• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Ithaca 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 113 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Ithaca Ithaca filmi 2015 5.6 1080p full olarak izlemeniz için hazırYine karanlıktan selamlar. Kaynak Pulitzer Ödülü, 1943’te romanı “İnsan Komedi” yazar William Saroyan kazanıyor; ve Meg Ryan, (hayalet bir cameo) Seattle co-star Tom Hanks, Sleepless in onu tekrar bir araya geldi-zaman ‘Amerika’nın Sevgilisi’ bir ilk yönetmenlik denemesi. Bu sulu maddeler için, beklentilerimizi biraz yüksek eğer müsaade edemeyiz.

  Bir izleyici olarak, messenger işini sıklıkla ergenliğe eşlik eden hayal kırıklığı hızlandırır (Alex Neustaedter) genç Homer McCauley duygularını anlamak çok kolay. Homer daha çok öğrenir daha sofistike hale Ithaca 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle gelirken, her ardışık sıra ile hayal kırıklığına hissediyorum. Eric Jendresen uyarlanmış senaryo hiç bir yön alır ve yerine küçük aracılığıyla takip ile Roman çok sayıda parça ile bizimle alay ediyor.
  Genç bir çocuk masumiyeti, eski bir evlat, yetişkin gösterir, ve eve sağ savaştan dönecek olan oğulları anneler için telgraf getirmiş gibi gerçek hayat farkında olmak ortanca oğlu Homer. Hayatın acısını görür gibi Homer büyür.

  Ithaca 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle

  Grogan adlı yaşlı bir adam telgraf türleri alır. Bay Grogan ailelere toplum içinde bu Bilgi gönderme acısı ile baş yardımcı olmak için içer.

  Savaşın bize etkisi olabilecek bir film nasıl bize gösteriyor. Savaş cephede hayata devam etmeye çalışıyorlar gibi evde de oldukça zor olabilir olduğunu fark etmenizi sağlar.
  (Çok kısa Tom Hanks bir hayalet) Homeros’un babam yakın zamanda vefat etti ve ağabeyi Marcus ile (Meg Ryan ve Dennis Quaid Jack, oğlu savaşta Quaid kapalı), Homer kendisi üzerine (Meg Ryan) aziz ve melankoli annesine destek olmak için bir işin altına alır, (Christine Nelson) ablası Bess onun küçük kardeşi, enerjik Spencer’in Howell) Ulysses. (Hamish Akar) Tom Spangler tarafından işletilen ve ihtiyar (huysuz ve sık sık sarhoş) Willie (Sam Shepard) yerel telgraf şirketinde işe ne zaman gelmiş geçmiş en iyi bisiklet habercisi sözü verdi.

  Savaş zamanı olmak, telgraflar Homer bazı alıcı son anne-babalar için en kötü haber vermek zorunda. Film ilerledikçe, ışık yavaş yavaş Homer’ın bir zamanlar parlak gözleri dışarı görüyoruz. -Babası-şekil Willie brusquely “14 yaşındasın ona söylediğinde yaş boy iyi-geliyor hızlandırılmış bir adamsın! Seni böyle yapan bilmiyorum.” Filmin en dokunaklı Ithaca 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle an ve en yakın gerçek bir tema olsun.

  Mektuplar, Homer büyük kardeşi Marcus dünya anlayışı katkıda bulunmak ve harf okuma hikaye anlatma amaca hizmet alır. Film asla tam olarak karakterleri ile bağlanabiliyor olduğumuz nostaljik ve idealist, ama çok amaçsız. Forrest Gump annesi daha doğru, daha az teklif bile almış olsa Homer tanıdığım en iyi insan olarak annesini beyan ettiğinde hazırlıksız yakaladı. Ithaca, Ulysses, ve Homer … bir şey eksik gibi mitoloji bağları, eve önemi gibi, ama her zaman hissettiriyor kaçırmamalıyız.

  Ithaca

  Kitap ne de yönetmen hakkında hiçbir şey bilmeden izledim bu film hakkında yorum yazmak için var. Başından sonuna kadar, İkinci Dünya Savaşı’ndan bu filmin özü artı heartbreak hissettim. Ayrıca oyunculuk mükemmel olduğunu düşündüm. İsteyeyim tam olarak babası ölmüştü ama filmde hala ilgimi tuttu ve kalbim kadar sadece filmin sonunda düşüncelerimi bir süre sonra dinlenmeye battı nasıl gözümün. Meg Ryan aslında yönetmen olduğunu öğrenmek Ithaca izle için o olsaydı, Angelina gibi kömürlerin işe alet olur ve ne yazık ki doğru olsaydı merak etmemi sağladı. Bir kadın ne yapmaya bu gün ve bir yönetmen olarak ona değer kanıtlamak için bir yaş var mı? Zaten IMDb Puanı, zamanında, sadece bunu düşünüyorum. Aferin Meg!Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Ithaca -Ithaca Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Alex Neustaedter
  • Oyuncu Hamish Linklater
  • Oyuncu Jack Quaid
  • Oyuncu Meg Ryan
  • Oyuncu Sam Shepard
  • Yönetmen Meg Ryan

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Ithaca 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle