• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Jason Bourne Full HD İzle- Jason Bourne Turkce Dublaj ABD 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 83 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 123
  • Tarih:

  Jason Bourne ABD filmi 2016 6.8 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırJason Bourne filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Jason Bourne -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Orijinal Bourne Üçlemesi sadece iyi değil, süper oldu. Orijinal gördüğüm en iyi casus Üçlemesi ve özgün yayın beri bu dizi dört ya da beş kez her filmi izledim aslında utanmaz olduğumu benim kemer altında 1200 bazı yorumları burada üst düzey bir hakem olarak birden fazla kez söyledim. Hikaye, form ve etkisi bir adrenalin, mükemmel bir karışım.

  Damon sadece yürüyen ve kameraya gülümseyin bir servet teklif edilmiş olduğu çok açıktı, ama yine de sağlam bir film, harika bir senaryo olduğunu reddetti nerede 2012 bile Bourne Legacy … bir özellik, dikkat tutulan ve Renner iyi bir iş yaptı.

  Ancak, 2016 Jason Bourne gördüm şimdi, yardım edemem ama Damon Eski katılmak yerine geri 4 yıl sonra açıkça artık sevdiği bir kısmı sokulmuş değil tercih ederdi bir üretim olması kabul ettiğini istemem.

  Demek ki, gerçekten eğlenceli bir film izlemek ne kadar benim kadar yapıldı NEDEN umurumda değil “saf” yorumlar, yönelirler?

  Jason Bourne Full HD İzle- Jason Bourne Turkce Dublaj ABD 1080p

  Jason Bourne herhangi bir gerçek fan Ültimatom sonra bir sonraki Plymouth Fazlalık adında gerektiğini Matt Damon dedi biliyor. Haklıydı! Hikayede aptal ve tembeldir. Yönetmenlik de tembel. Özel efektleri iyi. Bourne artık titiz bir planlamacı, onun eylemleri gülünç pervasız ve yaşadığı çevreden merak yapar!!!!! CIA tarafından kullanılan teknoloji ya da bilim bile teknoloji hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar tarafından hayal fantezi teknoloji, muhtemelen CIA tarafından filmin ilk birkaç dakika içinde kullanılan programlama dili güleceğini, ve sadece oradan daha saçma oluyor. Bu film aynı zamanda çok zengin ve meşhur işletmeler için bir reklam aracı olarak hizmet vermektedir, ve iş adlarını gösteren bu sahneler çok acı uzun ve sıkıntılı oluyor. Hikayede de bu özel çıkarlarına hizmet etmek için vardır.Onu görmeye git ve tam olarak neden bahsettiğimi anlarsın. Genel olarak, bu işe yaramaz görmek için zaman, diğer insanların zaman ve para israf etmeyin.

  Bu filmi bir saat sonra bırakıp 2 saat sonra kendimi öldürmek istedim. Matt Damons Bourne serisinin dönmek için çok çıkıldı ben Bourne büyük bir hayranıyım. Ayrıca kötü adam olarak Tommy Lee Jones ve Vincent Cassel taze yüzü ne ters gidebilir öyle değil Alicia Vikander yeni yüzü oldu. Eğer kapalı kask takan tek bir kişi sinemasının bu yıl en büyük hayal kırıklığı kalır çıkmadan düşünebilirsiniz bu korkunç senaryo, bir komplo varsa ortaya çıkıyor.

  Jason Bourne Full HD İzle

  (Söyledi, Damon yeminini bozdu ve geriye sadece para için geldi “farz etmek” var. Ve Greengrass yalnızca çok yazılı bir kredi alabilir eğer o kamera bir kez daha ele geçirmeye karar verdiler. Ugh!)

  Yani, eğlence demişken, bu filmde neredeyse hiç yok. Senaryo dağınık. Eylem ve onun kamera-çalışma becerilerini sergileyen temizlemek amacıyla yönetmen tarafından yazılmış, üstten bağlantı kurmak için bir girişim yoktur.

  Senaryo bu gibi orijinal Üçlemesi — aşık izleyiciler bile Bourne olması gereken biri kendilerini sürekli hatırlatmak zorunda o kadar kötü ki, ne onu motive etmek gerekiyordu.

  (Orada burada önemli olan kısım da cabası. Amerika’nın en çok ARANAN ADAMI kendi adıyla bilgisayar “tamir” olacağını önceden kesin olarak gümrük girmeye çalıştı bunu fark eden bir tek ben miyim? Unutmayın, serinin ikinci filmi, bu tahmin asla ve asla hata yapan “bir adam.” Bu filmi yapmayı kabul etmekten başka.)

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Alicia Vikander
  • Oyuncu Julia Stiles
  • Oyuncu Matt Damon
  • Oyuncu Tommy Lee Jones
  • Oyuncu Vincent Cassel
  • Yönetmen Paul Greengrass

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Jason Bourne Full HD İzle- Jason Bourne Turkce Dublaj ABD 1080p