• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  Hergün Yeni Filmler Eklenecektir

  Adalet Birligi: Bölüm 1 Türkçe Dublaj 1080p Abd HD İzleTürkçe Dublaj
  • IMDb puanı:
  • Yapım yılı:
  • Ülke:
  • İzlenme: 172 views
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Adalet Birligi: Bölüm 1 Türkçe Dublaj 1080p Abd HD İzle

  Bu film için yüksek beklentileri yoktu ve arkadaşım bana yaptı çünkü sadece gitti.Aslında bir noktada alkışlamak ve teşvik etmek istedim ve ben bunu asla yapmam.Şimdi kötü kısmı. Ben Affleck müthiş. Ben yönetmenleri ve yönetmenler iyi aktörler karşı kötü aktörler koymak gibi anlamıyorum. Hollywood’da giderek artan bir eğilim gibi görünüyor.Herhangi bir duygu belirtisi gösterdi. Benim kim olduğumu iyi aktör seçmişler ama bir selam görmek isterdim. Ayrıca, üreticiler dinle, sonu çok saçmaydı!!!! Hadi diyorum. sadece büyük bir hayal kırıklığına için bu karakter oluşturmak. O hiç görmek talihsizlik oldu bir film için en sorumsuz uçları bulunur. Bu insanlara söylediğimde daha iyi olacaktır ne olursa olsun kendi sonunu düşünün ve hakkında belirli bir noktada bırakmayı tavsiye ediyorum. Böyle sonlar insanlar bağımsız Filmler izle nedenidir. Adalet Birligi: Bölüm 1 Türkçe film tüm zamanların güzel filmlerinden biri klasik ama Ben Affleck ve yazarın tembel sonu olabilirdi. En sevdiğim için hala olabilir. Bir gün farklı bir şey istiyorum ki, her şey onların izleyicileri için doğru yolu, sorumlu bir şekilde sona ermesini üreticileri bulmamız için dua ediyorum.Teknik olarak her şey mümkün ve bu yöntem çok akıllıca gizlenmiş çok muallakta kedi çantadan çok erken bakalım zaman son 20 dakika kadar kaldım. Biten bir hayal kırıklığına. True Hollywood: Teknik olarak imkansız, mantıksız ve bence şu ana kadar yapılan tüm karakter gelişimi bozan ve daha tatmin edici bir sonuç ile biten çok karanlık bir fırsatı heba etmez.Tüm bu gerçekten hoşuma gitti ” dedi. Orta şiddetten rahatsız değil herkese tavsiye ederim. Gidip görelim!

  Adalet Birligi: Bölüm 1 Türkçe bu harika bir fikir. Kim teknik bir deha bir şekilde hapishane hücresinden intikam cinayetleri işlemek için yapabiliyor. Sadece gerçekleşmeden önce onun katil olduğu gerçeğini gizlemek değil; aslında her cinayet duyurdu.Film iyi adam kötü kullanımdan sonra sistem tarafından “” haydut gidip gördüğünüz diğer filmlerin aksine değildi. Ama gerçekten başlangıçta karakter gelişimi sevdim, ve “Adalet Birliği” koparmak mümkün olacağını umarak orada çalışan bir tek ben değilim eminim.Adalet Birligi: Bölüm 1Biraz inanca almak ve Hollywood biri için dahi dünya bırakmak zorundayız arsa noktaları gergin hale geldiği ortada, sonra geldi. Bay Deha olmasının çeşitli sanayi alanları alıyor ama? Sadece 2 arsa için gerekli görünüyordu. Panama ve neden satın alma fiyatları bilebilir? Ve kurusuna kadar! Şirketler, yabancı hükümetler ile bu bilgileri paylaşmak gerek yok. Nix bu link ve bu film daha ilginç olabilirdi. Bir dahi bombayı nereye koyduğunu alanının yanında koridor ve sağ açık görünümünde temizlik sepeti terk edeceğine inanıyor bekleyeceğiz. Dahi o kaçış yolunu hapsedemezdi iman etmemiz bekleniyor. Bunu duymak ve cinayetleri her herkesin tepki görüyor, çünkü sinemada izlemek için son derece eğlenceli bir film. İyi bir insan aslında yüksek sesle Aman Tanrım diyorlar ve vardı.Adalet Birligi: Bölüm 1

  Adalet Birligi: Bölüm 1Kahraman, yüzü çıplak Elle veya yüzü ile adam öldürmesi değildi aslında filmde beni çeken şey oldu. Aklını ile yapıyor, dikkatli bir planlama ve usta hassasiyet vardı. Çok ilginç bir görüntü geldi. Tamamen adalet sistemindeki kusurları üzerinde öfke ve kendi eline doğru şeyler yapmak için önemliyse – arzu onun duygularını anlayabiliyorum.

  İnsanlığın kaderi için savaşan süper kahramanların olduğu filmin yönetmen koltuğunda çizgi uyarlamalar konusunda uzman diyebileceğimiz yönetmen Zack Snyder oturuyor.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Ben Affleck
  • Oyuncu Gal Gadot
  • Oyuncu Henry Cavill
  • Oyuncu Jason Momoa
  • Yönetmen Zack Snyder

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Adalet Birligi: Bölüm 1 Türkçe Dublaj 1080p Abd HD İzle