• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Forsaken — Redemption 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 91 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre:
  • Tarih:

  Forsaken Redemption Kanada filmi 2015 6.3 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırForsaken Redemption filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Forsaken Redemption -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Virunga Ulusal Parkı, Kongo eşsiz doğal güzellikleri bir yerdir. Harika hayvanlar ve bitkilerin bir bolluk ev sahipliği yapmaktadır ancak bu kadar sık bir şekilde onu tehdit eden çok ciddi sorunlar var. İnsan şiddet, yolsuzluk ve sömürü yeri. Özellikle iki farklı grup, M23 ve SOCO Uluslararası tezgah olduğunu felaketler. Eski Kongo Hükümeti ve ikincisi ile devam eden bir iç savaş yürütmektedir şiddetli bir isyancı kuvvet petrol arama konusunda uzman olan İngiliz enerji şirketi vardır. Hem M23 ve SOCO kendi yöntemleriyle park işgal ve orada ne var, orada yaşayan çok az kişi bu flora ve fauna korumak için ayarlanmış olan yasaları çok ilgili görünüyor. Hiç böyle bir şey ile ilgili olması beklenebilir eden paramiliter bir örgüt olarak M23 durumunda pek de şaşırtıcı görünüyor, ama eğer bir şey daha endişe verici görünüyor kim daha meşru büyük iş SOCO. Rüşvet bir kampanya karışmış, infazcılar gibi M23 kullanan var aslında keşfediyoruz. Büyük para, tüm yoksul bir ülke üzerinde yürür ve finansal kar peşinde, onların hiçbir değeri görememeleri doğal bir boşluk yok sayar çok karanlık bir durum.

  Birçok yönden parkın sembolü dağ gorilleri. Virunga serbestçe doğada yaşadıkları dünyadaki en son yer ve korunan bir türdür. Bu, tabii ki, pişiriciler üst maymunlar öldürmek ve zorla satış için genç adam kaçırma durmuyor. Ayrıca sadece bu Parkı koruma için, ilk etapta korunmak için bir neden yoksun bir yer yapmak Virunga için çalışmak ve gördükleri her şeyi yok etmek için bir girişim bu muhteşem hayvanları öldürmekten park düşmanı durdurmak. Korkunç alaycı bir durum. Belgesel genellikle neredeyse drama bir film gibi oynar. Genellikle insanlar hakkında sabit çevreyi kurtarmak için çalıştığını duyduk ama insanlar tam anlamıyla bu sorun için mücadele hayatlarını koyarak tanık oluyoruz Virunga. Bu çevreciler, iyi adamların kim olduklarını çok açık olduğu kanlı bir savaş için cepheye. Son on beş yıl boyunca, 130 park rangers Virunga koruma öldürüldü. Bir ay bir ölüm off uzak değil ve bu cesur insanlar aşırı bağlılığı gösteriyor.

  Filmin başlıca dört tür cesur ruhlar üzerinde duruluyor. Park çalışır ve korunması için kendini ayırıyor kim Emmanuel de Brüksel Kuzey, Belçika polisi. Silahlı kişiler tarafından iki gün SOCO karşı delil dosyasında verdikten sonra vuruldu. Neyse ki o kurtuldu ve doğruca işe gittim. Ayrıca günlük olarak ateş hattında kendini koyan Emmanuel park rangers Rodrigue, bir tane var. Rüşvet taktikleri göstermek için de film için gizli gider. Aynı şekilde, Melanie, Fransız serbest gazeteci, aynı zamanda kurumsal dahil SOCO insanların görüşlerini ortaya çıkarmak için gizli gider. Ve son olarak dört genç goriller Andre, the guardian, pişiriciler tarafından sahipsiz kaldı. Hayvanlar için özveri dokunmadı ve o, tüm niyet ve amaçlar, kendi ana. Geri goriller ve Virunga kendi özünü bizi bağlar.

  Bu bilinen olmayan bir konu hakkında çok güçlü bir belgesel. Preachiness önler ve sadece bize bir şeyler gösteriyor. Çok ciddi bir işaret yaparken yönetmen Orlando von Einsiedel malzeme işler o kadar çok kredi almış ve ilgi çekici bir şekilde sunar. Şaşırtıcı, çok cesur,-the-fly görüntüleri, aynı zamanda parkın güzel oluşur görüntüleri ile birleştirilmiştir. Zaman sinematografi aslında oldukça çarpıcı. Bu çok güzel de bir şey hakkında çok acımasız sömürü ama tek bir film olarak bu yaklaşımı kabul etmek mantıklı.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Brian Cox
  • Oyuncu Demi Moore
  • Oyuncu Donald Sutherland
  • Oyuncu Kiefer Sutherland
  • Oyuncu Wesley Morgan
  • Yönetmen Jon Cassar

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Forsaken — Redemption 2015 Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle