• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Anthropoid Türkçe Altyazı Tamamını Full HD İzle DonmadanTürkçe Altyazılı

  Annem Lidice, nüfusuyla, Naziler tarafından yeryüzünden sildi olmuştu Çek köy hakkında bana öğretti. Adam vurulmuş, kadınlar ve çocuklar daha yavaş öldürülen, evleri yerle bir. Aslında Naziler Polonya ve Çekoslovakya’da yüzlerce Köyü yok.

  “Anthropoid” o, en sonunda, Nazilere karşı savaşırken umutsuz Çekler ve Slovaklar bakış açısıyla savaşın bazı söyler bir Hollywood filmi. Hayran çocuklar sancı, “kaç tane Dünya Savaşı filmleri yapabilir misin?” Cevap: Dünya Savaşı anlatan İşlemi Anthropoid gibi büyük hikayeler anlatılmamış kaldığı sürece eksik kalacaktır. Reinhard Heydrich şimdiye kadar yaşamış en kötü insan oldu. Tüm Yahudiler cinayet Nihai Çözüm, Nazi plan resmi bu Wannsee Konferansı başkanlık etti. Ayrıca Çek Cumhuriyeti sorumluydu. Nüfus gaddarlık yaptı ve kısa süre içinde direnç yok.

  Başkalarına karşı suikast planları vardı, önemli Anthropoid Türkçe Altyazı izle ölçüde kendini Hitler olsa heydrich’e suikast için sadece üst Nazi vardı. İnsan olmayan Yahudiler, Yahudiler, Naziler altında acı çektiğini bilmek gerekir. İnsanlar Nazilerle savaşan unutulmuş kahramanların inanılmaz bir cesaret ve kahramanlık bilmek gerekir. Anthropoid gibi bir operasyonun soru açık kalır. Etik ve askeri açıdan stratejik, binlerce masum insanı misilleme olarak öldürülmüş olacağını biliyorsanız tarihin en kötü insanlardan biri suikast mi?

  “Anthropoid” iki direnç fighers (Cillian Murphy), (Jamie Dornan) Jan Kubis bir çek ve Jozef Gabcik, Slovakya, Çekoslovakya içine İngiltere’de eğitim sonra paraşütle olmanın açar. Hayatta kalan yeraltı küçük kalıntıları bulmak ve suikast planı açıklaması gerekiyor. (Toby Jones) direniş üyeleri Ladislav Vanek (Marcin Dorocinski) ve Amca Hajsky hemen hevesli değildir. Misilleme toplu katliamlar riskleri tanır. Bu suikast, Çekoslovak hükümetine Edvard Benes altında Londra’da sürgünde saygı getirmenin bir anlamı daha olabilir.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Charlotte Le Bon
  • Oyuncu Cillian Murphy
  • Oyuncu Detlef Bothe
  • Oyuncu Harry Lloyd
  • Oyuncu Jamie Dornan
  • Yönetmen Sean Ellis

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Anthropoid Türkçe Altyazı Tamamını Full HD İzle Donmadan"

  1. Fethullah 1 Mart 2017 22:29

   Gerilim Filmleri merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum Anthropoid Türkçe Altyazı Tamamını Full HD İzle Donmadan Fethullah Bilecik

  Anthropoid Türkçe Altyazı Tamamını Full HD İzle Donmadan