• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 189 views
  • Yorum: 2 yorum
  • Süre: 133
  • Tarih:

  Fantastic Beasts and Where to Find Them ABD filmi 2016 7.9 1080p full hd olarak izlemeniz için hazırBir hayal kırıklığı. Harry Potter eğlenceli ve büyüleyici bit bu film dışında bırakılmıştır. Son derece J. K. Rowling’in işi seviyorum, bu yüzden söylemek zor.

  Arsa-bilge, her şey birbirine girdi. Büyülü yaratıklarla dolu Newt ve bavulunu oluyor önemli şeyler için yan bir arsa var. New York’ta bir seherbaz bir gencin içinde ortaya çıkan güçlü ve tehlikeli büyülü bir güç aradığını gerçek bir hikaye. Planı: genç silah taşıdığı yıkıcı enerjiyi, sanırım. Bir Fantastic Beasts and Where to Find Them thunderbird (ulaşım için çalışan Newt Scamander, girin.) serbest bırakmak için kaçırıyor, Arizona. Seherbaz ve genç hedefi ile dolaşmış olurken New York’ta Newt diğer yaratıklar kaçmak ve hepsini bir araya getirmek, hepsi var.

  Fantastic Beasts and Where to Find Them

  Arsa iyi geliyor, ama entegre değil. Karakterler pek bir şey eklemek istemiyorum. Sidekick baker oldukça sevimli olsa da, Queenie ile bira romantizm ile birlikte. Newt bir karakter olarak biraz ince. Eddie Redmayne iletişim de zor zamanlarda onu anlamak için yapılan mırıldandı çıkıp eğilimindeydi. MACUSA gibi birkaç kısaltmalar ve tuhaf kelimeler atmak ve daha fazla karışıklığa yol açmaktadır.

  Tamamen, film hikaye hatları sıkın ve Newt ve Hayvanat Bahçesi onun odaklanmış bir hikaye Fantastik Hayvanlar yapmak, elimizde ne kaldı yerine daha fazla çalışma Fantastic Beasts and Where to Find Them ihtiyacı.

  İnanılmaz bir film, yine yaptılar! (Johnny Depp Grindewald alışmak zaman alır gibi,görsel efektler muhteşem ve film olmak dışında her şeyi olmasına rağmen) oyuncular harikaydı. Bunu izlerken film çok güzel anlar vardır, yeterince mutlu ve komik henüz ciddi ve MÜTHİŞ bir mizah var, çok güldüm ve çok) aşk, AŞK, AŞK BU FİLM herkes yaptığım ve daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyorum!!! Ayrıca, gerçekten “bize süt için” çalışmıyorlar gibi hissettim ben Potter serisinin devam etmek, ancak bunun yerine Harry Potter kitap/film için pek çok bağlantıları olan “tek başına” film serisi yaptı çalışmadılar aslında seviyorum ama dünyadan daha muhteşem filmler hepimiz çok sevmemize vermek istiyorum 🙂

  Fantastic Beasts and Where to Find Them İzle

  JK Rowling adı bu film için bağlı bile inanılmaz.

  Harry Potter karakterleri ve hikayeyi bir disiplin ve düşünce kesinlikle bu felaket, ” the Hobbit ve pek çok diğer Hollywood yetersizliği gibi, sadece maddenin tamamen yoksun olmak ise başarılı bir franchise üzerine yükleyerek büyük kar amaçlar için uygulanan değildi.

  Ben ayrıntıya girmeden değmez bile. Onlar hakkında hiçbir Fantastic Beasts and Where to Find Them şey bildiğimiz gibi HERHANGİ bir karakter ile ilgili, ne de birbirleri ile herhangi bir gelişmiş ilişkileri var olsa sadece gerçekten sevimli bir karakter.

  Tüm senaryoyu NYC hasarın büyük olduğu gibi, yine saçma bir önerme, zarar büyülü yaratıklar etrafında inşa edilmiştir ve hiçbir tepki. Bu büyülü ve olmayan arasındaki karmaşık sınırları-büyülü dünyalar ve insanlar, çok iyi HP düzenlendiği, tamamen yoktur. NYC sokaklarında sahnelerin çoğu, aslında, 1920’lerde NYC şimdiki kadar kalabalık neredeyse iken neredeyse bir hayalet kasaba, bu aptal, dikkatsiz detay en saçma örneği. Aslında buna değer çok daha fazla belki de, bu kontrol edin.

