• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Denizdeki Ateş Full HD İzle- Fuocoammare Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 127 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 108
  • Tarih:

  Denizdeki Ateş Fuocoammare filmi 2016 7.1 1080p full olarak izlemeniz için hazırYorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Denizdeki Ateş -Fuocoammare Keyifli seyirler.

  15 bin kişi Kuzey Afrika’da İtalyan Adası Via arası yolda öldü. 11 Eylül saldırılarında kayıpların sayısı olarak beş kat daha fazla. Bu insanlık trajedisini ölçeğini anlamak neredeyse Denizdeki Ateş imkansız.

  Tam olarak yönetmen Gianfranco Rosi bu belgeselde yapmaya çalıştı ve hala bu. Mülteciler ile gemileri takip eden İtalyan Sahil Güvenlik ile aylarca olmalı. Ve sadece en iyi malzeme seçilen olduğu ortada, çünkü görüntüleri muazzam bir miktar atış olmalı.

  Film açıklama ya da detaylı değil. İyi bir film yapmak gerekiyordu gibi gösteriyor. Küçük bol çok şok edici görüntüler, ama aynı zamanda, ya da bir doktor ikizlere hamile yeni gelen mülteci bir check-up yapıyor kalktıktan helikopter güzel bir atış gibi neredeyse sıradan sahneler.

  Denizdeki Ateş Full HD İzle

  Ama mültecilerin sadece sahneler değil. Ayrıca küçük bir çocuğun gözünden görüyoruz ki, adada günlük yaşamı. Bu filmi özel kılan şey sakin mültecilerin, çocuk ve ailesi olaysız yaşıyor ve çaresizlik ve sefalet arasındaki kontrast. Ayrıca denizde korkunç sahneler izleyiciye biraz rahatlama sunmaktadır. Çocuk içeren bazı sahnelerin hayali bir hastalık çünkü gerçekten komik, bu doktor ziyareti gibi.

  Muhalefet coğrafi yakınlık düzenledi. Bu küçük Akdeniz adasında ada ve mülteciler hem paylaşım alanı. Ama şimdi artık değil mi onlara bakın. Adada adalılar görüyoruz ama göçmenler görmüyoruz, zaten beklenen ‘görünmeyen’ gibi görünmez, Yeni Avrupa kimlikleri vardır.

  Via sokaklarda kendi bölgelerinde kendi sınırlı boş, kaçaklar var.

  Adalılar Via, geçmişten günümüze geleceğe ayıran, zamanın doğal bir açılımı ile sipariş hayata geleneksel yaşamlarını sürdürürler. Mülteciler ve göçmenler zaman sırasını, kaotik bir halüsinojenik şimdi sıkıştırılmış dışında yaşıyor.

  Ada Kaya üzerinde köklü ve denizi ile kuşatılmıştır. Eğer değilse şanslı, ölülerse su üzerinde Seyahat, kayaların üzerine çökmesini veya Akdeniz dışarı scooped göçmenler yaşıyor. Hangi zaman Denizdeki Ateş hayatın önemli bir işaret olmaktan sonsuz hareketleri içinde sıkışıp kalırlar. Göçmenler için zorunlu bir şey bulana kadar kaçan durdurmak için ‘kaçış’. Zamanı gelince, sivil toplum kuruluşlarının istatistik derlemeleri dışında adada hiçbir iz bırakırlar Via bırakıyorlar. Oldukça sağlam varlıklardan bin 400 binden fazla geçti, hayaletler.

  Denizdeki Ateş İzle

  Görüntü basit, Rosi çekimleri çok Hareketli: deniz ve gökyüzü iki büyük encompassers oluşturan da çalışmalara yorum ve olmadan. Rossi yararlanan, ama adalılar ve göçmenler için farklı dernekler hokkabaz görüntüleri.

  Bir ada çocuğu uçuşu çile: “bize tatlı durduramadı tatlı geçtik, dağlar bizi durduramadı Dağları aştık, denize koştuk, deniz bizi durduramadı toplu şeklinde bir ayin olarak mancınık, Nijeryalı bir film yapmak için odun whittles.” Sözleri etkisini Eski Ahit, bir ruh tarafından ele geçirilmiş çölde kaybolan insanlar, bir insan çığlığı gücünü simgeliyor.

  Resimleri Rosi düzen içinde yan yana olmasa da, bir şekilde Denizdeki Ateş  yatağını oluşturan büyükanne uzun süre atış ile hayatta ve üstesinden gelmek sıkıntıyla bu ayinle listesi bağlı. Emir kesin titiz fiziksel geometri bu hareket temsil; dini onun yatak odasından çıkan aziz ve kutsal nesneleri ile yatıyordu. Bu yatak odasında uyuşukluk hissi, yansıması ve teknenin üçüncü mevki tutun boğularak ölen göçmenlerin görüntüleri bileşik, pislik ve sefalet içinde isimler olmazsa onlar belki de birçok yalan. Ölüler her yerde vardır.

  Rosi saf bir film yapmak istediğini anlıyorum. Hangi manipüle ve istismar görüntüleri olabilir dedi ya da olabilecek herhangi bir kelime etmezdi. Ama insan sesli dünyamızın bir parçası. Denizde Rosi Yangın filmsel cerrahi bir parça, görüntü klinisyen bir topluluk gibi hissettim. Rosi Via kapısını çalmış gibi sanki orada bile değildi görünüyordu. Kendini absented vardı.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Maria Costa
  • Oyuncu Pietro Bartolo
  • Oyuncu Samuele Pucillo
  • Yönetmen Gianfranco Rosi

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Denizdeki Ateş Full HD İzle- Fuocoammare Turkce Dublaj 1080p