• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle- Mike and Dave Need Wedding Dates Turkce Dublaj 1080pTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 117 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Süre: 98
  • Tarih:

  Ah Bir Sevgili Yapsak Mike and Dave Need Wedding Dates filmi 2016 6.1 1080p full olarak izlemeniz için hazırTemelde, her sahne ve diyalog neredeyse her satırı garip ve komik gibi aptal ve/veya garip oldu. IMDb “Macera, Komedi, Romantik”, ama hiç macera gördüm ve neredeyse hiç romantizm; ve komedi gibi… böyle bir parodi parodi veya başka bir şey olarak sınıflandırılmış. Ve inan bana, aslında (genellikle “sığ” olarak etiketlenmiş benim için) komedi “aptal ve şirin” türü seven biri, benim. Ama bu benim tadı için bile çok saçma. Çoğu zaman sadece aptal, çok aptal daha. Ve eğlenceli ve “onlara his aww” bu kadar yalakalık yapmak öğeleri, sevimli olması gerekiyordu anlar bile Mahvoldu. Ve bağnaz değilim. Önce mizah bu tür güldü ve onu kullanan film izlerken çok eğlendim. Ama iyi yapılmalı. Burada değildi. Yazarlar iyi bir iş, bir dönem değildi. Doğru düzgün bir iş bile. Bu 4 oyuncuları kötü görünüyor ve bunu hak etmiyor (çoğunlukla) onlar yaptı. Bundan daha iyi olduklarını biliyorum.

  Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle- Mike and Dave Need Wedding Dates Turkce Dublaj 1080p

  Komedileri seviyorum. Onları izlerim. Sevimli, aptal, aptal, zeki. Gerçekten o kadar iyi değildir bazıları iyi, bazıları kötü, bazıları.Ama bu korkunç yepyeni bir kolu vardı. Senaryo 12 yaşında yazdığı gibi görünüyor, ama genellikle f kelimesini sık sık kullanın “-” değiller. Böyle konuşma, bir komedi olsa bile? Komedi oyunculuk becerileri – Tatiana ve Zach Efron oynayan kız orada tek izlenebilecek. Zaman, para ve iyi aktörlerin bu atık için hiçbir bahane yoktur. Kızlar ve Zach için gerçekten üzülüyorum. Sanırım, her aktör yerine unut onlar kendi özgeçmiş bir film var. Bu kesinlikle onlardan biri. Bu komedi için yeni Hollywood standart değildir umarım.

  Son 5 yılda, “genellikle erkek karakterler için ayrılmış Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle- Mike and Dave Need Wedding Dates Turkce Dublaj 1080p müstehcen mizah gasp etmeye cüret” (Nedimeler, kız Kardeş ya da yapılacaklar Listesi gibi) kadın karakterler ile yetişkin komedileri bir patlama olduğunu görüyoruz. Korkunç Mike ve Dave kanıtlar Düğün Tarihlerini İhtiyacı gibi ancak, cinsiyet rollerinin yıkım kalite otomatik bir garanti değil. Adam DeVine, Aubrey Plaza ve Anna Kendrick hayranı olduğum için çok yazık. Ancak, bu kadar kötü bir senaryo ile önemli bir şey yapmak mümkün değildi. Mike ve Dave kendi başına bir amaç olarak bayağılık istihdam, senaryo onun gerçek mizah olmadan bu film bir Düğün Tarihlerini Gerekir. Ve ben de en azından hangi karakterler bir şeyler öğrenmek, ya da olgun, ya da, daha kendi eylemleri için sorumluluk üstlenmelidir “ciddi” anlar. Sonuç olarak, bu incelemenin başında bahsettiğim “kadın komedi” bu hurdayı çok daha iyi seçenekler var. Ancak, Mike ve Dave her şeyi, ve diğer seyirciler için işe yarayabilecek çalışır Düğün Tarihlerini Gerekir. Her biri bunun gibi filmler için/yakınlık veya hoşgörü kendi bilir. İyi bir deneyim ya da kabus bir kaçış olmadan? Bir film içine adapte olması gereken gerçek bir durum. Ama Zac Efron olmadan, lütfen Hayır! Neredeyse ona hakaret!) elde değil.

  Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle

  İki lider erkekler, Mike ve Dave (Dave) aşırı yakışıklı Adam Devine (Mike) ve Zac Efron ile oynanır. Tarihleri (Mike tarih) daha fazla çekici Aubrey Plaza ve (Dave tarih) Anna Kendrick tarafından oynanır. Bu dört genç yıldızların hiçbiri olduklarını düşünmek istiyorum, ve her biri sadece sarhoş adamlar gibi adi senaryoyu renklendirmek için çığlık çare olduğu gibi komik. Tüm özellikle, Anna Kendrick izlemek için dayanılmaz derecede sinir bozucu. Yardımcı oyuncular korkunç olarak eşit olduğunu, yakında Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle– Mike and Dave Need Wedding Dates Turkce Dublaj 1080p Mike ve Dave-be-evli kız kardeşi için oynar kimi örnek Sugar Lyn Beard, söyle. Tam olarak “kötü bir oyuncu değil,” bunu doğal gelmiyor bu yüksek rahatsız edici tiz sesi var.

  Ama en kötüsü de değil. Hayır, en kötüsü daha gelmedi.

  Üzerinde ve üzerinde ve açık bir manası olmadan sürükle bu şaka hiç bir hikaye, ama yerine bir dizi. Katlanmak gerekir-8 saat ve 30 dakika içinde, bir kızı çatıdan aşağı düşmeden ve ciddi olarak zarar görmeden, bir binanın 4 Temmuz Partisi 4. ateş yakalar, Dede, doğum günü kutlamasında ölür, bir kız yüzüne bir arazi aracı çarpar ve ağır düğün provasında gün önce ezilmiş ve bu bitler tüm zamanların en komik şey olması amaçlanmıştır. Ama gülüyordum? Hiçbir şey, ama benim tarama, seyirci inanılmaz derecede merak uyandırıyor, tüm film boyunca histerik olduğunu.

  Ah Bir Sevgili Yapsak İzle

  Kurtuluş duygusal anlar üçüncü Yasası ile çalıştı, ama bunların hiçbiri ne uygun kazanılır. Çılgın olaylar ve kirli şakalar tüm yaşamın büyük şeyleri alma hakkında değil hakkında bir çeşit mesaj karşılamak için deneyin. Evet, doğru. Ben de “sadece numara şu anda” şaka tür saldırılar çok daha romantik bir yaşam tarzı glamorizes gülüyor. Bu nedenle, bu film için çalışır redemption tam bir saçmalık. Sonunda, Mike ve Dave tam Ah Bir Sevgili Yapsak İzle bir şaka olarak başladı nasıl olur Düğün Tarihlerini Gerekir. Komik isyankar ve yaramaz olduğumu düşünüyor, ama uzun vadede herhangi bir etkisi olamaz.Ah Bir Sevgili Yapsak filmini izlemek için buradasınız. Yorumlarınızın ahfilmizle.com için çok önemli olduğunu söylemek isteriz. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Ah Bir Sevgili Yapsak -Turkce Dublaj Keyifli seyirler.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Adam DeVine
  • Oyuncu Anna Kendrick
  • Oyuncu Aubrey Plaza
  • Oyuncu Sugar Lyn Beard
  • Oyuncu Zac Efron
  • Yönetmen Jake Szymanski

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Ah Bir Sevgili Yapsak Full HD İzle- Mike and Dave Need Wedding Dates Turkce Dublaj 1080p