• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları İzle 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HDTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 200 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 127
  • Tarih:

  Oldukça tuhaf bir adam bu kadar Tuhaf Çocuk, Ransom Riggs tarafından aynı adlı romanından uyarlanan bir film için Bayan Peregrine Ev için uygun olduğu gibi Tim Burton beni vurur. Burton son zamanlarda beni hayal kırıklığına uğrattı ve gerçekten 1999’da, Sleepy Hollow beri bir filmi zevk almamıştım.

  (Asa Butterfield) Jake Portman gerçekten ona yakın olan Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları herkes, dedesi hariç bilmeyen bir çocuk. Trajedi evde grev ve Jake her zamankinden daha yalnız hissediyorum bırakıldığında, Galler için bir yolculuk üzerinde büyük babası tarafından bir çocuk olarak söylendi peri masalları için herhangi bir gerçek olup olmadığını anlamak için gidiyor.

  Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları İzle

  Savaşta savaşırken dedesi düzenli olarak ziyaret ettiği Tuhaf Çocuklar için Bayan Peregrine Ev arasında, tökezleyerek, Jake yakında sakinleri ve Bayan Peregrine (Eva Green) kendisi karşılar. Çocuklar olabilir tehlikenin konuşmasına işitme, Jake tehlike ve evde trajedinin nedenini arasında bir bağlantı kurar.Kitap okumak vardı kızım ve ben. Hayranları filmi çok orijinal hikaye sapma nedeniyle hayal kırıklığına uğrayacak, bu bir adaptasyon denir şaşırtıcıdır. Tuhaf çocukları örnek olarak tüm yazılı ve bazı eksik olarak tasvir edilmiştir. Kızım bu çocuk ya o çocuk orada değildi neden diyordu? Bayan Peregrine de kitapta olduğu gibi tasvir edilir. Üzerinde ve gidebiliriz.

  Oyunculuk çok düz düştü ve karakter Bayan Peregrine gösterir üzüntü bir sahne dışında duygu boşluğu vardı. Jake kitapta mizahi ve iğneleyici ama aynı zamanda bazı Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları ciddi duygular hakkında zor seçimler ile uğraşmak zorunda kaldı. Bu kesinlikle hiçbiri film çevrildi.

  Sonu kafa karıştırıcı, tüm hikaye ve anti-iklim koştu.

  Ayrıca, 3D severler için, neredeyse hiç 3D etkileri vardır. Büyük olan çok başında, ama sonra geri kalanı normal 2D bir film izlemek gibiydi.

  DVD veya Netflix için para kazanmak!

  Bu daha çok, her iki yetişkin ve çocuk seyirciler gerçekten bu kadar silik bir şekilde anlattı oldukça sıkıcı bir hikaye olması kaybedersiniz düşünüyorum ancak bir aile filmi. Tim Burton önce fantezi filmler yaptı ama Edward Scissorhands gibi bir şey oldu gibi korku ya da merak duygusu.

  Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları

  Jane Goldman gelen senaryo Kick-Ass ve Kingsman seviyor son yıllarda yaptığı çalışmaları göz önüne alındığında kitlesel hayal kırıklığı yaratıyor. Film biraz hoşuma Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları gitti ama büyük parçalar için bazı inanılmaz sıkıcı karakterler sayesinde sıkılmıştım.

  Film kesinlikle mutlak aptallık içine indi son bir hareket mahvolan bir görsel çekiciliği var ama. O zamana kadar, etkileri oldukça iyi olduğunu düşündüm. Çocuklardan düşman yaratıklar savuşturmak iskelet bir ekip dakika sonra geldi. Jason ve Gerçekten iskeletleri çok daha iyi göründüğünü söyleyebilirim.

  Performansları geliyor, Tuhaf Çocuklar için Bayan Peregrine Eve baş rolünde Asa Butterfield olan büyük bir hata yapar. Şu ana kadar kariyerinde not çoğunu yapmadı ve çok mülayim onu bu filmde buldum. Samuel L. Jackson rezil açmak sadece gülünç olduğunu ama filmin en büyük suç film büyük bir iyilik yapan yeterli Eva Green, aktris sahip değildi.

  Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Fragman

  Resmi. Birkaç yıl şimdi için Tim Burton bunu doğruluyor hikaye anlatıyor ve bu film için aşkını kaybettiğini şüpheli oldu. Bunlarla ilgili tutarlı bir hikaye ile en çok satan bir romanından düşünen bir başarı olan bu film, hiçbir hikaye var. Benim için bu filmi sırf Burton Ray Harryhousen ünlü Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları izle stop motion iskelet oluşturmayı fantezi yaşayabilir. Kötü değil, garip bir ortam trance müziği çok yerinde korkunç Alice filminde sanat gibi Çılgın Şapkacı Disko dansı yaptılar. Oyunculuk onun emrine yetenek düşünürsek korkunç, fuarı çok aksak ve diyalog böylece oyuncular için üzülüyorum tumturaklı. Gerçekten sadece onlara yön verme konusunda sıçan bir göt vermedi Burton söyleyebilirsin. Görseller harika olsaydı mantıklı olurdu, ama hayır, klişe, yaşlı ve yorgundular. Tim, lütfen, haysiyet kaldıysa emekli. Bu filmden sonra bir duşa ihtiyacım var gibi hissediyorum.

  Zamanda yolculuk kullanımı benim için de film engelleyen bir şey var. Sonuna doğru olaylar pek de iyi açıkladı, film yaklaşırken mutlak karışıklığa yol alamadım. Öyle Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları düşünen tek kişi ben olmayacağım eminim. Genel olarak, bu Tim Burton sadece tamamen unutulabilir bir film.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Asa Butterfield
  • Oyuncu Ella Purnell
  • Oyuncu Eva Green
  • Oyuncu Samuel L. Jackson
  • Oyuncu Terence Stamp
  • Yönetmen Tim Burton

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları İzle 2016 Türkçe Dublaj 1080p Full HD