• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Çakı Gibi Türkçe Dublaj 1080p Abd Donmadan HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 175 views
  • Yorum: 1 Yorum
  • Süre: 97
  • Tarih:

  Çakı Gibi Türkçe Dublaj 1080p Abd Donmadan HD İzle

  Yaratıcı ve özgün bir film.
  Bu film gerçekten kurallarına karşı gelmeye cüret eden büyülü bir deneyim. Düşündürücü bir film bu sözleşmeler soru ve yalnızlık keşfetmek normal olması gereken olur. Güzel sinematografi, Paul Dano ve Daniel Radcliffe, güçlü performanslar şimdiye kadar bu kesinlikle yılın en sevdiğim film mükemmel bir film müziği ile tempolu.Genellikle, şakalar Adam Sandler son kariyer, ya da gerçekten yaratıcılıktan aile filmleri seviyor kötü şehvetli komedi ile ilişkilidir.Çakı Gibi
  Paul Dano oynuyor Hank, bir adam bir adada kaybetti. Doğru hayat vazgeçmek üzereyken, söz konusu vücut keşfeder ve hayatı yaşamaya değer neden beklenmedik bir cevap bulur. Bu vücudun birçok unsur onu hayatta yardımcı ve eve dönüş yolunu bulabilmesi keşfeder ve tutar kendisi konuşarak (ya da belki de deli aklı başında).
  Çakı Gibi Türkçe Dublaj
  Yazar/yönetmen ikilisi Dan Kwan ve Daniel Scheinert, topluca Daniels “olarak bilinen, komik ve son derece eğlenceli kısa filmler ve müzik videoları için bir üne sahiptir, ve bu özelliği ses kötü ama bir şekilde tüm çalışan birçok fikir bir holdingi temsil eder. Hank Fırlatmak Wilson benzer başlatan ceset (tek) ile bir ilişki geliştikçe, ilginç saçmalığını filmin geri kalanı için seni meşgul tutar. Bu sökülmüş bekleyen gizemli kutu dolu olarak en iyi ilk öncül ötesinde küçük bilgiler ile birlikte görülen film türü. Yerleri ve üretim tasarımı, kullanımı sayesinde, dünyanın inşası ve harika şeyler düpedüz eğlenceli hale geliyor.
  Çakı Gibi Türkçe Dublaj Full Hd
  Ciddiye alıp kendisi gibi olmayan saçma bir film olmanın ötesinde, toplumsal davranış temalar Çakı Gibi gizlice ve ne normal ne garip vs olarak kabul edilir. Film çok saçma bir şey ile başlar ve oradan daha derin, bir sonraki ne olacak ne sınırsız fikirler veriyor ve izlemek için eğlenceli olmaya devam eder gider çünkü ilgi çekici bir şekilde tahmin edilemez bir film bulmak çok zor. Film polarize olabilir sebebi çok saçma hepsi olur, ama bilerek bu şekilde atlamak ve iyi seyirler ihtiyaç vardır. – Aslında bir saçmalığı kabul etmem ve yol boyunca her şeyi yapabilirsen, bu film sadece gizlice ve genel olarak büyük bir zaman davran çok fazla şey vermeden söylemek için biraz daha.Diğerleri filmin kaba davranışı hakkında şikayet ederken en İyi yönetmen Jüri Ödülü bazı seyirciler terk bu yılki Sundance Film Festivali ‘ nde en az tartışmalara neden oldu. Karışımı kaybolmak olabilir ne etkileyici bu eşsiz ve benzersiz bir ilk özelliği tamamen ters lens ile görülebilir.Çakı Gibi yanıtlarken bir şekilde Hank (Daniel Radcliffe) bir ceset ile ıssız bir adada mahsur (Paul Dano), bir adam üşütük eylemleri gülmek contagiously olabilir. Başka bir yol bir anlatıcı olarak Hank’in güvenilirlik soru ve tam bir çılgınlık içine varoluşsal bir yolculuk olarak bu gerçeküstü, ruhsal spiral görünüm olurdu. Her iki şekilde de, bir ceset gibi, Daniel Radcliffe performansı Harold Pinter ya da Samuel Beckett bir oyundan beklediğiniz derin bir başarı türüdür.
  Çakı Gibi
  Çakı Gibi Sundance bu yılın en rezil filmi değil; mükemmel Hollywood ilk kez arama kartı sinemacılar Dan Kwan ve Daniel Scheinart gibi olmak tamamen neo-samimi bir film. Film severler buzz tüm bir kenara ve sadece kendileri için tecrübe gerekir. Kesinlikle unutulmayacak bu aşk ya da nefret, 2017 bir film. Kağıt üzerinde bile, bu fikri korkunç geliyor, ama çalışmak için yönetir şeylerden biri. Her zaman filmleri artık orijinal değil, yeniden sonsuz ve gereksiz pınarları ile insanları şikayet duydum. Ve sonra böyle bir şey çok farklı. Aslında bir film olarak çalışır bir şekilde yürütülen bu şey çok tuhaf, garip ve özgün.
  Bir çok insan bunu kabul etmeyeceğini biliyorum “Çakı Gibi” için çok güzel ve güvenilir bir şey var. Herkese göre değil. Yani, sadece Sundance için değerlendirmeleri ve film boyunca yürüyüş çıkışları raporlarına bak. Ama sonra tekrar, onlar ne anlar.Daniel Scheinert & Daniel Kwan bu kadar benzersiz yapan insan durumun tatlı ve çok gerçeküstü bir çalışma getir.
  Çakı Gibi
  Bu Daniel Radcliffe en iyi ve karakter ölmüş olabilir iken, hala içindeki kalbi. Gerçekten son yıllarda beni şaşırtmayı başardı Paul Dano bu gerçekten harika. Bir süre ne bu şeyler oluyor gölgeler üzerinde biraz sonra Radcliffe ve Dano dostluk ve gerçek bir kimya duygusu getirdi. Bazı insanlar çok rahatsız edici veya ürkütücü aralarındaki sahneler olabilir, bunu kesinlikle anlayabiliyorum. Ama gerçekten açıklaması zor bir şey. Eğer böyle bir şey çalıştı neden bir araya çalışsanız bile, ama asla tam kafana doğru cevap olarak beliriyor. Eh, ne diyebilirim. Film bir adam gibi hissettiriyor.Çakı Gibi

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Daniel Radcliffe
  • Oyuncu Mary Elizabeth Winstead
  • Oyuncu Paul Dano
  • Yönetmen Daniel Kwan
  • Yönetmen Daniel Scheinert

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Çakı Gibi Türkçe Dublaj 1080p Abd Donmadan HD İzle"

  1. Ahmet 24 Şubat 2017 12:40

   Dram Filmleri selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, face de paylaştım Çakı Gibi Türkçe Dublaj 1080p Abd Donmadan HD İzle Ahmet Samsun

  Çakı Gibi Türkçe Dublaj 1080p Abd Donmadan HD İzle