• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Akdeniz Türkçe Altyazılı 720p Full Tek Parça Sansürsüz İzleTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 88 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 107
  • Tarih:

  Akdeniz Mediterranea filmi 2015 6.6 720p full olarak izlemeniz için hazır.

  Akdeniz Türkçe Altyazılı 720p Full Tek Parça Sansürsüz İzle

  Afrika’yı terk etmek isteyenlere karşı engeller tanık oluyoruz şans para ve yardım ve bir sürü ihtiyaçları var. Bay Seihon Ayiva oynar Alassane kardeşi Abas ile seyahat ediyor. Yığınına onlar çürük tekne çoğumuz özellikle bir fırtına ile Akdeniz’e geçmeye deniz layık yeterince düşünmez, ama tek şansları var.Kesinlikle yeni bir ev olur, kulübe kasabada hayal kırıklığına uğradılar. Ancak, yakında soğuk havalarda uyuyup farkında değiller ama ince bir yorgan şiddet ve ırkçılığın her gün riske göre hiçbir sıkıntı. Halk en azından hoş değil, ve nefret sık sık artıyor. Yönetmen Carpignano burada dokunduğundan 2010 ayaklanmalar yol açtı.Film ve Seihon gerçek ekran bir varlığı vardır drama hissediyorum belgesel sade bir hayır vardır. Sebat gereken nedir Ayiva hayatta kalma becerileri çevresine uyum yeteneği geliştirilmiş olur. Öfkesini ne yazık ki kardeşim isyancılar onun ve onun eylemleri etkiler sağlar. Göçmen ve mültecilerin gerçek dünya mücadeleleri bu günlerde küresel bir konu ve filmin odak noktasına başka bir seçenek görenler karşılaştığı bazı mücadeleleri getiriyor.Akdeniz bölgesinde bu film üzerinde 5 yıldan bu yana devam eden Jonas Carpignano tarafından yazıldı ve yönetildi. Başlangıçta proje, 2010 yılında ayrımcılık ve korkunç kötü yaşam koşulları protesto Calbria, İtalya’nın Rosarno kasabasında ağırlıklı olarak çiftlik işçisi olarak çalışan Afrikalı göçmenler üzerine kısa bir belgesel olmaya çalışmıştır.Roma Katolik yardım kuruluşu olan Rosarno kapsayan Gioia Tauro ovada, her sabah halkı tarafından toplanan ve Şafak dusk son iş için narenciye bahçeleriyle sürüklendi.İtalyan göçmenler ve yerliler arasındaki şiddet gece çok yaralanmalara gün göstericiler sırasında ve led Town Hall ırk ayrımcılığı sona erdirilmesini talep etmek için yürüdü. Bu son derece tahsil ortamın içine, Yönetmen Carpignano ona da kurşun karakteri, Ayiva oynamayı kabul eden Seihon anlattığı hayatı ve hikayelerinden esinlenilmiştir uzun metrajlı bir film için kısa bir belgesel varlığı güçlü orijinal kavramı onun yörüngesi değişti Burkina Faso gelen Aftrican bir göçmen, Koudous Seihon – met- vatanını ve arkasında bıraktığı yedi yaşındaki kızı, rengi ve ekonomik umutsuzluk dayalı engellerle dolu bir geleceğe iyimser bir görünüm ile birlikte derin bir özlem ile karakter metanet taşıma güzel, farklı bir performans.
  AKDENİZ , bilmeden genellikle umutsuzluk ve çaresizlik ile seribaşı olan vaat edilmiş topraklar için iyi yıpranmış yolunu izler. Koudous Seihon kendi trek kurgusal dramatize etme, Ayiva ilk Burkina Faso ayrılmak için para almak gerekir ve birlikte mezbahaya giden koyunlar gibi doldurularak diğer yolcular ile dolu bir kamyonun üzerinde bir koltuk almak için vicdansız broker yüksek ücretler ödemek zorunda kalır.Wyatt Garfield sinematografi yakın ve samimi. El kaotik iklim ve uçuş karışıklık katkıda kaçan karakterleri ile birlikte kamera sıçrar düzenledi nerede olduğumuzu bilmiyoruz;, mesafe yakın ve uzak bulanık hale geldi, ve yaklaşan bilinmeyen gerginlik ve ajitasyon deneyim seyirci biz sıkıştırılmış lens odak, bir kol, bir bacak dışarı ekranında bir göz sıçrar ve zaman anlar.Ayiva ve en iyi arkadaş Abas onun gerçeğe karşı acı ile kokuşmuş onu doldurma çökertildi olan yakışıklı cazibesi yanıt kadın bir rüya ile büyük bir Hollywood fantezi olarak Avrupa öngören Alassane Sy, gayretsiz, kendini beğenmiş, şımarık bir adam takip ediyor ve sefil şartlar o ve arkadaşı işgal etmek zorunda, depresyon ve umutsuzluk içine düşen, sonunda geri çılgın hayal kırıklığı içinde dikkat çekicidir.Akdeniz, kuruntulu sinema değil deplasman duydum vuran bir görünüm, paylaşılan insanlık anları ile kültürler zıt. Vatan uçuş ve bazı mizah steeliness gerektiren bir acı bir o kadar zordur. Bu mizah Afrikalı göçmenler ile barters ve ölen (Pio Amato), mükemmel bir esnaf-komik buldu genç varmış, bir Pio ile enjekte edilir. Buna karşılık göçmen kadınlar genellikle theİtalian erkekler tarafından istismar, ve zar zor bir kamera tarafından cinsel tacize tanık olduklarını bir belirti yakalamak, fellatiobehind bir dim eyleminde siluetleri, kapı kapanıyor.Film İtalyan Polis – Jandarma tarafından yıkıldı zevksiz, derme çatma evlerini yıkım ve çöküş sonrasında şehrin sokaklarında göçmenlerin şiddetli bir ayaklanma ile zirveye. Toplum içinde yerellerde özgün Rosarno salgını, bu filmin galvaniz Ayiva Yönetmen Jonas Carpignano ilk tanıştığımız Seihon; günlük manşetlerde gördüğümüz için herhangi bir basit cevap vermeden sınırları anlatmak için bir girişim tepki bir yeniden anlatma acımasız.

  Akdeniz Türkçe Altyazılı 720p Full İzle

  Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Akdeniz Mediterranea Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Alassane Sy
  • Oyuncu Jonas Carpignano
  • Oyuncu Koudous Seihon
  • Oyuncu Pio Amato
  • Yönetmen Jonas Carpignano

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Akdeniz Türkçe Altyazılı 720p Full Tek Parça Sansürsüz İzle