  Fantastic Beasts And Where To Find Them Altyazılı İzle

  Ve kurşun gibi Eddie Redmayne tamamen erişilmez Fantastic Beasts and Where to Find Them oldu, konuşmasının yaklaşmıyor ve yarı kelimenin tam anlamıyla anlaşılmaz. Biri tam sonunda o kurşun karakteri, insanlardan daha büyülü yaratıklar daha yakın olduğunu kurulur filme üçüncü, ama o zamana kadar, sadece ona değer yok ya onu sevmiyorum, ama senaryoyu gerçekten onun karakterini göstermek için ileri BİR gerçek ilişki içinde verir. Kim o? Nereden geliyor? Bilmiyoruz. Her neyse, neden bir karakter, herhangi bir karakter için hiçbir duygusal bağı olan birisi için çok kötü bir seçim. Hayvanlarla ilişkileri bile yüzey seviyesi araştırdı, kimseye ya da hikaye boyunca gelişir ve seyirci karakteri hakkında bakım sağlayan her şey ile hiç bir ilişkisi yoktur. Sadece yüzeysel Arsa ile ilgili ayrıntılar verilmiştir ve hiçbir duygusal ya da insan hayatı.

  Bu tüm karakterler aynı şekilde, her biri, kabul edilir. Onlar sadece 2 boyutlu sahne, çoğunlukla, dedim, gerçekçi olarak, özel efektler burada ve orada, azgın ve kibirli eylem, büyülü yaratıkları tespit edilmeden devam etrafında merkezli bir arsa sürdürmek için.

  Fantastic Beasts and Where to Find Them Türkçe Dublaj

  Bu film için bir parlak nokta tam anlamıyla değil. Hikaye için başka bir utanç, tüm madde ve yaratıcılıktan yoksun, Warner Bros dışkı dışarı Fabrikası pompalanır. Tamamen hayal kırıklığı.

  Harry Potter efsanesi kadar yaşayacak ya da belki daha Fantastic Beasts and Where to Find Them önce bu girmeden olacak en büyük ikilem. Seriyi seven Fantastic Beasts and Where to Find Them izle ve bu çaba girişim Yates hakkında şüpheci biri olarak, Yates ferahlatıcı ve tuhaf bir film sunar Olarak rahatladım, bunu söylemek için memnunum. Elbette, aşk için geldik karakterler yok, ama karşılaştığınız yaratıkları J. K Rowling ekledi mizah ve kavrama için bu film bir izlenim bırakacaktır gerçeği ile gelecek.

  Fantastic Beasts and Where to Find Them Oyuncular

  Newt Eden, garip ve kurnaz outlook gibi epik karakterin markaları bares Doktor esrarengiz bir benzerlik olan bir bilim adamıdır. Newt sıradışı yaratıklar arıyor. Bir kaza olmasını bekleyen bavul içine dolduruyor. Çantayı uygun bir kilit dengesiz ve korkunç ihtiyacı var gibi görünüyor. New York’a gelir gelmez sokaklarda coşmuş çalıştırmak için Başlat gevşek hayvanlar izin veren Jacob Kowalski, çantasını karıştırıyor. Bir senarist olarak J. K. Rowling ilk gezisi vahşi bir başarıdır, Detay ve tuhaf bir tat için keskin Fantastic Beasts and Where to Find Them göz. “Fantastik Canavarlar ve Nerede Onları Bulmak için” epik destan onun için iyi bir kazanç olur. Eğer bir şey ispat Rowling, sunmak için daha çok şey var çünkü bizi bekleyen dört tane daha olduğuna sevindim.Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Fantastic Beasts and Where to Find Them -Fantastic Beasts and Where to Find Them Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Alison Sudol
  • Oyuncu Colin Farrell
  • Oyuncu Dan Fogler
  • Oyuncu Eddie Redmayne
  • Oyuncu Katherine Waterston
  • Yönetmen David Yates

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  2 yorum "Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle"

  1. Melisa 14 Şubat 2017 02:29

   Fantastik Filmler Mrb web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştımFantastic Beasts and Where to Find Them 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle MelisaNiğde

  2. Aleyna 26 Şubat 2017 17:45

   Fantastik Filmler selamun aleyküm sayfa inan ki iyi, facebookta paylaştım Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle Aleyna Hakkari

  Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016 Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izle