan olarak f****g*** eğer adaletsizlik görürseniz bakım” tüm “f gitmeden birbirimize yardım etmek ve bu dünyaya katkıda bulunan insanlar.

  * yan izleme *bitti * *

  İlginç bir film olduğunu bunun yanı sıra, bazı çok ilginç noktaları vardı. Bu gerçekten beni ilgilendiren konular çünkü film gerçekten çok şaşırdım ve güçlü duygular ile beni doldurmak için başardı. Bu ilham verici bir film olduğunu ve diğer insanlara ilham verir umarım. Şimdi bu inceleme ile muhtemelen düşünmek beni düşünüp bu filmi seveceksin aynı şekilde hissediyorum.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Daniel Lissing
  • Oyuncu Jamie Bamber
  • Oyuncu Lachy Hulme
  • Oyuncu Paul O'brien
  • Oyuncu Sam Parsonson
  • Yönetmen Kelly Dolen

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  2 yorum "John Doe Vigilante Full HD İzle- John Doe: Vigilante Turkce Dublaj 1080p"

  1. Ahmet 18 Şubat 2017 23:32

   Gerilim Filmleri Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler John Doe Vigilante Full HD İzle- John Doe: Vigilante Turkce Dublaj 1080p Ahmet Van

  2. Tuğçe 2 Mart 2017 22:10

   Gerilim Filmleri Slm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım John Doe Vigilante Full HD İzle- John Doe: Vigilante Turkce Dublaj 1080p Tuğçe Kırşehir

  John Doe Vigilante Full HD İzle- John Doe: Vigilante Turkce Dublaj 1080p