• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Doktor Strange Full HD İzle- Doctor Strange Turkce Altyazılı ABD 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 233 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 115
  • Tarih:

  Doktor Strange Full HD İzle

  Vay be! Doctor Strange inanılmaz bir mindtrip. Yalnız efekt onun beta test gibi Christopher Nolan’ın ‘Inception’ gösteriyor. Ve bu film çok eğlenceli, çok komik, bu yıl gördüğüm en karmaşık, en ayrıntılı aksiyon sahneleri bazıları var, ve uçmanın pelerin hakkında geekin’ dur edemiyorum. Bu Marvel Sinematik Evrene büyük bir giriş yapıyor Benedict Cumberbatch.

  Senaryoyu sağlamak yardımcı olan Scott Derrickson yönetmen, Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) başarılı, yetenekli, kibirli beyin cerrahı, Doktor Stephen Strange. Artık ameliyat yapamadığı anlamına geliyor aniden, trajik bir araba kazası kalıcı hasar Tuhaf ellerini bırakır. Batı tıbbı denedikten sonra, ağır bir şekilde yaralandı ve daha sonra mucizevi bir şekilde iyileşti bir adam duyar, bu farklı boyutlarda gizli bir dünyanın sırları için Doctor Strange bir yol. Eski Bir öğretim ve rehberliği altında (Tilda Swinton) Garip metafizik yetenekleri açığa ve sonuçta mistik dünya tehditlerine karşı koruma sorumluluğunu alır.

  Teknolojik zırh falan bir ürün değil, İskandinav bir Tanrı ya da bir uzaylı değil çünkü Marvel’in efsanevi sanatçı tarafından oluşturulan, Doctor Strange Steve Ditko, karakter Doktor çok benzersiz bir süper serum ne de gama ışınlarından güçlerini almıyor, ve böylece Hayret şimdiye kadar bize tanıttı bu grubun geri kalanından farklı olan ekranda inanılmaz derecede harika bir başlangıç hikayesi için yapar, çünkü bu tür bir karakter bu riski almak için Studios Marvel için tebrik ederim. Ve sadece bu konuda ferahlatıcı bir şey var.

  Muhteşem bir kadro, ne daha iyi yol bir yıldız almış olamazdı, Benedict Cumberbatch parkın dışına gönderiyor. Doktor Strange biraz ukala alır zaman, orada Cumberbatch Sherlock tutum tekme biraz görebilirsiniz. Ama Garip Sherlock hala akıl filtreleri ile onları koymak gerekir ise duyarlılık daha hızlı. Ve mizah duygusu Cumberbatch kesinlikle keskin. Bu filmde komik anlar bir ton şey var ama asla Garip o anda çözmek için eldeki sorun ya da çaldılar.

  Doctor Strange

  Bir kez Doctor Strange gördün, Tilda, bu rol için mükemmel olduğunu anlayacaksın o asyalıyım ama Tilda Swinton tarafından Eski Bir oyun rahatsız değilim, bu sözde filmin en büyük tartışma olduğunu biliyorum ama işin gerçeği. Kadın kusursuz bir oyuncu ve bir manastır olan insanlar kendilerine savaş sanatı ve felsefesi öğrenmek ayarı gibi ne zaman anlaşma pek çok açıdan, ana bilgelik ve Tilda eski “Kung Fu” dizisinden David Carradine-Kwai Chang Caine gibi kolaylıkla bunu yapan İhsan içinde benzetmeler, analojiler, metaforlar ya da vaaz – kontrol, beklenti, çünkü bunun için gerekli belirli bilgeliğini yansıtıyor.

  Mads Mikkelsen var Kaecilius, söylemeliyim ki, MCU içinde benim favorim kötü adam değil, Mikkelsen iyi bir iş yok bence ama karakteri bana uygun bir arazi yok. Ama Dormammu, film izlemek ve deyimler verilmektedir karıştı, Agamotto, çizgi roman gidin ve boşluk da bir başka önemli olan enerji ve zaman manipülasyonu ile birlikte Doktor Strange bir film eklemek için neden önemli olduğunu keşfetmek Gözü gibi olabilir ve bu gibi Garip çizgi roman Doktor Strange mümkün olduğunca çok sayıda öğeleri tanıtmak için Scott Derrickson ve co-yazar fazla kredi vermesi lazım. Ve bu filmin en şaşırtıcı itiraz, kendisini eğip binalar görmek, karakterler teleporting.. bence ne götürüyor, ve uçmanın pelerin kendi bilinci taşır, çünkü çılgınca şeyler. Gerçekten Doctor Strange bir film büyü daha fazla olamaz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Benedict Cumberbatch
  • Oyuncu Benedict Wong
  • Oyuncu Chiwetel Ejiofor
  • Oyuncu Rachel McAdams
  • Oyuncu Tilda Swinton
  • Yönetmen Scott Derrickson

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Doktor Strange Full HD İzle- Doctor Strange Turkce Altyazılı ABD 1080p